Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Izmirde askerlik =)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hayırlı teskereler

Yorum Yap

izmir urladan selamlar=)
      askerlık yapmayanlar varsa kesınlıkle yapmasın. ınanılmaz gereksız bısı...
      allahtan herhafta carsı ıznım var, yoksa kafayı yerdim.
      izmir lı olanlar buralarda nerelere gıtmemı tafsiye edersiniz. bizi konak ta bırakıyolar, bizde genelde alsancak a gidiyorz.

Yorum Yap

Mikail kusura bakma konuyu görmemişim hayırlı teskereler öncelikle
        Çarşı izninde de nargile iç motive olursun

Yorum Yap

saolasın =) arasıra ıcıyorum ıyı gelıyor =)

Yorum Yap

Aslı MIKAIL tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            izmir urladan selamlar=)
            izmir lı olanlar buralarda nerelere gıtmemı tafsiye edersiniz. bizi konak ta bırakıyolar, bizde genelde alsancak a gidiyorz.
            Konak Pier tarafları, alsancak, kemeralti çarşısı buralar iyidir. Vaktinizin ne kadar olduğunu bilmiyorum ama, buca, karsiyaka, bornova (özellikle kucukpark) favorilerimdir allaha emanet.

35 CUB 94
            BerkayKaracan~

Yorum Yap

izmir urladan selamlar=)
              Mikail kısa zaman zaten az sabret
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

mikail bostanli guzel yer bravo muydu neydi oyle bi pastane var gayet lezzetli urunleri var..

onun disinda balcovada asmacati die bi avm var orasi da fena degil.. inciralti taraflarinda nargileciler var sahilde izmire son gidisimde yagci ali abimle ve nisanlisiyla gitmistik

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı BerkayKaracan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Konak Pier tarafları, alsancak, kemeralti çarşısı buralar iyidir. Vaktinizin ne kadar olduğunu bilmiyorum ama, buca, karsiyaka, bornova (özellikle kucukpark) favorilerimdir allaha emanet.

35 CUB 94
                  BerkayKaracan~
                  cok tesekkurler, konak ta bırakıyolar bızı, alsancak a gittim orda cok guzel cafeler var. diger yerleride bakıcam cok saol

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    mikail bostanli guzel yer bravo muydu neydi oyle bi pastane var gayet lezzetli urunleri var..

onun disinda balcovada asmacati die bi avm var orasi da fena degil.. inciralti taraflarinda nargileciler var sahilde izmire son gidisimde yagci ali abimle ve nisanlisiyla gitmistik

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
                    cok tesekkurler, havalar biraz daha sogusun ozmn avm lere giricem. cok tesekkurler

Yorum Yap

cok tesekkurler, havalar biraz daha sogusun ozmn avm lere giricem. cok tesekkurler
                      Yalniz soyle bi durum var.. Askerlik yapan adami Izmir'de AVM'ye sokacak sogukla karsilasmayabilirsin )

35KES99 via Tapatalk on Galaxy Note 2
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Yalniz soyle bi durum var.. Askerlik yapan adami Izmir'de AVM'ye sokacak sogukla karsilasmayabilirsin )

35KES99 via Tapatalk on Galaxy Note 2
                        hhahah =) yandık desene

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X