Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Farklı Bir Araç Sorgulama :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Farklı Bir Araç Sorgulama :)

Arkadaşlar siz olsanız CM JCW mi tercih edersiniz yoksa aşağıdaki aracımı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48757123/detay
    sigpic

Senelik vergisi 8600 TL ama araci farkli gosterip vergiden yirtmislar. Bu araci alan sirf bundan dolayi basina bela alir. yakit en az sehirici %20 lerdedir.

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

[QUOTE=Talha;58989]Arkadaşlar siz olsanız CM JCW mi tercih edersiniz yoksa aşağıdaki aracımı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48757123/detay[/QUOTE
      88.000'de 2006 yili ve limited denilen bu arac icin bence istenen para cok komik. Ucuz olmasinin tek nedeni 4.2 motorun vergisi olmasi bence imkansiz.

Bana fiyat cok ilginc geldi.
      Wish

Yorum Yap

CM JCW Tabbiside!!

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Sport sc tabıkide

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Fiyatin bu sekilde olmasinin nedeni sadece vergi degil. Benzin de buyuk fark olur 2kat kadar nerdeyse. E bakim ve parcada da olur. Ama tabi zevki de sesi de bambaska olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı G.Evran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Sport sc tabıkide

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
              düşünmeden direk tercihim sport sc

Yorum Yap

Sport hayırlı olmalı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bence tercih budur
                  http://www.sahibinden.com/144629230

Yorum Yap

Sport SC evlat olur senin ufakliga kardes Ahahahahaha

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

O vergiyi verip bir de eski RR alınmaz air suspension + difransiyel vs vs devamlı problem devamlı masraf biz bıktık valla
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Arkadaşlar herkese yorumları için teşekkür ederim.

Normalde 1-2 yaşından ve 10-15 binden fazla araç almam ama malum ülkemizde 2013 yılı boyunca sadece 15 CM JCW(kaynak borusan) satıldı ve bunların arasında benim istediğim kombinasyonlarda ( siyah gövde kırmızı tavan) olan araç tahminim en fazla 4-5 tanedir. Durum böyle olunca artık bir B planı bulmalıyım diye düşündüm.

Ama yine de umutsuz olmaya gerek yok çünkü acil bulsam da alsam gibi bir durumda da değilim. Gerekirse 1 yıl da beklerim.
                        sigpic

Yorum Yap

Merhaba Talha;

Dun duzenli olarak takip etmedigim halde bir sekilde Sahib sitesine girdim. Orda karsima 11.000 KMde Istanbul'dan bir CM JCW cikti.
                          120.000 TL istiyorlar.
                          Beyaz renkte maalesef. Ama guzel gozukuyor.

Bir bak derim.

P.S: Ben de kendime 700 KMde Antalya'dan bir Paceman buldum, 102,500 TL. Mavi. Cok kotu icim yandi. Az kalsin Adminim Gokhan ucaga atlayip gidip kapora verecekti.

Wishman

Wishman

Yorum Yap

RR S SC bir arkadaşımda vardı uzun süre bindi dip not: benzinlikleri var

En son çok yaktığı için sattı sıkldı satması inanılmaz zor Talha uzak dur Land Rover alıcaksan TD4 Discovery al çok mutlu olursun

Ayrıca , araçların greymarket olması zamanında ülkeye düşük fatura yada eksik donanım gösterilerek sokulmuş araçlarda yeni kanuna göre 2012 Aralık ayından öncekilere bir işlem uygulanmyacak , geçenler geçti artık ama 12 aralık sonrası grey market tabir edilen bayi dışı ithalatlarda mutlaka gümrük vergisi ödendisi ve araç bedeli faturasını görün ,

bazı uyanıklar aracın bedelini tam tutup düşük ÖTV ödeyebiliyor sizde gümrük ödendisini görmeden sadece araç bedelinin olduğu faturaya bakıp aldanıyosunuz mutlaka ama mutlaka 2 faturasınıda isteyin ,

Ayrıca araçların senelik vergilerini de bu tarz modeli eskimiş ve kasko bedelinden % olarak hesaplandığında aşan araçlar beyan ile bir alt dilimden ödeyebilirler ,

bu konularda sorusu olan merak ettiğiniz bir şey varsa sorun arkadaşlar seve seve yardımcı olurum
                            En son düzenleyen ARENIMO; 21-02-14, 14:05.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Merhaba Talha;

Dun duzenli olarak takip etmedigim halde bir sekilde Sahib sitesine girdim. Orda karsima 11.000 KMde Istanbul'dan bir CM JCW cikti.
                              120.000 TL istiyorlar.
                              Beyaz renkte maalesef. Ama guzel gozukuyor.

Bir bak derim.

P.S: Ben de kendime 700 KMde Antalya'dan bir Paceman buldum, 102,500 TL. Mavi. Cok kotu icim yandi. Az kalsin Adminim Gokhan ucaga atlayip gidip kapora verecekti.

Wishman

Wishman
                              Beyaz cm borusan test arabasiydi, feneryolundan birine satildi hergun goruyorum.
                              Ankaradaki Paceman guzel xenonlu falan

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X