Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Farklı Bir Araç Sorgulama :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba Talha;

Dun duzenli olarak takip etmedigim halde bir sekilde Sahib sitesine girdim. Orda karsima 11.000 KMde Istanbul'dan bir CM JCW cikti.
    120.000 TL istiyorlar.
    Beyaz renkte maalesef. Ama guzel gozukuyor.

Bir bak derim.

P.S: Ben de kendime 700 KMde Antalya'dan bir Paceman buldum, 102,500 TL. Mavi. Cok kotu icim yandi. Az kalsin Adminim Gokhan ucaga atlayip gidip kapora verecekti.

Wishman

Wishman
    biz neciyız looo antalya'dan arac alacaksanız beni bulacaksınızn kaporaya gerennnnk yok başkan

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      biz neciyız looo antalya'dan arac alacaksanız beni bulacaksınızn kaporaya gerennnnk yok başkan
      Nihat MINI saatin yoksa olmaz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Merhaba Talha;

Dun duzenli olarak takip etmedigim halde bir sekilde Sahib sitesine girdim. Orda karsima 11.000 KMde Istanbul'dan bir CM JCW cikti.
        120.000 TL istiyorlar.
        Beyaz renkte maalesef. Ama guzel gozukuyor.

Bir bak derim.

P.S: Ben de kendime 700 KMde Antalya'dan bir Paceman buldum, 102,500 TL. Mavi. Cok kotu icim yandi. Az kalsin Adminim Gokhan ucaga atlayip gidip kapora verecekti.

Wishman

Wishman
        o beyaz aracı biliyorum hatta en son 105 e bırakmıştı ama o kombinasyonda bir araç düşünmüyorum.
        sigpic

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          RR S SC bir arkadaşımda vardı uzun süre bindi dip not: benzinlikleri var

En son çok yaktığı için sattı sıkldı satması inanılmaz zor Talha uzak dur Land Rover alıcaksan TD4 Discovery al çok mutlu olursun

Ayrıca , araçların greymarket olması zamanında ülkeye düşük fatura yada eksik donanım gösterilerek sokulmuş araçlarda yeni kanuna göre 2012 Aralık ayından öncekilere bir işlem uygulanmyacak , geçenler geçti artık ama 12 aralık sonrası grey market tabir edilen bayi dışı ithalatlarda mutlaka gümrük vergisi ödendisi ve araç bedeli faturasını görün ,

bazı uyanıklar aracın bedelini tam tutup düşük ÖTV ödeyebiliyor sizde gümrük ödendisini görmeden sadece araç bedelinin olduğu faturaya bakıp aldanıyosunuz mutlaka ama mutlaka 2 faturasınıda isteyin ,

Ayrıca araçların senelik vergilerini de bu tarz modeli eskimiş ve kasko bedelinden % olarak hesaplandığında aşan araçlar beyan ile bir alt dilimden ödeyebilirler ,

bu konularda sorusu olan merak ettiğiniz bir şey varsa sorun arkadaşlar seve seve yardımcı olurum
          Teşekkürler.2012 aralık olayını bilmiyodum. o zaman vergi ile ilgili bir derdi olamaz.

Ya bu araç bu kadarmı fazla yakıyor adam 0,60 km de yakıyor yazmış.Benimkide 0,55 yakıyor.
          sigpic

Yorum Yap

bende aynı aracın 4.4 v8 i var normal ve sakın kullanımda 14 litre civarı yakıyorsun,ama hırcınlasırsan 18 ila 20 litreyi görebilirsin. yalnız söyle bir durum var talha supercharged lar normal 4.4 v8 ve 2.7 tdi lara göre mekanik bakımından cok daha masraflı oldugunu biliyorum,çünkü bende zamanında SC lere bakmıştım ama range konusunda kime danıştıysam tavsiye etmemişti o bakımdan 4.4 v8 e yöneldim.

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Sen bana hic yuz vermiyon, ben de korkuyom sana bulasmiyom. :-)

P.s: saka tabee. Ankara daki ve Antalya daki Pacemanlerin ikiside normal ekranli cikti. En azindan ic acim azcik gecti...

Wish
              En son düzenleyen WISHMAN; 21-02-14, 19:02.

Yorum Yap

Arkadaşlar vergisiydi benziniydi bakımıydı derken bu araçtan soğudum. Hadi benzin neyse çünkü az km yapıyorum (ayda 500 civarı) ama ben öyle sürekli serviste yatan bi arabayla hiç uğraşamam.

Artık başka alternatifler üzerinde duracağım veya bekleyeceğim. Yorumlar faydalı oldu teşekkürler herkese.
                sigpic

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Arkadaşlar vergisiydi benziniydi bakımıydı derken bu araçtan soğudum. Hadi benzin neyse çünkü az km yapıyorum (ayda 500 civarı) ama ben öyle sürekli serviste yatan bi arabayla hiç uğraşamam.

Artık başka alternatifler üzerinde duracağım veya bekleyeceğim. Yorumlar faydalı oldu teşekkürler herkese.
                  hakkına hayırlısı umarım istediğin güzel bir araç alırsın talha

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X