Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yağlı Çekiç

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Evet haci usta olmali.kartini almistim ama nerde bilmiyorum.zaten kime sorsan gosteriyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    sigpic

Yorum Yap

Topkapida aktepe emrenin vabrio bmw sindeki hatalari yok etmis adam. Bana vermisti telefonu benimde bir ayinin kapima dizini koymasi sonucu hafif bir gocuk oldu 2-3te gamze var onlari yaptirmak icin gidicem ona yakin zamanda foto koyarim.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Izmirde bu isi yapan var mi?

Yorum Yap

Abi izmirde de var bu işi çok iyi yapan bir usta. Randevu ile çalışıyo ve sabah dükkana arabayı aldıktan sonra kepenkleri kapatıp çalışıyo. Ve iddaası düzelttiği yerin neresi olduğunu gösteremezmişsin ama tuzlu
          sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Melihin sanırım babası bu usta yanlışım varsa sen düzelt kardeşim
            Doğru abicim bu usta benim babam Gönül isterdi ki banada öğretsin ama öğretmedi sanayide çalışmayalım diye okuyun adam olun dedi Şimdi dönüp bakıyoruz da keşke öğretseymiş, çok az kişi kaldı yağlı çekiç yapan

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Eger foto uzerindeki tarihler cekildigi gunu gosteriyorsa cogu arabanin isi ayni gun bitmis, gunler surmemis
            Evet çoğu çarpık 1 günde bitiyor. Sabahtan başlanıp akşama bitiyor. Ama Bm 1.16 çamurluğu 3 gün çekiçlendi Çarpığa göre değişmekte yani.

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Evet haci usta olmali.kartini almistim ama nerde bilmiyorum.zaten kime sorsan gosteriyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
            Çok kırık bir usta olduğunu biliyoruz bizde. Günlerce uğraşırmış işçiliği üst seviyede tabi fiyatlarıda bayağı iyimiş

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Topkapida aktepe emrenin vabrio bmw sindeki hatalari yok etmis adam. Bana vermisti telefonu benimde bir ayinin kapima dizini koymasi sonucu hafif bir gocuk oldu 2-3te gamze var onlari yaptirmak icin gidicem ona yakin zamanda foto koyarim.

Topkapıdaki Hacı usta tektir benim bildiğim. Başka yapan varsa bilgilendirirseniz güzel olur

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Izmirde bu isi yapan var mi?
            Aslı C@N tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Abi izmirde de var bu işi çok iyi yapan bir usta. Randevu ile çalışıyo ve sabah dükkana arabayı aldıktan sonra kepenkleri kapatıp çalışıyo. Ve iddaası düzelttiği yerin neresi olduğunu gösteremezmişsin ama tuzlu
            Yeni zamanda yurt dışından getirilen aletler ile boyasız düzeltme yapılıyor. Her şehirde var benim bildiğim ama yağlı çekiç var mı ben bilmiyorum. Can yazmış gerçi

Yorum Yap

Topkapidaki haci usta cok titiz oldugundan kimseyi yetistirmemis. Hatta nlu galeriler araclarini ona getiriyorlarmis rivayete gore. Ama sanayide yagli cekic kullanmadan da yaan yerler var otoking de yapiyor sanirim

Yorum Yap

hacı ustaya gitmeden önce aynı gün oto kinge gittim.Onlar ztn beni hacı ustaya yönlerdirdi.oto king ufak göçükleri çektiriyo sdc.
                sigpic

Yorum Yap

Güzel işlemler.. Cidden sanat işi bu
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Topkapidaki haci usta cok titiz oldugundan kimseyi yetistirmemis. Hatta nlu galeriler araclarini ona getiriyorlarmis rivayete gore. Ama sanayide yagli cekic kullanmadan da yaan yerler var otoking de yapiyor sanirim

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    hacı ustaya gitmeden önce aynı gün oto kinge gittim.Onlar ztn beni hacı ustaya yönlerdirdi.oto king ufak göçükleri çektiriyo sdc.
                    Aynen öyle Hacı Usta işinde çok titiz birisi. Ben sadece namını duydum birebir tanışma fırsatı olmadı

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Güzel işlemler.. Cidden sanat işi bu
                    Sacla dans etmek derler eskiler bir de

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X