Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GP II vs JCW

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

GP II vs JCW

Evet dusuncelerinizi merak ediyorum..
    r56 kasa yepyeni bir 2000 adetlik Limited Edition GP II'mi yoksa dolu dolu bir JCW'mu?
    46
    GP II
    45.65%
    21
    JCW
    54.35%
    25
    www.haktankeskin.com

ben oyumu verdim cok belli mi oldu ikisine de oy veresim var degisik nedenlerden dolayı.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bende verdim belli oldum mutluyum

Yorum Yap

Admin'im soru: Maaliyet kismina bakacak miyiz yoksa oylamalar yanlizca gonul ister seklinde mi olsun?

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Admin'im soru: Maaliyet kismina bakacak miyiz yoksa oylamalar yanlizca gonul ister seklinde mi olsun?

Wishman
          Reel hayat icin gecerli tum faktorleri goz onune alalim
          Ornek veriyorum: 50bin Euro arabaya harcayacak paraniz var. Ama 40bin Euro'ya da alabilirsiniz illa paranin tamamini kullanmak zorunda degiliz..
          Gercek fikrinizi istiyorum
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Dunyada 2000 tane olmasi cok cezbedici ama ozellik acisindan ben kesinlikle dolu dolu bi JCW isterdim cok cok param olsaydi da bi tane kenara GP alip koleksiyonluk yapabilirdim

Yorum Yap

tuketimlerine baktimda, GP nedense 0,5 Litre fazla tuketiyor.. 10 litre ile gezeriz artik ortalamada
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

fiyat farkı çok birde 2sini de sıfır aldıgınızda, JCW otomatik gelicek artık.

Manuel ya iptal yada yüksek kaparo bedeli ödüyorsun diye biliyorum FathiV devreye gir dostum kurtar beni bi laf attık
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  tuketimlerine baktimda, GP nedense 0,5 Litre fazla tuketiyor.. 10 litre ile gezeriz artik ortalamada
                  Countryman 12 litre ortalama diyorum 10 litre ne guzel bir rakam
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    ben MCS'den JCW'ye gecince bile 1 litre artinca uzuldum
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      ben MCS'den JCW'ye gecince bile 1 litre artinca uzuldum
                      Aslan besleyen yemine katlanır deyip dalasım var ortakların arasına konunun taa orta yerinden bende oyumu gp den yana kullandım nedenide sayılı adette üretiliyor olması birde neyse o bende kalsın bakalım
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Haktan , bence bu GP , r53 GP kadar basarili olmadi. PErformans yada gorsel degil de imaj olarak. R53 GP marjinaldi, cok aykiri ve tarzdi.. Guncel GP de bu hava yok, albenisi cok fazla degil.

Oyum o yüzden r56 factory JCW e olur.

Yorum Yap

Bence dolu dolu bi Jcw daha iyi fuarda inceleme şansım oldu gp ye ama benim için olmassa olmazlardan biri sunroof gp Lerde olmadıgı için Jcw yi tercih ederim

Yorum Yap

Motor olarak jcw den ne farki var cm gibi sadece yazilim ise gp eski etkio birakmaz

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Ben oyumu GP II den yanakullandim. Numarasida 068 - 088 - 668 - 688 olabilir Fatih V'cim, orasi senin merkez ile yakinligina kalmis... Cin'liyim baska numaraya 50.000 Euro vermem.

P.S: Benim tercihim 088, Giovanni 68 bu da 88 olsun. (Zaten 888'i Cin'e yollarlar kesin). Plakayi da 35 KMN 88 yapariz. (ilki komunist idi ikincisi kapitalist olur boylece)

Wish68man
                              En son düzenleyen WISHMAN; 22-11-12, 22:59.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X