Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Galaxy Note III

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Galaxy Note III

Dogrulugunu bilemem ama bi kac fotograf var internette..
    NoteIII IFA2013 Berlin'de gorucuye cikacak diyorlar ama bilemedim..

ayrintili bilgi icin;
    http://www.silikonvadisi.tv/samsung-...3ten-ilk-kare/
    sigpic

IT'S TIME

Note 3'un testlerine Amerika'da basladilar. Donanim veya cikis bilgisine sahip degilim. Ancak testlere baslandigi iceriden aldigim bilgidir.
    Hayirlisi olsun
    Ben 4'u beklemeyi düşünüyorum..

via Tapatalk 4
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

2-3 hafta once aldigim bir haberle yarim mujdeyi vereyim,
      Samsung HomeScreen dugmesine entegre parmakizi okuyucusunu Note 3'te kullanmak icin ugrasiyor.
      Okuyucuyu kullanirken bircok cakilmaya sebep oldugu icin kesinlesmedi ama uzerinde calisiliyor.
      Bu arada arka kapak deri olacakmis.. Sonunda plastik hissiyatindan kurtulacagiz sanirim..
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

YArım sattir nette note3 konularına bakıyorum bende beklemedeyim çıksada alsak
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

ben yakin zamanda size gizli fotolarini gondericem
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            ben yakin zamanda size gizli fotolarini gondericem
            Haktan bana bılgı ver su konuda alıcam cıkar cıkmaz alınırmı alınmazmı alternatıfı varmı falan
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Haktan bana bılgı ver su konuda alıcam cıkar cıkmaz alınırmı alınmazmı alternatıfı varmı falan
              Note serisinin alternatifi yok. Kalemli (Wacom'lu) telefon baska bi firma yok çünkü..

35KES99 via Tapatalk
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

4 Eylül'de tanitilmasi bekleniyor. Berlin..

35KES99 via Tapatalk
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ciksada alsam telefonumun alicisi da hazir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

En buyuk şapşallıgi note 2 satim s4 alarak yaptim. Note 3 benim icinde heycanlibekleyiste.piyasaya cikipfiyatioturur oturmaz bende alicam nasipse

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Note 3'teki test cihazinda Amoled ekran varmis. Ustelik pentile!
                      Tabi son hardware olmayabilir. Bu gibi cihazlari bircok donanimla test ediyorlar.
                      Az kaldi..

35KES99 via Tapatalk
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Tabi son hardware olmayabilir. Bu gibi cihazlari bircok donanimla test ediyorlar.
                        Az kaldi..

35KES99 via Tapatalk
                        Adminim bu bilgilere nerden ulaşıyosun ? Samsung'ta falanmı çalışıyosun yoksa internetten mi ? birde aşağı yukarı ne zaman çıkar ?

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Adminim bu bilgilere nerden ulaşıyosun ? Samsung'ta falanmı çalışıyosun yoksa internetten mi ? birde aşağı yukarı ne zaman çıkar ?
                          Samsung Telecommunications America'da arkadasim calisiyor. Esnek ekranlardan tut bircok sey ellerinden geciyor. Test edip, duzeltmeleri yapiyorlar falan.

Bir hafta icerisinde tanitacaklar sanirim. Elimize ne zmn ulasir bilemiyorum.

Foto istedim ama ozel odada calistiklari icin telefonlin cameralarini kapattiriyorlarmis.
                          Bende sadece blackbox dedikleri kasasi alakasiz ama islemci, yazilim vs. olarak piyasaya çıkacak halinin fotosu var. O da bir isimize yaramaz.

35KES99 via Tapatalk
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Samsung Telecommunications America'da arkadasim calisiyor. Esnek ekranlardan tut bircok sey ellerinden geciyor. Test edip, duzeltmeleri yapiyorlar falan.

Bir hafta icerisinde tanitacaklar sanirim. Elimize ne zmn ulasir bilemiyorum.

Foto istedim ama ozel odada calistiklari icin telefonlin cameralarini kapattiriyorlarmis.
                            Bende sadece blackbox dedikleri kasasi alakasiz ama islemci, yazilim vs. olarak piyasaya çıkacak halinin fotosu var. O da bir isimize yaramaz.

35KES99 via Tapatalk
                            Hmm..İlk çıktığında pahalı oluyo ama 1-2 ay sonra hemen düşüyo fiyatı İphone gibi değil. İphone 5s'inde şu sıralar çıkması lazım. Bakalım hangisi daha iyi olacak.

Yorum Yap

Az kaldi..

35KES99 via Tapatalk
                              Alıyomuyuz ? ekranı one x gibi güzelmi yani
                              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X