Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bizim Minik Çocuğu bağladılar:)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Evet ben izmirdeyim. Kimmiş o hızlı:P ama arabanın yakında istanbul a gelme ihtimali var. Bu arada iş yoğunluğu sebebiyle uğraşamadık. Son durum a henüz ulaşamadık
    sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

C@N
      Iki gun once konu basligini gordukten sonra Cin Hukumetince 'ban'landim, okuyamadim. Bende polis bagladi diye dusunmustum.
      AMA
      ne guzel hareketler bunlar? :-)
      Cikacak tabiiki Cooper'da dynoya, fasistlik yapmasin kime ozellikler Admin kisiler. :-)
      Rengi de, jantlari da cok guzel duruyor. Serencebey dokunuslari hissiyatli gozukuyor.
      O dynoda benim de gozum var, bakalim yasli oglanin cigerleri ne durumdadir, ogrenmek bizimde hakkimiz degil mi?
      Tekrar gule gule kulllan C@N

P.S: Op Serencebey'i bizim icin...

Wishakilman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        C@N
        Iki gun once konu basligini gordukten sonra Cin Hukumetince 'ban'landim, okuyamadim. Bende polis bagladi diye dusunmustum.
        AMA
        Cikacak tabiiki Cooper'da dynoya, fasistlik yapmasin kime ozellikler Admin kisiler. :-)
        Rengi de, jantlari da cok guzel duruyor. Serencebey dokunuslari hissiyatli gozukuyor.
        O dynoda benim de gozum var, bakalim yasli oglanin cigerleri ne durumdadir, ogrenmek bizimde hakkimiz degil mi?

Wishakilman
        Hopps murat bey çin düğümü çözülmüş sonunda Abey naptık adama faşist ettin bizi hemende bak ne güzel bağlamışlar ölçüyolar sen daha yatır gio yu garajda
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Haydi kizlar okula kampanyasi gibi, haydi atmosferikler dynoya kampanyasi baslatilmali....

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            C@N
            AMA

Wishakilman
            Çok sağol murat abicim. Serencebey i senin için özel olarak öpücem sen gelde bi Dyno buluşması yapalım Serencebey e conta yaktıralım:P hehehe Haktan ın da araba gelmiş olur. Oooo yemekte söyleriz Manisa köftesi yanlız manisadan geliyo adminim iyi bilir.
            sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X