Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kasko hesaplamalarında degisiklik.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kasko hesaplamalarında degisiklik.

Bugun Hurriyet gazetesinde cıkan haber

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22517126.asp
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Cokdan el atilmasi gereken mevzu ama bir yanlis ile simdik arac satilan sitelerde harbi les fiyatlara araclar cikarsa ne olacak sadece bir arac satis sitesinden fiyatlar ile cok rahat oynanabilir basmasinlar simdik sahte ilanlari.
    sigpic

Yorum Yap

Şahsen benim kilometremde benim kadar temiz bakan, ayrıca benim çogu sipariş ettigim özellik o arabalarda yoksa nasıl karsılastıracak elma ile armudu?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

zaten caktirmadan olan bi uygulamaydi kismen de olsa.pert oldugunda cat diye kasko bedelini veren kasko firmasi duymadim ben daha..once bi piyasa bedeli diye olu fiyat verirlerdi sonra yazandan 1-2 bin tl asagisina razi ediyorlardi..tek degisiklik ve aynı zamanda da sikinti olacak konu primler olacak simdi.

bugun haberlerde; su anki primlerin uzerine %50 gibi eklenecek dedi arac orjinal parcalarla yapilacaksa ve sunu ekledi; eger arac luks marka ise simdiki primi 2 kati civarina cikacakmis.. tabi ne kadar dogru bilmiyorum ama dogruysa bizim icin cok kotu.
        sigpic

Yorum Yap

arkadaşlar ne olmuş bu kasko fiyatlarına.Benim cumartesi kasko ve trafik sigortam doluyor.Geçen sene ödediğim rakamın %50 üzerini istiyo herzamanki sigortacım ve ben hasarsız geçridim seneyi.

Yukarıdaki yazılanlara bakarsak kazıklanma durumum yok sanırım.Bu durum normal mi? yakın zamanda kasko yaptıran var mı?
          sigpic

Yorum Yap

Talha hangi sirketten fiyat aldin diger fiyatlarida gozden gecirmende fayda var hasarsizlik onlarada geciyor tanidikda olsa sizin acentenizde olmayan sirketler size daha uygun fiyat verebilir..

Sent from my iPhone using Tapatalk
            En son düzenleyen katakunti; 06-02-13, 14:33.

Yorum Yap

Allianz MINIlere iyi fiyat veriyor bizm iki MINI de oradan sigortalı isterseniz sorun arkadasım sadece Allianz yetkilisi 05337443719 Ismail Hosver.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı katakunti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Talha hangi sirketten fiyat aldin diger fiyatlarida gozden gecirmende fayda var hasarsizlik onlarada geciyor tanidikda olsa sizin acentenizde olmayan sirketler size daha uygun fiyat verebilir..

Anadolu sigorta kullanıyorum ben çünkü hasarsızlık koruma sadece onlarda var.Yani kaza yapsan bile hasarsızlık indirimin gitmiyor.Ben biraz sorup soruşturiym en iyisi.
                sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Allianz MINIlere iyi fiyat veriyor bizm iki MINI de oradan sigortalı isterseniz sorun arkadasım sadece Allianz yetkilisi 05337443719 Ismail Hosver.
                  Kendisini arıcam.Teşekkürler.

Arkadaşlar çok iyi fiyat aldığına inanan başkalarıda varsa lütfen paylaşsın.Cumaya kadar bu işi bitirmem lazım.
                  sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Kendisini arıcam.Teşekkürler.

Arkadaşlar çok iyi fiyat aldığına inanan başkalarıda varsa lütfen paylaşsın.Cumaya kadar bu işi bitirmem lazım.
                    Söyle söyliyim benim ve ailemin butun saglıklar emlaklar ve aracların bütün sigortalarını ben arkadasıma yaptırıyorum, kendisi hem cok yakın arkadasım hem de işini çok iyi bilen birisi o yüzden problem cıkarmayacak bir sigorta şirketi ve hakkınızı sizden önce arayacak bir acente ile çalışmanızı tavsiye ederim.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Oyle birsey yok dostum bende sigortaciyim diger arkadaslarda bilebilir bunlar klasik pazarlama taktikleri diger sirketlerinde hasarsizlik korumasi vardir fakat politikalari degisebilir mesela araciniz 40000 axa der ki hasar aracin degerinin %10 u gecmedigi takdirde hasarsizlik korumadan faydalanabilirsiniz. Gecerse hasarsizlik kademeniz duser vb. Umarim anlatabilmisimdir.. Teklif aldiginizda zaten policede ne var ne yok okuyarak emin olabilirsiniz..

Yorum Yap

Aslı katakunti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Oyle birsey yok dostum bende sigortaciyim diger arkadaslarda bilebilir bunlar klasik pazarlama taktikleri diger sirketlerinde hasarsizlik korumasi vardir fakat politikalari degisebilir mesela araciniz 40000 axa der ki hasar aracin degerinin %10 u gecmedigi takdirde hasarsizlik korumadan faydalanabilirsiniz. Gecerse hasarsizlik kademeniz duser vb. Umarim anlatabilmisimdir.. Teklif aldiginizda zaten policede ne var ne yok okuyarak emin olabilirsiniz..

Valla hasarım olmadığı için bu hasarsızlık olayını teyit edemedim.O yüzden hiç bişey diyemem.Zaten araştırma içindeyim.
                        sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Söyle söyliyim benim ve ailemin butun saglıklar emlaklar ve aracların bütün sigortalarını ben arkadasıma yaptırıyorum, kendisi hem cok yakın arkadasım hem de işini çok iyi bilen birisi o yüzden problem cıkarmayacak bir sigorta şirketi ve hakkınızı sizden önce arayacak bir acente ile çalışmanızı tavsiye ederim.
                          Madem öyle şu an bana fiyat çıkarıyor güzel bişey çıkarsın o zaman
                          sigpic

Yorum Yap

sigortam.net i bi inceleyin derim.

ayrica axa sigorta lafi gecti orda bi yerde. axa sigortanin cani cehenneme konut ile alakali birsuru sorun yasadik cok les bi acente.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              sigortam.net i bi inceleyin derim.

ayrica axa sigorta lafi gecti orda bi yerde. axa sigortanin cani cehenneme konut ile alakali birsuru sorun yasadik cok les bi acente.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                              Soyle soylim sorun yasamaya gelince al birini vur otekine siz dersiniz ki groupamadan cok memnunum hasarda sorun yasayan bircok kisi uzak dur der karisik isler

Benim nacizane tavsiyem hepsinden teklif alin ondan sonra iclerinden sartlari ve fiyati en iyi olana karar verin fiyati iyi diye tenimatlari cikartilmis bir policede alinmaz tabi ki..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X