Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

34an6488 :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

34an6488 :)

Mini CoopeR s R53 2005 model chili paket manuel sunroof no

Arabamı aldıktan kısa bir süre sonra luai arkadaşımızın yardımı ile 264-272 newmann eksantirik yekta arkadaşımızdan 380 cc enjektör alarak bi çıtır bişeyler yapmaya başlamıştım. Tabi bununla kalamadık
    arkadaşımın yurt dışından getirdiği sıfır üst kapak elime geçince hazır başlamışken dewam edelim dedik arabada yatmak zorunda kalmaz diyerekten kapağı portlamak için bıraktım ve yine kapağı bıraktığım yerde yurt dışından sipariş ettiğimiz oversize subaplarla beraber yayları bıraz daha sertleştirdik ve kapağı kapattık.Madem bu kadar parladık emme gaz kelebeği vede intercool borularına uygulamayı dewam ettirdik.Arabamı aldığım arkadaşım benden önce iskender usta rmw headers,komple egzos,alta %17 kasnak, jacksonracing buji kabloları,aem wideband,aem egt saatleri uygulamıs arabaya son olarakta fk coilover siparişi verilmiş 15 güne gelmesini beklemekteyiz önümüzdeki hafta da işallah ecufast e ayara gidecem bakalım ne duruma gelmişiz merak ediyorum şimdiden ))

Arkadaşlar kapak portlarından resimler Rmw cnc porting.PPR ise ilk cnc daha sonra fine finaly hand finish
    Oem&PPR port

Rmw&PPR Port:

RMW port

PPR port

RMW port

PPR port

En son düzenleyen ScoopeR53; 05-11-12, 16:16.

Hayırlı olsun doldurmusun ıyıce kazasız belasız ınsallah
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      .................................
      iyi anlamda mı kötü anlamda mı bu noktalar )))

Yorum Yap

Muhtemelen ilk kutlayan olmak istedi yazamadi rezerve etmis aklinca cakal Carlos

Kazasiz belasiz masallah.. Resim goremedim ama telefondan giriyorum
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aaaaa yahu bu araba yahya captain in orda duruyordu bizim cenaze gunu. Arda'nin zannediyordum ben hatta

Yorum Yap

Daha onceden ondaydi sonra ben aldim yaklasik 7 aydir bende ziya benim liseden arkadasim ceneza zamani oralardaydik baya bi kaldi orda

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Hayırlı olsun doldurmusun ıyıce kazasız belasız ınsallah
              teşekkür ederim çok saolasın hayırlısı artık bakalım

Yorum Yap

hızlı resim yüklemeden resimleri koyamıyorum hata veriyor bi sorun mu var ??

Yorum Yap

masallah...

Yorum Yap

Maşallah Kazasız Belasız Hayırlısı Olur İnşallah...
                    2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı ScoopeR53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Daha onceden ondaydi sonra ben aldim yaklasik 7 aydir bende ziya benim liseden arkadasim ceneza zamani oralardaydik baya bi kaldi orda
                      Benimde amca oglum

Yorum Yap

süper araç aynı işlemleri bende yapıyorum yavaş yavaş kendi aracıma bence ön ızgaraları jcw aero grill olanlarla degiştirin çok farkettiriyor görünüşü. kazasız belasız kullanın.

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          süper araç aynı işlemleri bende yapıyorum yavaş yavaş kendi aracıma bence ön ızgaraları jcw aero grill olanlarla degiştirin çok farkettiriyor görünüşü. kazasız belasız kullanın.
                          automotoringden almistim ben zaten suan takili olani sizin dediginizle ayni degil mi ?

Yorum Yap

bu sanırım r56 gibi olanlardan benim dediğim mat ve daha küçük peteklerden oluşan bir ızgara. google a jcw r53 aero grill yazarsanız görebilirsiniz. ben görünüşe biraz fazla takıntılı olduğum için eğer alt ızgaranız kolay sökülüp takılabiliyorsa alt kısmı söküp siyah sprey boyayla boyarsanız daha güzel olabilir. foruma resim ekleyemiyorum ekleyebilsem göstericektim kendi aracımdan.

Yorum Yap

darksilver R53!!!! coook guzel! gule gule kullan!

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X