Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GP II vs JCW

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

GP ana yemektır gerisi ara öğündür ...

Yorum Yap

Gp tek gecerim

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        fiyat farkı çok birde 2sini de sıfır aldıgınızda, JCW otomatik gelicek artık.

Manuel ya iptal yada yüksek kaparo bedeli ödüyorsun diye biliyorum FathiV devreye gir dostum kurtar beni bi laf attık
        Yettim Kekutiii Factory JCW artık otomatik vites geliyor. Ama illa ki ben manuel istiyorum derseniz; yetkili mercilerden onay alınabildikten sonra ön ödemeli olarak araç istenebilir. İhtimal dahilinde. Ama soğuk bir opsiyon diyelim

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ben oyumu GP II den yanakullandim. Numarasida 068 - 088 - 668 - 688 olabilir Fatih V'cim, orasi senin merkez ile yakinligina kalmis... Cin'liyim baska numaraya 50.000 Euro vermem.

P.S: Benim tercihim 088, Giovanni 68 bu da 88 olsun. (Zaten 888'i Cin'e yollarlar kesin). Plakayi da 35 KMN 88 yapariz. (ilki komunist idi ikincisi kapitalist olur boylece)
        Wish68man
        Wishman 'im gönül ister ki tüm numaralar senin olsun; seç beğen al 6 lar 8 ler hepsi bir arada olsun Ama artık yeni GP 'de tavan numarası olmayacak. Numaralandırma ön yolcu konsolunda ve kapı eşiği çıtasında yer alacak. Numaralandırma sisteminde bir farklılık da olabilir. netleşince göreceğiz.

Yorum Yap

GP'nin spec'leri belli oldugu ve uretimi bildigim kadariyla bittigine gore konuyu bir hortlatalim

GP diyenler? JCW diyenler?

Tapatalk / Note 2
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

arkada oturacak iki kisi cok önemli degil taksiye binsinler veya ikinci bir arabam daha var zaten gerek yok seklindeki bir durumda GP secerdim. Sonucta sayılı bir üretim arabayı kullanmak farklı birşey hele hele bir de iyi korur elinizde tutar ve hiç satmazsanız ileride para bile edebilir belli mi olur cocugunuz size tesekkur eder
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Piyasada cok guzel jcw ler var onlarin benzeri cakmalarida var. Bn olsam gp alir tadini cikarir satisi bittikten sonra ayni paraya keske alsaydim diyenlere satardim...

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Edit:gp/jcw
              En son düzenleyen Yeşil R53; 30-04-13, 02:17.

Yorum Yap

r53 gp alırdım

Yorum Yap

annemim gpye; bune arkaya koltuk koymayı unutmuşlar tepkisinden sonra bir sonraki aracımı dolu manuel bir r56 jcw olarak değiştiriyorum.

Yorum Yap

Gp genel hayat şartları itibariyle fazlasıyla itici bence ? Tamamıyla zevk arabası.Normal şartlar altında düşünürsek Sonuna kadar JCW.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X