Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

07 nos 77

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    ahahah tamamdır abı

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    seninle her alanda her viteste her devirde her hızda denerim

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    profesyonel degılım abı senın gıbı o konuda elıne su dokemem ama 2. vıteste 50 km de denemek ısterım ahahah

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Aslı 35CSS17 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ıntercooler vs hersey resımdekıyle aynı bızım izmirgaraj toplantısındada oyle dendı ama o araba normal deıl yoksa benım r56 yı nası gecıcek ?
    cem senin beni geçmen için çok fırın ekmek yemen lazım abicim

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Camianın en gözde araçlarından birisi bence Böyle bi Mini 'ye sahip olmanın verdiği mutluluğu daha başka ne verebilir ki ? Maşallah.

Bir yorum yaz:

• YAGCI
    yanıtladı
    Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ali;

Mini Club TR badge'ni vermedin de mi? Yeni MINI'ye takacaz di mi?
    P.S: Herhal avatardaki T-shirt de gitmemistir?

Wish
    Vermedim abicim

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    izmirgaraj ızmır de bır modıfıye toplulugu . bırlıkte toplantılar yapıp zaman gecırıyoruz . Denk olan araçlar narlıdere otobanına cıkıp guvenlı sekılde rollıng denemeleri yapıyor . Ailem gibi ordakıler senelerdır beraberız . Smart club ızmır grubumuzda ızmırdekı smart kullanıcılarıyla benım onculugumde kurulmus bır grup . 2 senede 6 adet smart degıstırdım . 2 Fortwo 1 tanesı emsalsız fortwo cabrıo 1 adet roadster 2 adet te forfour yanı anlıyacagınız smartın urettıgı herseyı kullandım bırbırımıze parça konusunda servıs konusunda yardımcı oluyoruz cunku smartlar tr de ve ızmırde cok az anlıyan adam yok arabadan parcalar cok pahalıydı kı ben cozumunu bulana kadar o grubumuzda cok ıyı smartı cok seven bı abımız sımdı smart oto yıkamayı actı sımdı orda toplanmaktayız halen bır smart forfour cdı dızel aracım var mınının yanında malum az yakan bır araba şart

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    ıntercooler vs hersey resımdekıyle aynı bızım izmirgaraj toplantısındada oyle dendı ama o araba normal deıl yoksa benım r56 yı nası gecıcek ?
    Okuyup-uflenmesi yilsonuna kadardi yanlis hatirlamiyorsam. Ali'nin etkisinin gecmesi zaman alacaktir o Mini'de. Istersen yilbasindan sonra tekrar bir dene...

P.S: Bize IzmirGaraj hakkinda biraz bilgi verebilir misin?
    P.S 2 : Ben Christine'i okuduktan sonra arabalarin da ruhu olabilecegine inanmistim. :-) (Stewen King iste, Lucky Strike icip dokturuyo...)

Wishman

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi

Bir yorum yaz:

• C@N
    yanıtladı
    Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    kasnak,egzantrik, hava filitresi,headars, komle egzos bişey sökmedim sayılır can; sökmüşse bilemiyorum.
    Sen değil abim çocuk söktürdü. Orjinal binicekmiş öyle dedi. Bende sanayi de tanıştım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Ali;

Mini Club TR badge'ni vermedin de mi? Yeni MINI'ye takacaz di mi?
    P.S: Herhal avatardaki T-shirt de gitmemistir?

Wish

Bir yorum yaz:

• YAGCI
    yanıtladı
    kasnak,egzantrik, hava filitresi,headars, komle egzos bişey sökmedim sayılır can; sökmüşse bilemiyorum.

Bir yorum yaz:

• C@N
    yanıtladı
    Ben aracı geçen hafta sanayide gördüğümde sadece kasnak kaldı üzerinde dedi yeni sahibi ama ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    zannetmıyorum kaputu actıgımda aynı duruyordu ama bakalım alı abıden cvp beklıyoruz

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    arkadaşlar bu arac kac beygır ? gecen gun yenı sahıbıyle yarıstıkta arabada bırsey yok dıye laflar dondu arabanın tam olarak kac beygır yada kac cıvarlarında olabılcegını acıklarsanız cok sevınırım
    Cem merhaba,

Ali abi yanlis hatirlamiyorsam arabayi bosaltip satti. (Yaniliyorsam duzeltiniz.)

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X