Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Zorunlu kiş lastiği

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ben ceza odeme taraftariyim. Zaten arabamda yok
    Oh miss zaten jet olsa polise soguk esprilerimden birini yapardim kesin; abi ben yere temas etmeden gidiyorum fln diye
    Ahahah çok iyidi

Bende ceza yeme taraftarının ama puansız ceza tercihimdir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    En son düzenleyen Haluk; 19-12-13, 20:43.

Yorum Yap

Oh miss zaten jet olsa polise soguk esprilerimden birini yapardim kesin; abi ben yere temas etmeden gidiyorum fln diye
      Ahahaha seninkine bekara kari bosamak kolay denio

Sent from my iPhone using Tapatalk
      34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Arabayı naptın? Asıl merak etiğim plaka gitti mi?

tooncay
        34 NIJ 84 - Tuncay Karaman

Yorum Yap

Aslı Minikubi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Parasal yone takilmiyorum zaten o en son dusundugum sey cikarmam karda olur biter de 4 mevsim lastiklere neden 4 mevsim denio o zaman cezayi neye gore kesiolar onu anlayamadim birde en buyuk dert saklama kosullari

Aslinda bir tek Turkiye'de var 4 mevsim lastik kavrami Normalde kesinlikle kis mevsiminde de idare etmesi amacli uretilmiyor normal lastikler.

Hava sogukken (kistas 7 derece) yazlik lastiklerinizin sertlestigini rahatlikla hissedebilirsiniz, onunuze biri atladiginda fren mesafesinin uzamasiyla kaza yapma ihtimali cok yuksek.

Bridgestone ve Oto Pratik bayileri ucreti karsiligi saklama sagliyormus sanirim, oralardan da bilgi alinabilir.

Ayrica kis lastiginden 1 kere ceza yediginizde sisteme islenip tekrari halinde trafikten men edilme oluyormus diye duydum, tamamen duyumdan ibarettir ancak

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Ayrica kis lastiginden 1 kere ceza yediginizde sisteme islenip tekrari halinde trafikten men edilme oluyormus diye duydum, tamamen duyumdan ibarettir ancak
            Arkides federaller ne merakli men etmeye! :banghead:

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Yok Tarık doğru duymuş olmalısın aynısını bende gazete de okudum. Ilkinde ceza ikincisinde trafikten men oluyormuş. Zaten muayenem yok, kış lastiğim yok, çevirmeye girsem filmden egzozdan falan bağlamak isteyecek. Hepsi bir olsun 1 kez men olsun diye bekliyorum hepsini aynı anda düzeltemeyeceğim için

Yorum Yap

Can sen bence hızlı bir şekilde hepsini halletmeye bak bir an önce .
                Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Yorum Yap

Simdi alsam martta sokmem lazim benim kafam karisti karda kullanmam diorum gecen karda kullandim sorun olmadi bi yandan da kis diye gunesli havada bile ceza yiyenler var ama 10 ceza 4 lastik parasi etmiyor. E ustundeki 4 mevsimler ne ise yariyor o zaman? Dierlerini nerde sakliycaz hadi adamlar bizim icin sakliomus degistirmediklerini nerden bilicem benimkileri falan filan bi beni aydinlatirmisiniz

Profesyonel firmalar ile çalışırsanız problem olmaz. Ama sokak arası dükkanlarda bu konuda başınız çok ağrır. 4 mevsim lastikler aslında daha çok yağmurlu havalarda işe yarayacak şekilde tasarlanıyorlar. 7 derece altında 4 mevsim lastiklerin hamur denen plastik yapısı sertleşiyor ve yol tutuşu kayboluyor. Bu sebep ile 7 derece ve altı sıcaklıklarda kış lastiği kullanmak gerekiyor.

Bana sorarsanız bende kış lastiği kullanmıyorum ama karlı havalarda aracımı kesinlikle dışarı çıkarmam. Siz ne kadar önlem alsanızda dışarıda diğer araçları kontrol etme şansınız yok. Böyle havalarda en güzeli sarı taksilerimiz
                  sigpic

Yorum Yap

Tesekkurler arkadaslar bilgiler faydali oldu 7 derece konusunu pazarlama taktigi olarak dusunuodum ama olmadigini da anladim lastik arastirmasina basladim bridgestone olacak herhalde 120 tl de yillik depolama ucreti varmis 4 can tasio benim minnos riske girmeyelik daga da cikabilelim icabinda

34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Tesekkurler arkadaslar bilgiler faydali oldu 7 derece konusunu pazarlama taktigi olarak dusunuodum ama olmadigini da anladim lastik arastirmasina basladim bridgestone olacak herhalde 120 tl de yillik depolama ucreti varmis 4 can tasio benim minnos riske girmeyelik daga da cikabilelim icabinda

Bitmediyse Pirelli'de ücretsiz saklama kampanyası vardı. Oraya da bir bakın.
                      sigpic

Yorum Yap

Aslı AYDIN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bitmediyse Pirelli'de ücretsiz saklama kampanyası vardı. Oraya da bir bakın.
                        Evet orda da tanidik var izindeymis pazartesi haber vericek herkesi seferber ettim

34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X