Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

34an6488 :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ScoopeR53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    orjinal portlar ve oversize subapların resimlerini de ekledim arkadaşlar
    inşalla montajdan sonra güzel sonuçlar çıkar

fakat portların ölçü olarak farkl olması bence çok kıstas değil yani sonuçta rmw yada thumperda portları büyük yapabilir,mesela rmw 100 lerce satılmış arge sini yapmış ve o ölçüde bırakmış ona göre bir nedeni olabilir büyük her zaman iyi olcak die bir kavram yoktur ama sonuçları merak ediyorum

Yorum Yap

güzel değerler kaan baya tecrübeli zaten inşallah karşılığını alırsın temiz işçiliğe benziyor
      ufak bi tavsiye vereyim bu arada kaan söylemiştir belki ama egsoz portlarının resmini göremedim, iskender abi header ın portlarını 42mm yapmıştı diye hatırlıyorum kapaktaki değerleri de bi ölçüp karşılıklı kontrol edin isterseniz kanka

Yorum Yap

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        inşalla montajdan sonra güzel sonuçlar çıkar

fakat portların ölçü olarak farkl olması bence çok kıstas değil yani sonuçta rmw yada thumperda portları büyük yapabilir,mesela rmw 100 lerce satılmış arge sini yapmış ve o ölçüde bırakmış ona göre bir nedeni olabilir büyük her zaman iyi olcak die bir kavram yoktur ama sonuçları merak ediyorum
        Tabiki dis portlarla kiyaslama yapilmaz ama kaan kapagi bitirdiginde rmv ve isledigi kapagin flow degerlerini olcmustu flow degeri olarakda isledigi kapak fazla cikti

Yorum Yap

Tabiki dis portlarla kiyaslama yapilmaz ama kaan kapagi bitirdiginde rmv ve isledigi kapagin flow degerlerini olcmustu flow degeri olarakda isledigi kapak fazla cikti
          aynen öyle bir flow değeri bende duydum ama tabi ben en çok sonucunu merak ediyorum bakalım ne güçler çıkıcak

Yorum Yap

bu arada egzantirikte street sanırım oda deişebilir ileride sanki ilk aşama tamamlanıp sonucu gördükten sonra

Yorum Yap

Gule gule kullanin .
              sigpic

Yorum Yap

bu arada egzantirikte street sanırım oda deişebilir ileride sanki ilk aşama tamamlanıp sonucu gördükten sonra
                aynen öle düşünüyorum ama şuanda bununla idare edecem daha sonra birazdaha agresif egzantirk le beraber yay şapka düşünüyorum kaanla bu projeye başlarken konuşmuştuk ama bütceyi aşmamaya çalıştım biraz durumu toparladıkdan sonra inşallah:

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Gule gule kullanin .
                  Çok Teşşekkür Ederim ..

Yorum Yap

aynen öyle bir flow değeri bende duydum ama tabi ben en çok sonucunu merak ediyorum bakalım ne güçler çıkıcak
                    Pazar gecesi üst kapağı üstüne taktık kaan ve mustafa abi (hızlı rektefiye)250 300 km sipobların alışması için tam ısıtma soğutma yapmamı istediler bugün bursa dan dönerken bi çıtır denedim güzel şeyler çıkaracağımı düşünüyorum tabi ayarı haftaya kaldığı için dynoya daha çıkamadım bakalım hayırlısı artık..

Yorum Yap

Hayirli olsun Hemso merakla bekliyorum.. Umarim guzel degerler alinir
                      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Hayirli olsun Hemso merakla bekliyorum.. Umarim guzel degerler alinir
                        kanka inan bende senin kadar merak ediyorum ama ozgün yok bu hafta beklıiyecem mecburen

Yorum Yap

kanka inan bende senin kadar merak ediyorum ama ozgün yok bu hafta beklıiyecem mecburen
                          ben 6 aydır bekliyorum conem ne olcak ahahah
                          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X