Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Film Tavsiyeleriniz?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Askincim bu aralar Stranger Things i seyretmeye basladim enteresan ama daha basindayim bakalim saracak mi bilemiyorum, herkesin dilinde La Casa De papel zaman yaratip baslamam lazim Altered Carbon cok enteresan bir hikaye bu arada degisik dusunulmus.
    stranger things kesinlikle tavsiye ederim abi. iyi dizidir.... breaking bad e başladım ama ne zamandır devam etmiyordum. gece 2 bölüm daha atayım
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Le Casa de Papel bitti tadi damagimda kaldi resmen. Stranger Thingse devam edicem
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Le Casa de Papel bitti tadi damagimda kaldi resmen. Stranger Thingse devam edicem
        Stranger thıngs Bıraz ılgınc bı fılm gıbı geldı bana sevmeyebılırsın bence abı netflix te guzel dızıler fılmler var çok keyıf alınıyor seyrederken tv kanallarımızda seyredecek hıc bırsey olmadıgından musaıt zaman bulursak netflıx dızılerınden devam edıyoruz .
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Stranger thıngs Bıraz ılgınc bı fılm gıbı geldı bana sevmeyebılırsın bence abı netflix te guzel dızıler fılmler var çok keyıf alınıyor seyrederken tv kanallarımızda seyredecek hıc bırsey olmadıgından musaıt zaman bulursak netflıx dızılerınden devam edıyoruz .
          Stranger things e bende yeni basladım, 2. Bölüme gececeğim bakalım,dediğiniz gibi biraz ilginç bir dizi gibi.. bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X