Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Evinin önü İspark olup da para kesmeye calisan isparkcilara cevap

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Evinin önü İspark olup da para kesmeye calisan isparkcilara cevap

http://haber.gazetevatan.com/evinin-...19378/1/gundem
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Ayni dertten muzdaribim guzel bir karar olmus plakaya yazip duruyolar evimin onune parkedemez oldum..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

BU ve bunun gibi biçok sorun var ispark ile ilgili bir yandan isparkın varlığı iyi bir yandan çok kötü.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ben isparkin iyi olduguna inaniyorum tanam ama evimin onune parketmeye hakkim olduguna da inaniyorum en azindan bununla ilgili bir duzenleme yapabilirlerdi kolay yolu sectiler...

Yorum Yap

Aslı katakunti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ben isparkin iyi olduguna inaniyorum tanam ama evimin onune parketmeye hakkim olduguna da inaniyorum en azindan bununla ilgili bir duzenleme yapabilirlerdi kolay yolu sectiler...

orada sonuna kadar haklısın evımızın onune suyunu cıkarana kadar karısmasınlar
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Insaat yapilirken ve insaat ruhsati alinirken apartmanlarin belirli bir metrekare basina otopark cikartilir. Ornek veriyorum: ortalama her daireye 1 otopark, dukkanlardaki her 30 m2'ye bir otopark gibi. Burdaki otopark kelimesinden harc dogururlar. Mesela Manisa'da bir apartman insaati yapmaya kalktiginizda 20 araclik otopark cikarsa (bulundugunuz sehre ve sehir ici bolumlere gore degismekle birlikte) 140bin TL'ye kadar otopark harci yatirirsiniz. Bunu odediginizde birde devlet uzerine sizden otopark bedeli keserse, bu iste iyi niyet aramamak gerekir.. Ben bu tip park uygulamalarini vatandasi soymaktan baska birsey olarak gormuyorum..
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Insaat yapilirken ve insaat ruhsati alinirken apartmanlarin belirli bir metrekare basina otopark cikartilir. Ornek veriyorum: ortalama her daireye 1 otopark, dukkanlardaki her 30 m2'ye bir otopark gibi. Burdaki otopark kelimesinden harc dogururlar. Mesela Manisa'da bir apartman insaati yapmaya kalktiginizda 20 araclik otopark cikarsa (bulundugunuz sehre ve sehir ici bolumlere gore degismekle birlikte) 140bin TL'ye kadar otopark harci yatirirsiniz. Bunu odediginizde birde devlet uzerine sizden otopark bedeli keserse, bu iste iyi niyet aramamak gerekir.. Ben bu tip park uygulamalarini vatandasi soymaktan baska birsey olarak gormuyorum..
              Art niyet zaten var.Mesela bizim evin önündeki cadde yeterince genişti sonradan ortasına kaldırım taşları döşediler iyice daraldı sonra bazıları biraz kaldırım üzerine park etmeye başladılar arabalarını hemen karşı hamle gecikmedi belediyeden kaldırımlara yola sıfır derecede direkler dikildi park edecek yer var ama iyice daraldı bazen gece geç geldiğimde kapının önüne park ederdim artık o cesaretide bırakmadılar bunları yaparkende hemen 50 metre uzağımdaki katlı otoparkada %20 otomobile %50 de motosiklete zam yaptılar milleti bi yandan otoparka mahkum ediyolar bi yandanda zamlarla başka biyerden darbe vuruyolar.Eskiden karşımızda muhatap bulurken şimdi umursamıyolar bile çünkü abone olmayı bekleyen 200 den fazla kişi sırada var.Daha neler var da var ama ne kadar bulaşıcı olduğumu farkına daha varamadılar sanırım ben mail atmaktan aramaktan artizlik yapmaktan bıkmam usandırırım
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bu arada isparkçı para istedi vermedinşz diyelim veya yaz cezasını dediniz su anda hiçbirsekilde yaptırımı yok haberinşz ola.
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X