Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kadife Perdeli MINI

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Komple kolesterol bulusması yani
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bı kereden hiçbir şey olmaz dıyıp bır ömür sakadat mupteleası yapabılırım sizi kargo sıkıntı olmasa güzel güzel paketler gönderirdim ama daha önceden haberım olsaydı cooperla bırlıkte gönderırdım nevalelerı ayn'de yapardınız bı mangal partysi

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        bı kereden hiçbir şey olmaz dıyıp bır ömür sakadat mupteleası yapabılırım sizi kargo sıkıntı olmasa güzel güzel paketler gönderirdim ama daha önceden haberım olsaydı cooperla bırlıkte gönderırdım nevalelerı ayn'de yapardınız bı mangal partysi
        Adamsın evet ben kolestrol ilacımı alıp yerim hepsini bir guzel
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          ilk uçak ne zaman tam adamına söyledin, sakatat hayranıyım ben abi
          Neden tosun oldugun anlasildi kekutiscim

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            bu başlıkta mesaj yazabilmem için perdelerle bir anımın mı olması gerekli sayın nedege ?

benim allah askına ne gibi bir munasebetim olur perdeynen
            Ehueheueheueheuh tamam kes arkadasimm

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              adamsın düşünmen yeter abi birdahakine o kupırla kendinide yollada biz sana mangal yapalım
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Wıshmana gostermeyın
                Hadi Leyn.....

P.S: Ama hiz gostergemin ustune sole guzel bir dantel isi guzel olur diye dununmuyor degilim. Eger Nida ugrasip bide kenarina 'Giovanni' kondurursa neden olmasin?
                P.S 2: Eskiden televizyonlara yaptigimiz gibi dantel gostergenin 1/3 une kadar inecek, zaten ben o hizlara cikmadigim icin bir problem yasatmaz diye dusunuyorum.

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Hadi Leyn.....

P.S: Ama hiz gostergemin ustune sole guzel bir dantel isi guzel olur diye dununmuyor degilim. Eger Nida ugrasip bide kenarina 'Giovanni' kondurursa neden olmasin?
                  P.S 2: Eskiden televizyonlara yaptigimiz gibi dantel gostergenin 1/3 une kadar inecek, zaten ben o hizlara cikmadigim icin bir problem yasatmaz diye dusunuyorum.

Wishman
                  Wishcim ben once senin arabanin on camina japon damlatmak istiyorum
                  Arabada cekirdek citleyip apaci muzikleri dinlemekte bir diger aktivitem .. seni bi cildirtayim peuehueheueh
                  Dantel'e gelincee .. etamin guneslik oneririm .. giovanni yazabilirim sanirim..

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Wishcim ben once senin arabanin on camina japon damlatmak istiyorum
                    Arabada cekirdek citleyip apaci muzikleri dinlemekte bir diger aktivitem .. seni bi cildirtayim peuehueheueh
                    Dantel'e gelincee .. etamin guneslik oneririm .. giovanni yazabilirim sanirim..

Giovanni Rules: Giovanni'de Rock dinlenir... Hatirlayiniz 'Malikaltindis' yirtindi sagimda solumda bir sesini duyuramadi... Nice eskimeyen rock gruplar vardir ki etkisi en az 3 supercharger gucunde...
                    Cekirdek citlemeyi unut, gizli firlatma dugmem var, ama recaroma kiyamam
                    Gunesligimiz Kore'den iceriye degil, disariya takiyoruz ki daha iyi bir yalitim yapsin.
                    Hatun kisiler manikuru tamam bile olsa kapi koluna dokunamaz eger tirnaklar uzun ise... Ben acarim .....
                    Sag koltuga kuruldktan sonra mumkun ise cok kipirdanmayin paspas uzerinde belirtilmis olan ayak basma yerleri disina cikmayin.
                    Interior ile cok oynamayin, mm oynayinca sofeeeer'in dikkati bozuluyo, asabilesiyor...
                    Arka koltuga kilif almamiz evcil dostlariniza sicak baktigimiz gostermez.
                    Kol dayama sofeeer'e aittir, lutfen saga dogru kaykilarak oturunuz...
                    vs.... vs.... diye gider

Wishmezaradagoturman

Yorum Yap

Wishmezaradagoturman, allah da seni guldursun

Yorum Yap

Giovanni Rules: Giovanni'de Rock dinlenir... Hatirlayiniz 'Malikaltindis' yirtindi sagimda solumda bir sesini duyuramadi... Nice eskimeyen rock gruplar vardir ki etkisi en az 3 supercharger gucunde...
                        Gunesligimiz Kore'den iceriye degil, disariya takiyoruz ki daha iyi bir yalitim yapsin.
                        Hatun kisiler manikuru tamam bile olsa kapi koluna dokunamaz eger tirnaklar uzun ise... Ben acarim .....
                        Sag koltuga kuruldktan sonra mumkun ise cok kipirdanmayin paspas uzerinde belirtilmis olan ayak basma yerleri disina cikmayin.
                        Interior ile cok oynamayin, mm oynayinca sofeeeer'in dikkati bozuluyo, asabilesiyor...
                        vs.... vs.... diye gider

Wishmezaradagoturman

Aynı kurallar bende de geçerli
                        [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
                        [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

vs.... vs.... diye gider

Wishmezaradagoturman
                          Wish bak bunlari hic okumuyorum bile bana rules sokmezz ben aykiri bi insanim iddiayida kazandim ben gioya enrique dinleticem greek dinleticem .. ona miniclubtr sticker ve miniunited stickeri yapistiricam karisma bende!

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X