Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Soguk havada MINI nin gidişi başkadır diyenler :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Soguk havada MINI nin gidişi başkadır diyenler :)

Hava biraz sogusa araba hemen farkediyor dun gece cıkiyim dedim az serin olunca fişek mi oluyor bana mı öyle geliyor?_
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Dun aksam bendr bi maslak yaptim hava serin olunca arabanin gidisi cok farkediyo

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Oldukça fark ediyor. Teknik olarak bakıcak olursak genelde asiri besleme araclar yuksek isida calislar ve bunu hicte sevmezler ancak bu durum minilerin kaput alti sekli, izolasyon malzemeleri ve blok yapilari yuzunden iki kere daha araclarimizi etkilemekte. 3-5 derecelik bir isi dususu bile size ciddi hissiyatlar kazandirabiliyor

Yorum Yap

ilkbahar basi ve sonbahar sonu havalarindaki gidisi hicbirseye degismem
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

İntercooler i buyut mi diyorsun gorkem

Yorum Yap

Valla şöyle bir tecrübemden bahsediym size.Aracı çalıştrıdım 5 dk snr belli bir A ve B noktasında dip gaz hızlandım.50 den başlayıp 130da son buldu.Sonra intercooleri taktım.Adapazarına (400 km git gel) yol yaptım.Dönerken aynı A ve B noktasında yine hızlandım.Yine 50 den başladım ve 130 da son buldu ve Adapazarından dönerken yolda eşim polisi arayıp beni ihbar edecekti , telefonu elinden zor aldım.Artık nasıl geldim hayal gücünüze bırakıyorum
            sigpic

Yorum Yap

Talhadan umidi kestim eylul ortasinda intercooler'i takiyorum..
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Talhadan umidi kestim eylul ortasinda intercooler'i takiyorum..
                hayırlı olsun ne takıyosn?
                sigpic

Yorum Yap

FORGE ıntercooler candır dıyebılırım... antalyanın 45-50 derece sıcaklarında çok memnunum tabı methanolumu de yabana atmamak lazım,asıl konumuza gelınce sonbahar kış soğuklarında sapantaşı gıbı oluyor....O yuzdendır kı yaz sıcaklarında genelde haftada 1 gun o da pazar akşam ustu bınıyorum beyaz güvercınıme

Yorum Yap

Kesinlikle cok fark ediyor bi DYNO da kendim test ettim kişin 280 HP yazin 255 HP ayni mod hic degsik yoktu nerdeyse 25 beygir. Hemde IAT (intake air temperature) sicakligini gordum ondada cok farkı gorebildim.
                    RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Aydin cesme Otobanda bizim eski R56 ile sabaha karsi 250+ gormustuk evet serin hava kesin farkediyor Onurcan nerede o da arkada uyuyordu Alen deneme yaparken :P
                      sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Aydin cesme Otobanda bizim eski R56 ile sabaha karsi 250+ gormustuk evet serin hava kesin farkediyor Onurcan nerede o da arkada uyuyordu Alen deneme yaparken :P
                        250 + ha, ne kis ne yaz ulasilamaz rakamlar benim icin.... Onurcan li Onurcan siz, nasil olsa benim bir bavulum kadar kg eder....

Wishhizisevemediman

Yorum Yap

Aslı ALIN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Ben arabada bulunursam +30hp

Yorum Yap

ehehe +30 degil ama havadan hafif oldugun için etkisiz eleman diyelim
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

son baharda geldi Rollíng sezonu aciliyor desenize

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X