Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bugün aracınız için ne yaptınız?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bende aracım için Borusan İstinyeden Resmi yazı şeklinde otomotiv onaylı Uyumluluk raporunu hallettim gönderecekler artık polis derdi yok
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Harika görünüyor maşallah.. geriye sadece gp2 difüzör kaldı sanırım

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Teşekkürler, ben bu difüzörü de seviyorum. çok uygun fiyata bulmadığım sürece gp2 dif. almayı düşünmüyorum Jcw kanata bir tık daha yakınım
      Aslı Batlamyus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Abi şu blackline işine hastayım.. kaderini değiştiriyo arabanın.. maşallah güle güle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      Aynen öyle bende baya direndim almamak için ama makyajlı stop mu blackline mı dediğin zaman, özellkile önlerde blackline ise arkalara farz oluyor
      Teşekkürler

Yorum Yap

Aslı Madforester tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bende aracım için Borusan İstinyeden Resmi yazı şeklinde otomotiv onaylı Uyumluluk raporunu hallettim gönderecekler artık polis derdi yok
        Hangi konu ile ilgili ?
        1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
        2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
        3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
        4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
        5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

Aslı clv2lGl tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Hangi konu ile ilgili ?
          Spor egzost , rollbar , ve spoiler ile ilgili polis arkadaşlarla sıkıntı yaşıyordum yok çift çıkış egzost var gaz ver diyorlardı gaz veriyordum bırakırken çat pat yapıordu GP nin orjinalınde var zaten ama ikna et sonra arkada koltuk yok orjinalinde diyor demir takmışsın diyor gelde ikna et sonra spoilere takıyor sonradan takmışsın dıyor gelde ikna et sıkılmıştım bende gittim sıkıntımı dile getirdim aracımın hem borusan avcılar çıkışlı olduğunu öğrendim ve daha önceki sahibide bunu çıkartmış oda aynı sorunları yaşamış ondan arşivde buldular kaydını 1 haftada çözdüm işte şimdi polis çevirme yapsa ne egzosta ne spoiler e nede rollbara laf edebilecek resmi evrak olacak elimde bu konu ile ilgili
          - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

Spor egzost , rollbar , ve spoiler ile ilgili polis arkadaşlarla sıkıntı yaşıyordum yok çift çıkış egzost var gaz ver diyorlardı gaz veriyordum bırakırken çat pat yapıordu GP nin orjinalınde var zaten ama ikna et sonra arkada koltuk yok orjinalinde diyor demir takmışsın diyor gelde ikna et sonra spoilere takıyor sonradan takmışsın dıyor gelde ikna et sıkılmıştım bende gittim sıkıntımı dile getirdim aracımın hem borusan avcılar çıkışlı olduğunu öğrendim ve daha önceki sahibide bunu çıkartmış oda aynı sorunları yaşamış ondan arşivde buldular kaydını 1 haftada çözdüm işte şimdi polis çevirme yapsa ne egzosta ne spoiler e nede rollbara laf edebilecek resmi evrak olacak elimde bu konu ile ilgili
            Hiçbir işe yaramıyor ne yazik ki o kagıtların devlet gözünde değeri yok.Ruhsata işli vs olmadıktan sonra.Bağlayacak polis yinede bağlar.Dikkat etmek lazım.Beni çevirdiler geçen ay , polis yanıma gelip "bu aracın orjinalinde bu bodykit var değil mi fabrikadan böyle çıkıyor" dedi Bende şaşırdım.Ama ondan önce imprezayı büyük kanat diye bağlamışlardı Yani rastladıgın polis önemli.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Hiçbir işe yaramıyor ne yazik ki o kagıtların devlet gözünde değeri yok.Ruhsata işli vs olmadıktan sonra.Bağlayacak polis yinede bağlar.Dikkat etmek lazım.Beni çevirdiler geçen ay , polis yanıma gelip "bu aracın orjinalinde bu bodykit var değil mi fabrikadan böyle çıkıyor" dedi Bende şaşırdım.Ama ondan önce imprezayı büyük kanat diye bağlamışlardı Yani rastladıgın polis önemli.
              Yok yiğit ben konuştum ist.trafik şube müdürü tanıdık yeterli olduğunu söyledi çünkü borusanın çıkardığı bir keğıt deil ole olsa sen kendin çıkarmışsın diyor takmıyor doğal olarak yani disbiretörün verdiği bir keğıt olmıcak tosfed otomotiv ve borusan onaylı olacak ben borusanla konustugumda kendisi söyledi biz veririz bir speach keğıdı dedi kaşeli imzalı ancak o işe yaramıyor dedi benim aldığım yazı önce ankaraya gidiyor 2 gün bekliyor araç gerçekten öle ise onay veriliyor şaseden yoksa onay verilmiyor öle bir yazı normalde subaru ve evolarda olması gerekiyor ama onlardada borusanın dediği gibi çelikmotor keğıt veriyor aracın speach lerinının yazdığı o bir işe yaramıyor bende evo8 varken çelik motorun verdiği keğıt vardı spoiler felan çart çurt dediğin gibi bir işe yaramıyordu ancak resmi yazı aldığında sıkıntı yok şuan bizde toyota GT86 var içi rollbar egzost ve spoiler var yüklü birde deli gibi egzsottan ses çıkıyor çevirmeye girdiğimizde keğadı gösterince polis salıyor resmi evrak olduğundan ötürü
              - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

Yok yiğit ben konuştum ist.trafik şube müdürü tanıdık yeterli olduğunu söyledi çünkü borusanın çıkardığı bir keğıt deil ole olsa sen kendin çıkarmışsın diyor takmıyor doğal olarak yani disbiretörün verdiği bir keğıt olmıcak tosfed otomotiv ve borusan onaylı olacak ben borusanla konustugumda kendisi söyledi biz veririz bir speach keğıdı dedi kaşeli imzalı ancak o işe yaramıyor dedi benim aldığım yazı önce ankaraya gidiyor 2 gün bekliyor araç gerçekten öle ise onay veriliyor şaseden yoksa onay verilmiyor öle bir yazı normalde subaru ve evolarda olması gerekiyor ama onlardada borusanın dediği gibi çelikmotor keğıt veriyor aracın speach lerinının yazdığı o bir işe yaramıyor bende evo8 varken çelik motorun verdiği keğıt vardı spoiler felan çart çurt dediğin gibi bir işe yaramıyordu ancak resmi yazı aldığında sıkıntı yok şuan bizde toyota GT86 var içi rollbar egzost ve spoiler var yüklü birde deli gibi egzsottan ses çıkıyor çevirmeye girdiğimizde keğadı gösterince polis salıyor resmi evrak olduğundan ötürü
                Umarın yaşamassın ama "görürsün" demek istemiyorum Polis esktra kagıda bakmıyor sana ne kadar bu işe yarar deselerde bakması gerekirken bakmıyor abi sorun kagıtta değil sorun polisin zihniyetinde..Benim arkadaşım daha yeni çevirmeye giriyor Mito var polis e herşeyim tamam diyor polis gidip farını kırıyor silahının kabzası ile üstüne birde farı çalışmıyor diye ceza yazıyor Bu gerçek Sen turkiyede kağıt ile iş yapacaksın birde , çok zor umarım problemsiz gezersin demek istediğimi anlamışsındır

Yorum Yap

Mslh kazasız belasız

M. Kemal ATATÜRK
                  İnstg™ askin.batur
                  ™R55 Clubman 2009
                  sigpic
                  M.KEMAL ATATÜRK
                  İnstg/askin.batur
                  GALATASARAY

Yorum Yap

Aracın ilk muayenesini yaptırdım, sıkıntısız atlattık çok şükür.

Yorum Yap

Bugün aracınız için ne yaptınız?

Arızalanan Harman Kardon amfiyi tamir ettim ) ihtiyacı olana yardım edebilirim.

En son düzenleyen Batlamyus; 23-07-17, 15:37.
                      35 AU 9764 MCS R56 '08 sold
                      34 S 8665 MCS R56 '09
                      instagram »» @mini_e35

Yorum Yap

Arızalanan Harman Kardon amfiyi tamir ettim ) ihtiyacı olana yardım edebilirim.

[/IMG]

Dostum ben double din taktım , orjinal teybi kablosunu uzatıp göğsün içine koyuyorlarmış böylece park asistan sistemi uyarı sesleri falan çalışmaya devam ediyor.. Ama teyp ana üniteden çıkan flex kabloyu uzatmamız lazım en az 50 cm nasıl yaparız kim halleder bu işleri ?

Yorum Yap

Dostum ben double din taktım , orjinal teybi kablosunu uzatıp göğsün içine koyuyorlarmış böylece park asistan sistemi uyarı sesleri falan çalışmaya devam ediyor.. Ama teyp ana üniteden çıkan flex kabloyu uzatmamız lazım en az 50 cm nasıl yaparız kim halleder bu işleri ?

Açıkçası o işle kimse uğraşmaz bu piyasa da.müsait olduğun bi günde buluşalm ben hallederim sana istersen.sorun olmaz..

34 S 8665 MCS R56 '09
                          instagram »» @mini_e35

Yorum Yap

Açıkçası o işle kimse uğraşmaz bu piyasa da.müsait olduğun bi günde buluşalm ben hallederim sana istersen.sorun olmaz..

eyw halledelim de nasıl olacak aynı flex ten nasıl bulucaz ? Veya uzatmaya kalksak nasıl uzatıcaz , tek tek lehim yapmak lazım ben onu düşündüm ama ne kadar sağlıklı olur dedim.22 adet kablo var.

Yorum Yap

eyw halledelim de nasıl olacak aynı flex ten nasıl bulucaz ? Veya uzatmaya kalksak nasıl uzatıcaz , tek tek lehim yapmak lazım ben onu düşündüm ama ne kadar sağlıklı olur dedim.22 adet kablo var.
                              Aynı flex olmasına gerek yok.. piyasada uğraşmazlar demiştim zaten sana bnm izindeyim o yüzden fırsatın olduğu bigün gerekirse tektek lehimler yaparız..

34 S 8665 MCS R56 '09
                              instagram »» @mini_e35

Yorum Yap

Evet.. nerede kalmistik ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X