Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Giovanni'nin Gunlugu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Giovanni'nin bagaji

Bu arada Admin'im Gokhan. Sirf Giovanni'nin interiorlundan cikan ivir ziviri bagaja koyalim derken bagaji kapatamiyorduk mazallah. Giovanni degil, uc oda bir salon mubarek, neresine sigdiriyor bu kadar interioru Wishman yazmamissin? Yaneeeee....

Wishdoldurbosaltman

Yorum Yap

Murat abi bagajdakılerı sattım gıovannııcınde sabah musterı gelıcek gec kalma sakın notere yetıs
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Piranhaciyiz ezelden, Wishman wazgecmez Giovanni'den :-)

WishIstanbulkorkutuyobeman
        yaaa su imzalarin beni benden aliyor giovanni'ye piranha mi taktin yani hic yakistiramadim daha boyle uzak dogu urunu bulamadin mi diye sorarlar adama :P

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          yaaa su imzalarin beni benden aliyor giovanni'ye piranha mi taktin yani hic yakistiramadim daha boyle uzak dogu urunu bulamadin mi diye sorarlar adama :P

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          Koreden TV'li, hatta Giovanni'nin on caminin yarsini kaplayacak bir GPS alabilirdik, ama sonra Seoul ustune Istanbul'u kurmak zorunda kalirdik. Bide ustune Kore'ce okumak yazmak lazim. Vermiyolarki sole yaninda 'Guzel, Kore'li gps tercume 'kolesi''
          Walla olsa hic kacirmazdim.

Wishfantasticdusunurman

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Murat abi bagajdakılerı sattım gıovannııcınde sabah musterı gelıcek gec kalma sakın notere yetıs
            LEYYYYYNNNNN!!!!! N'OOLUYOZ? ??? Yettim yettim, geliyom.

Wishruhsatidabiraktimdidimiyaman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              LEYYYYYNNNNN!!!!! N'OOLUYOZ? ??? Yettim yettim, geliyom.

Wishruhsatidabiraktimdidimiyaman
              ruhsat anahtar hersey bende abi kac gıbı bende olacaksın sen
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Gelir gelmez haber eyle, bi yolunu bulup bi organizasyon uydurucam gorusebilmek icin WISHman

Yorum Yap

Aslı mve tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Gelir gelmez haber eyle, bi yolunu bulup bi organizasyon uydurucam gorusebilmek icin WISHman
                  ne uydurucan merve bız uydurdukya pazar sabahına
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Pazar gunu gelememe ihtimalim yuksek cmtsiden uzaklara gidicem brunch saatine yetismem zor gbi ama bu aksam ya da yrn gun icinde fln bi numara cevirebilirim belki

Yorum Yap

Aslı mve tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Pazar gunu gelememe ihtimalim yuksek cmtsiden uzaklara gidicem brunch saatine yetismem zor gbi ama bu aksam ya da yrn gun icinde fln bi numara cevirebilirim belki
                      hmm yarın murat reıs sanayı cıvarlarında olacak ıp ucu vereyım sana
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Valla pazar gelmeyeceklerden ctesi sanayide yakaladıklarıma özel muamele yapıcam
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

IMAG0301.jpg

hazırlandık belıyoruz nerde kaldı bu reyizz .
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bugun Giovanni'nin sole bir yagina-suyuna bakalim dedik. Malum Agustos'ta biraz gezelim diye dusunuyoruz.

Motor Yagi 2000 km bile kullanilmadigi icin azicik yatsada 8 ayda hic kirlenmemis, viskoziteside yerinde idi. Sagolsun servisim 'degistirmem' dedi.
                            Ben 3 yil oncesinde ilk aldigimda vites kutusu yagini bir degistirtmistim. Motor kulaklari ile birlikte yag da degistirildiginde inanilmaz bir rahatlama oldu viteslerde.
                            Bugun tekrar bir vites kutusu yagini degistirdim. Ozellikle yag degisiminde tapanin ici miknatis ozelliklidir, orada toplanan parcalari bir kontrol edin. Capak toplanmasi normaldir, malum disliler zamanla asinir. Ama dislilerinizden birinde zarar varsa bunuda o tapadan anlayabilirsiniz.
                            Daha sonra test surusu yaptik. Servisim Gokhan Giovanni'nin cok diri, degil 8 sanki 1-2 yillik gibi sessiz, guzel motorlu, tok oldugunu soyledi. Kendisi 4000 cc Audi kullanmasina ve daha once Cooper S sahibi olmasina ragmen 'yeterince hizli' dedi. (=Wishman standartlari)
                            Artik EBC fren diskleri ve yesil balatalar tam birbirine uyum saglamis.
                            Ozellikle daha onceden yaptirdigimiz 'custom' shortshift'in cok guzel uyum sagladigini soledi.
                            195 lastik kullanmama ragmen taktirdigim gergiler ve viraj cubugu ile yeterice rigit performans aldigimi soledi.
                            68.000'e yaklasan Giovanni'nin daha bir sure baski balataya ihtiyaci yokmus.
                            Bir tek Giovanni'yi hakkini vererek kullanmadigim icin beni elestirdi. Hissettigi kadari ile ben 200'u bulur bu araba diyorum dedi.
                            Bu kadar.

P.S: Cuma gunu kismetse on cam filmimi degistirip, boya korumaya sokacagiz. ehh, Pazarada hazir oluruz sanirim.

Wishbirozetgectiman

Yorum Yap

Bugun SolarGuard Crystal seri on cam filmimi taktirdim, her yonden rahatladim.

Ustune kil, 86, 82 , 26 bakimlarimizida yaptik.

Eve geldim ustune aldim elektrikli supurgeyi indim assaga icinide, bagajini da (@serencebey) bir daha sole gectim.

Yarin azicik gunes gorecek sekilde yuzunu veririz film iyice adapte olsun diye.

Dahasini sormayin, yoruldum sabah saat 9 dan aksam 8'e kadar.

Wishyandibittikulolduman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X