Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI Event - Lets Mini2013 / Borusan Oto Katkılarıyla hazırlanan organizasyon

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tapatalk'ta anketi goremiyorum Kerem, aksam pc'm acilirsa o zaman yazacagim firsat buldugumda Dun update yapasi tuttu aletin

Yorum Yap

Organizasyon çok merkez bir yerde düşünülmüş, içeride olması gereken her şey vardı fakat ZAYIFTI.

Müzik; vasattı.

Yiyecek&İçecek; çeşit yoktu, tek fiyat tek seçenek sistemi böyle bir organizasyona yakışmadı bence.

Oyunlar; güzeldi yeteri katılım olduğunu da düşünüyorum. Sonuçta öyle bir açık alana Bowling kuracak halleri yok

Otopark; yeterliydi, herkesin aracı girebildi. Beauty Parking olayına takılmamak gerek sonuçta otopark ve o alan dipdibeydi. Herhangi bir kıskançlık kırılganlık yaratacak bir durum yok ortada. Benim gelme durumum bile sabah 10'da belli olmuşken, arabam otoparkta en ön sıradaydı yani belki gören eden Beauty Park'tan çok olmuştur. Bunlara takılmamak gerek makarası yapılır ama uzatmanın anlamı yok.

Dostluk; zaten ortamın %70-80 arası bizim forumdu, kalanlarda diğer forumdan tanımadığımız tek tük insan vardı herhalde. İki yakadan toplanma olduğu için uzun zamandır görmediğimiz insanları görmüş olduk iyide oldu.

Sonuç: 10/6.5 diyorum ben.

Son olarak; bu etkinlik bazı şeyleri de gün yüzüne çıkarmış oldu. İnsanların birbirleri ile iletişimde kalmak için bu forumda olma zorunluluğu yok. Herkeste herkesin telefonu var isteyen yazmaz çizmez. Buraya yazıp çizmenin bir güzelliği de ortak fikirleri paylaşmak. Bu her konuya girip 2 mesajım olsun diye sırf yorum yapmak değil. Nitekim öyle yapan arkadaşlara da gereken kurallar uygulanmış. Sırf bu yüzden foruma girmiyordum resmen 2-3 tane aktif konu, sabit makaralar aynı espriler ve Mini hariç her türlü konu konuşulur olmuştu. Konuyla ilgili Kerem'e sonsuz teşekkürü borç bilirim, konuya sağ duyu ile yaklaşmış. Ben kendisine bunu yüz yüze de söylemiştim, Alen Başkan'da biliyordu... İyi oldu eski günler çok sürmez geri gelir

Az ama öz olalım, sohbetimiz daim kalsın taraftarıyım. Yeni gelen arkadaşlardan kendini bizden hisseden zaten yanımızda olacaktır.

Selametle

Yorum Yap

yer olarak güzel biryer seçilmiş müziği hiç beğenmedim kafam şişti ikramlar çok zayıftı denecek kadar yoktu tek teselli redbull arabaları

yemek fiyatları çok pahalıydı daha değişik oyunlar yapılabilirdi hayatımda gordugum en kötü dj performansıydı erken çıkmama sebep oldu zaten

kosiflerdeki buluşma çok daha güzel ve samimiydi söyliyeceklerim bu kadar saygılar.

Yorum Yap

Şirkette fırsat bulmuşken yazayım

Oyumu "İyi" olarak kullandım ben.

Benim gözüme çarpan en büyük eksiklik gıda çeşitliliğini az olmasıydı, uygun olmayan fiyat dolayısıyla da sınırlı olarak nitelenebilir. Sosisli sandviçe 10 vermek zorundayken doyacak kadar emeyi tercih etmedim ben mesela, insan kendini kötü hissediyor , sınırlıdan kastım bu Noodleların fiyatı dışarda yemekle aynıymış galiba 15-16 falan diyorlardı. 1-2 hafta öncesinde Kalamış'ta muhteşem ağırlanınca beklentiler yüksekti tabi, onlar alıştırdılar bizi

Küçükçiftlik Park'ın kapatılmış olması ise organizasyona ve markaya yakışır nitelikte oldu, ekstra takdir olarak belirtilmeli bence, bu durumdan herkes memnundur. Soğuk havaya karşı önlemler alınsaydı herkes mekan seçimine %100 oy verirdi diye düşünüyorum

Müziklere çok dikkat etmedim ben, canlı müzik Yakuza mıydı neydi onlar çıkınca tam olarak MINI organizasyonunda olduğumu hissettim, beklemiyordum, güzel oldu.

Yıkama olayında diğer konuda değinmiştim, kirli bir aracımız için arabayı göstermeden gidip sorduk yıkatmak için ne yapmamız gerektiğini, "Eğlencesine yapılan bir etkinlik, araç yıkama yapmıyoruz, birazdan bırakacaklar." cevabı aldık, normalde tamam dedik geçtik çok da umrumuzda değildi ama sonrasında bir çok araba yıkanınca insan kendini kandırılmış gibi hissediyor, organizasyon ekibindekilerin kendi içindeki koordinasyonsuzluğu mu artık yoksa o an oradaki pembe rujlu hanımefendinin ruh haline göre mi yanıtlandık belli değil.

Sohbet/muhabbet iyiydi abi ya, en son soğuktan titremeye başlamış olmasam ciddi keyif de alıyordum yani daha da kalmayı çok isterdim. Gelen herkesin ayağına sağlık.

MINI'ye tekrar döner dönmez böyle bol MINI ve MINIseverli aktivitelerin içinde yer almak çok keyif verici oluyor benim için, özlediğim ortamı fazlasıyla bulmuş oldum.

Aklıma gelen olursa yazarım yine.

Emeği geçen herkesin eline sağlık. Forum gönüllülerimiz Kekuti ve NDG'ye özellikle teşekkürler.

Yorum Yap

Herkesin yorumlarına ek olarak araçları renk sırası ile park ettirselerdi süper olurdu Fotojenik dururdu.
            sigpic

Yorum Yap

Evet daha da Davos a gelmem :@
              Arkadaşım bu etkinliğin orda ne işi var? İnsan bunu Zonguldak'ta yapar da bizde geliriz
              Arabaya bir şey olsa en yakın servis 400km

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X