Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper D + Karavan (Türkiyenin ilk karavanlı minisi :)))

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini Cooper D + Karavan (Türkiyenin ilk karavanlı minisi :)))

Aracım 2013 Mini Cooper D Pepper White, Çok düşük yakıt sarfiyatı olan ve torku yüksek bir araçtır. Bu özellikleri için karavana bu aracı seçtik daha önceki aracım 2004 model mini idi ve otomatik vites olması da karavan çekerken dezavataj oluşturuyordu. kısmetse bu yaz birlikte yapacağımız gezilerde mangal, çay çorba bizden )

Karavan Özellikleri;

Marin akü, Ses Sistem, Cd Player, Lcd Tv, Uydu Alıcı, 60 Litre su Tankı, Buz Dolabı, Jeneratörü, Karavana Monte olabilen Çadırı, Çift Kişlik Yatağı, Eşya ve mutfak malzemelerini koymak için dolapları, İnox Ocağı, Lavabosu, Stepnesi olmak üzere bi çok özelliğe sahip. Tek eksiği tuvaleti onuda camping gezilerinde sorun olmayacağını düşünüyoruz. mini ile karavanı tamamlayacak siyah şeritler çekilecek bu konularda teknik bilgi isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim.

Eklenen Dosyalar
    En son düzenleyen minicanavar; 01-04-14, 13:54.

Masallah abicim cok sevindim!!! Kazasiz belasiz surusler olsun
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Abi budur iste ya!! Arabanin beyaz ve dizel olmasindan mini logolu yastik kiliflarina kadar hersey 10 numara 5 yildiz!! Seritler cekildiginde hayal bile edemiyorum. Hayirli ugurlu olsun yeni dizelin Hakan. Masallah sifir gibi duruyor.

GG 251 the Forced Cab!! 2.5 STI WRX Modded AEW Engine, Powershop Dyno 411hp, DuelL AG Bodykit & Interior, Ustsuz sarisin Ibiza guzelim, Gaddar rolling machine' im.. - Allah affeder, CiCi Cabrio affetmez!!

Yorum Yap

valla bayıldım süper maşallah. Artık gezdiğin yerlerden de bolca güzel resimler görürüz
        sigpic

Yorum Yap

bende çok beğendim allah kaza bela vermesin

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Abi budur iste ya!! Arabanin beyaz ve dizel olmasindan mini logolu yastik kiliflarina kadar hersey 10 numara 5 yildiz!! Seritler cekildiginde hayal bile edemiyorum. Hayirli ugurlu olsun yeni dizelin Hakan. Masallah sifir gibi duruyor.

GG 251 the Forced Cab!! 2.5 STI WRX Modded AEW Engine, Powershop Dyno 411hp, DuelL AG Bodykit & Interior, Ustsuz sarisin Ibiza guzelim, Gaddar rolling machine' im.. - Allah affeder, CiCi Cabrio affetmez!!
            Anilcim çok tesekkurler aynen şerit ve jantlardan sonra bütün olacaklar )

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              valla bayıldım süper maşallah. Artık gezdiğin yerlerden de bolca güzel resimler görürüz
              Talha tesekkurler kısmetse Etkinliklerde ve resimlerde birlikteyiz

Yorum Yap

Aslı cheetos tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                bende çok beğendim allah kaza bela vermesin
                Tesekkurler amin

Yorum Yap

Harika
                  Super.

Yorum Yap

bununla kazantip'e gidilir işte

maşallah çok güzel ya.

Yorum Yap

Yaa harbiden çok özendim şimdi. Şeridin arabadan başlayıp karavanin sonuna kadar devam ettiğini düşündüm. Harika olacak. Tebrikler.

Fatih Şahan
                      35 FF 198

Yorum Yap

Gercekten cok guzel Hakan. Guzel gunler hep sizin olsun. Harika bir keyif&hobi..

Wishman

Yorum Yap

Hakan süper olmuş, kazasız belasız

Yorum Yap

Kombinasyon müthiş olmuş

Kazasız belasız abim..
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Harika
                              Super.
                              Tesekkurler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X