Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 LCI stop takımı aranıyor

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 LCI stop takımı aranıyor

Arkadaşlar uygun fiyatlı sıfır veya temiz çıkma lci stop olan var mıdır yada bulabileceğim biyer?
    En son düzenleyen cenky; 01-02-13, 03:20.

Aslı cenky tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar uygun fiyatlı sıfır veya temiz çıkma lci stop olan var mıdır yada bulabileceğim biyer?
    cooperscem'in ilani olmasi lazim.

Sent from my MIELE davlumbaz using Tapatlk yagkokusunuiyiceker v2
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      cooperscem'in ilani olmasi lazim.

Sent from my MIELE davlumbaz using Tapatlk yagkokusunuiyiceker v2
      sahibindende bir tane buldum ama onun mudur acaba içi sarıydı beyaz arıyorum

Yorum Yap

CoopersCem'in ilanina bakin,
        Sponsorumuz HURMAK'ta yardimci olacaktir size bu konuda..
        hangisi sizin icin uygunsa..
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          CoopersCem'in ilanina bakin,
          Sponsorumuz HURMAK'ta yardimci olacaktir size bu konuda..
          hangisi sizin icin uygunsa..
          satılmış sanırım teşekkür ederim

Yorum Yap

Lci degilse aracin tesisat isi var birde stopla isin bitmez .john cooper works body kit yok ise aracinda stoplarda olan geri vites isigi tampona iniyor ,ebati buyudugunden dolayi lci geri vites isigi setini takamzsin (lci arka tamponla hal edilebilir ama)body kit varsada geri vites isigini sag tarafa tasirsin sislerin biri geri vites isigi oluyor lci da (ek olarak 1 adet feri vites isigi alimis olursun) cokda guzel olur .Yakin zamanda bu konuda tecrubem var .Cemdeki blackline stoplari almistim geri vites isigida hazirdi elimde stoplarda bugu izini gorunce iade ettim anlayisla aldilar geri.
            sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Lci degilse aracin tesisat isi var birde stopla isin bitmez .john cooper works body kit yok ise aracinda stoplarda olan geri vites isigi tampona iniyor ,ebati buyudugunden dolayi lci geri vites isigi setini takamzsin (lci arka tamponla hal edilebilir ama)body kit varsada geri vites isigini sag tarafa tasirsin sislerin biri geri vites isigi oluyor lci da (ek olarak 1 adet feri vites isigi alimis olursun) cokda guzel olur .Yakin zamanda bu konuda tecrubem var .Cemdeki blackline stoplari almistim geri vites isigida hazirdi elimde stoplarda bugu izini gorunce iade ettim anlayisla aldilar geri.
              LCI S tamponlarıyla çözebilirsin.. JCW'de biraz zor oluyor, ancak imkansız diye birşey yok
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Blackline stoplar gayet güzel çalışıyor ben kendime aldım

Bendeki Stoplar LCI stop hali hazırda duruyor sadece sağ tarafının üst lambasında bazen temassızlık oluyor yapılamayacak bişi değil zannedersem ama benim uğraşıcak vaktim yoktu

eğer aracınız LCI değilse biraz işlem gerekebilir çünkü LCI olmayan modellerde geri vites stop takımının içinde LCI larda ise alt tampon da

Yorum Yap

ben aracı komple LCI yapacağımda o yüzden almam gerekiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X