Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Zorunlu kiş lastiği

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Zorunlu kiş lastiği

ARKADAŞLAR ARANIZDA BELKİ OKUMAYAN YA DA DAHA HABERİ OLMAYANLAR VARDIR .... ARTIK İSTANBULDA DA KIS LASTİĞİ ZORUNLU ......KULLANMAYANA 77 LİRA CEZASI VAR AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ZORUNLU İLLERE BAKABİLRSİNİZ

http://gundem.milliyet.com.tr/iste-k...95/default.htm

1000 TL lastik parası verecegime 77 TL cezasını öderim daha iyi
    Volkan USER
    34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
    [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

[SIZE=2]2 gun kar yağdı onun dışında birşey yok hava sıcaklığı 10dereceye geldi neredeyse [/SIZE]

Yorum Yap

Bence olmasi gerekli kis lastiklerinin bir an geliyo keske diyoruz

34NSC46
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Yani kaza yapmak icin gereken sure 2 saniye kadar, butun kis kar yagmaz 2 saniye buza denk gelirsin allah korusun kaza yaparsin. Bence riske degicek birsey degil asla.

Yorum Yap

kesinlikle. önceki araçlarımdada kullanıyordum minimede aldım kış latiği. herkesede tavsiye ederim.
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

225 45 18 lastik ölçüm 16 janta indirmek istiyorum ölçü ne olmalı?
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Simdi alsam martta sokmem lazim benim kafam karisti karda kullanmam diorum gecen karda kullandim sorun olmadi bi yandan da kis diye gunesli havada bile ceza yiyenler var ama 10 ceza 4 lastik parasi etmiyor. E ustundeki 4 mevsimler ne ise yariyor o zaman? Dierlerini nerde sakliycaz hadi adamlar bizim icin sakliomus degistirmediklerini nerden bilicem benimkileri falan filan bi beni aydinlatirmisiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk
                34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  225 45 18 lastik ölçüm 16 janta indirmek istiyorum ölçü ne olmalı?
                  Alen abi ayni olculerin yanagi 60 ya da 65 i varsa hem siritmaz hemde olur diye dusunuyorum yani 225/60/16 piyasada cokca var

34 BE 1968

Yorum Yap

Aslı Minikubi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Simdi alsam martta sokmem lazim benim kafam karisti karda kullanmam diorum gecen karda kullandim sorun olmadi bi yandan da kis diye gunesli havada bile ceza yiyenler var ama 10 ceza 4 lastik parasi etmiyor. E ustundeki 4 mevsimler ne ise yariyor o zaman? Dierlerini nerde sakliycaz hadi adamlar bizim icin sakliomus degistirmediklerini nerden bilicem benimkileri falan filan bi beni aydinlatirmisiniz

Parasal yonunden bakmaktansa lastik almak daha mantikli hem kendimiz hem karsi tarafin can guvenligi ve trafigi tikamamak adina bnce yapilmasi gereken hareket ama sahsen ben aracimi cikarmamayi tercih ediyrum cok zorda kalmadgm surece

34 BE 1968

Yorum Yap

Parasal yone takilmiyorum zaten o en son dusundugum sey cikarmam karda olur biter de 4 mevsim lastiklere neden 4 mevsim denio o zaman cezayi neye gore kesiolar onu anlayamadim birde en buyuk dert saklama kosullari

34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Parasal yone takilmiyorum zaten o en son dusundugum sey cikarmam karda olur biter de 4 mevsim lastiklere neden 4 mevsim denio o zaman cezayi neye gore kesiolar onu anlayamadim birde en buyuk dert saklama kosullari

Ben lastikciden 4 tane post aldim apartmanin deposunda sakliyodum

34 BE 1968

Yorum Yap

Bizde yasak iste orasi siginak olarak gecio kizmislardi daha once koydugumda bi sansimi deniim degisen yoneticiyle

34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Bizde yasak iste orasi siginak olarak gecio kizmislardi daha once koydugumda bi sansimi deniim degisen yoneticiyle

Baba yonetici olunca nimetlernden faydalaniorm ))

34 BE 1968

Yorum Yap

Ben ceza odeme taraftariyim. Zaten arabamda yok
                              Oh miss zaten jet olsa polise soguk esprilerimden birini yapardim kesin; abi ben yere temas etmeden gidiyorum fln diye
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X