Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI Event - Lets Mini2013 / Borusan Oto Katkılarıyla hazırlanan organizasyon

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MINI Event - Lets Mini2013 / Borusan Oto Katkılarıyla hazırlanan organizasyon

İyi yönleri ve kötü yönleriyle tüm eleştirilere açığız.

Düzenleyen biz değildik, yönetim olarak katılım sağlamak ve eğlenceli bir gün geçirtmek istedik.

Memnun kaldığınız, eksik gördüğünüz, hoşunuza gitmeyen tüm değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu yorumlar, Borusan MINI Marka Yönetimiyle yapılacak toplantıda dile getirilecek. Eksikleri çıkartıp, bir sonraki buluşmanın daha iyi yerlere gelmesini ve eğlencenin sınırsız olmasını sağlamak istiyoruz.

Siz değerli üyelerimizin öncelikle ankete katılmalarını rica eder ve DEĞERLİ yorumlarını, dileklerini paylaşmalarını rica ederim.

Haydi buyrun
    22
    Muhteşem
    0.00%
    0
    İyi
    50.00%
    11
    Daha iyi olabilirdi
    36.36%
    8
    Kötü, sıkıcı, organizasyon MINI'ye yakışmadı
    0.00%
    0
    REZALET, dahada Davos'a gelmem :)
    13.64%
    3

Anketin süresi doldu.

1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

1 ay erken yapılsaydı tadından yenmezdi bence. Soguk olması insanın modunu düsürüyor. Oyunlar falan eglenceliydi, Batu'nun Avengers'a katılması gerektigini dusundurttu bana ip çekme oyunu Ben eglendim, ama arabalarımızla biraz daha iç içe olasım geldi dogrusu. Amerika'da Cars and Coffee diye bir organizasyon vardır, arabaların basında olur butun muhabbet, oyle birsey cok hoş olabilirdi. Belki de o tarz bir organizasyon onerisi goturebilir, ya da biz benzer birsey yapabiliriz.

Yorum Yap

Ozzy teşekkürler,

Cars&Coffee tarzı bir buluşmayı BMW için Borusan yapıyordu sanırım daha evvel. Güzel bir fikir, ancak MINI'yi Borusan'ın sınırları dışına taşımak sanki daha iyi olabilir..
      Önerini dikkate alıyoruz.

Teşekkürler

not : Ankete katılan arkadaşlar, yorumlarınıda bizlerle paylaşabilirse çok seviniriz.

Yorum Yap

kotu olmadi ben kendi adima gayet eglendim ortam cok cok guzeldi ufak eksikleri vardi ama genel olarak kotu diyemem haksizlik olur tek kotu olan sey havanin cok soguk olmasiydi yazin yapilsaydi bu etkinlik gece 12 ye kadar surerdi eminim burdan butun forumada ayrica tsk ederim katilimdan dolayi ve adminlere ayri bi tsk bu ortami sagladiklari icin

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Yorum Yap

Lets mini event inden yola cikarak; bulusmanin daha bir yazimsa zamanlarda yapilmasi cok daha iyi olurdu. Eger ki soguk havada yapilicaksa da isiticilarin yeterli olmasi lazimdi bunda zaten hem fikiriz herhalde forumca. Biraz daha mini kullanicilarini kaynastiracak aktivitelerle de senlendirilebilir. Biraz daginikti lets mini bu konuda. Sonucta kimseyi tanimayan mini sever, sahibi insanlarinda olacagini dusunursek bu acidan yapilacak organizasyonlarda buna dikkat edilmesi daha sicak bir ortam saglayacaktir. Nihayetinde tanisma kaynasma eglenme muhabbeti eventler. Bence forumun yetkili abileri borusanla konusup dige organizasyonu point otelin altindaki game oyun salonu ben muptelasi oldum cokta guzel ve elit bir yer. Oneri olsun. Bunun disinda eventlerde borusan calisanlarinin daha icli disli olmasi cok iyi olur forum uyeleriyle.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
          sigpic

No It Doesn't Come Off !

insta; mertuzunoglu
          snapchat; mrtuzunoglu

Yorum Yap

Aslı G.Evran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            kotu olmadi ben kendi adima gayet eglendim ortam cok cok guzeldi ufak eksikleri vardi ama genel olarak kotu diyemem haksizlik olur tek kotu olan sey havanin cok soguk olmasiydi yazin yapilsaydi bu etkinlik gece 12 ye kadar surerdi eminim burdan butun forumada ayrica tsk ederim katilimdan dolayi ve adminlere ayri bi tsk bu ortami sagladiklari icin
            Rica ederiz. Aracını reklam aracı olarak kullandık, cam cizikleriyle ilgili şikayetinizle bizzat Aren Bey ilgilenecek

Aslı mitoti* tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Lets mini event inden yola cikarak; bulusmanin daha bir yazimsa zamanlarda yapilmasi cok daha iyi olurdu. Eger ki soguk havada yapilicaksa da isiticilarin yeterli olmasi lazimdi bunda zaten hem fikiriz herhalde forumca. Biraz daha mini kullanicilarini kaynastiracak aktivitelerle de senlendirilebilir. Biraz daginikti lets mini bu konuda. Sonucta kimseyi tanimayan mini sever, sahibi insanlarinda olacagini dusunursek bu acidan yapilacak organizasyonlarda buna dikkat edilmesi daha sicak bir ortam saglayacaktir. Nihayetinde tanisma kaynasma eglenme muhabbeti eventler. Bence forumun yetkili abileri borusanla konusup dige organizasyonu point otelin altindaki game oyun salonu ben muptelasi oldum cokta guzel ve elit bir yer. Oneri olsun. Bunun disinda eventlerde borusan calisanlarinin daha icli disli olmasi cok iyi olur forum uyeleriyle.
            Sağol Mitot, bu şekilde bir buluşmayı bizde planlıyorduk. Game biraz otopark konusunda sıkıntılı olabilir, ancak değerlendireceğiz.
            Belki Game dışında başka bir alan düşünülebilir, ufak gruplar halinde buluşma kolay olur. Ancak 30-40 kişide biraz sıkıntı yaşayabiliriz.

Nebiliim bir Fifa, PES turnuvası, GT5 yarışı vs yapılabilir haklısın.. O konuyu biz Borusan değilde kendi içimizde halledebiliriz diye düşünüyorum..

Yorum Yap

Herkese selamlar bazı sağlık sebeplerinden simdi yazabiliyorum kaybolduğumu sanmayın Ozana katılıyorum Borusan İstinyede periodik olarak MINI Club Türkiye Cars & Coffee gunleri için teklif götüreceğiz. Mesela böyle bir gün yapılmasını isterseniz her ayın ilk pazarı olsun ister misiniz?
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Onceki degerlendirmemi biraz yontarak yeniden post ediyorum!

MINI Turkiye (Marka Yonetimi) bu etkinligi MINI AG'nin kaliplasmis MINI United organizasyonunu ornek alarak duzenlemis..
                Bizim ulkemizde MINI son bi kac yilda gozde araclardan biri oldu, satis grafigi cok guzel bir ivme kazandi. MINI tarziyla kendini sevdiren, ispatlayan bir araba oldu..Bugun sokaga ciktiginizda 1 gunde cok rahat 40 farkli MINI gorebilirsiniz.. Bu yuzden artik Marka yonetimide yavastan buyuk eventlere girismek uzere adimlar atmaya basladi.. Bu durumdan en cok ben memnunum! Organizasyonlara katilmaya ve kaliteli vakit gecirilmesine yardimci olmaya bayiliyorumm!

MINI sahiplerinin NOT NORMAL oldugunu dusunecek olursak yarismalar oldukca NOT NORMAL’di yani olmasi gereken ustelik yasa gore absurd yarismalardi. Tam bi delilik cilginlikti yani MINIye yakisandi.. Iyi dusunulmus MINI’nin geleneksellesmis bir muzik tarzi vardir. Elektronik,dubstep,chilli vs. her etkinlikte de mutlaka dj performansi olur bi grup cikar sarki soyler.. Bunu da erceklestirdiler ama bence RoadShowOff etkinliklerindeki gibi Radio FG'den bi vj gelseydi cok daha hareketlenirdik (: ben boyle bir etkinlikte Birol Giray veya Murat Uncuoglu'nu gormek isterim! Hatirlarsaniz; Roadster Lansmani icin duzenlenen yarismada 1.gun 1.si Radio FG Studyosunda DJ performansi deneyim sahibi olmaya hak kazanmisti, yani Borusan'in Radio FG ile arasi gayet iyiydi (:
                Ben bunca yillik MINI gecmisimde bir suru Official MINI etkinligine katildim ve Let's MINI 2013 etkinligi benim icin ilki duzenlenmis olan bi festivale gore iyiydi, katilim harikaydi, eglenmeyi kafasina koyan herkes eglendi..

zaten katilimcilarin %70i MCTR ailesi mensubuydu bu yuzdende farkli bi guzeldi genis bi aile olusumuz ortamlarda "sogukluk" olmasini engelliyor hic mont giymedim etkinlik boyunca usumedim insanlarin sicak kanliligi havanin soguklugunu hissettirmedi! Gelen herkese bir kez daha tesekkur etmek istiyorum!
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Herkese selamlar bazı sağlık sebeplerinden simdi yazabiliyorum kaybolduğumu sanmayın Ozana katılıyorum Borusan İstinyede periodik olarak MINI Club Türkiye Cars & Coffee gunleri için teklif götüreceğiz. Mesela böyle bir gün yapılmasını isterseniz her ayın ilk pazarı olsun ister misiniz?
                  Evet her ayın ilk pazarı guzel olabilir. Borusan istinye'nin arka otopark'ı bize ayırsalar yeter zaten. Eminim showroom'a otombil bakmaya gelicek insanlar da bayılacaktır.

Yorum Yap

kekut kanka inan cam cizikleri hic aklima gelmedi cunku gereksiz yere forumu germeye gerek yok reklam araci oldu fenami

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Yorum Yap

Evet arkadaşlar yorumları almaya devam edebilir miyiz ?

Ankette ; "Rezalet, Daha da DAVOS'a gelmem" diyen üyemiz neden açıklama yapmıyor yahu Bu eleştriler lazım bize..

Yorum Yap

Organizasyon genele bakildiinda iyidi..

- daha sicak bi havada yapilmaliydi, yada mekan isitilmaliydi.. Bunun icin bircok cozum var.
                        - fiyatlar fahisti.. Bedava olmasada daha uygun olabilirdi...
                        - bide organizasyon iceriye girene kadardi sanki.. İnsanlarin daha cok biraraya toplanmasi saglanabilirdi.. Borusan yetkilileri MINI sahipleriyle yakinlasmaliydi.. MCTR adminleri olmasa eventi ustlenen kimse yoktu..
                        - yani dusulen hersey guzeldi, oyunlar, yarislar vs ama bi program olmaliydi.. Yani akış gibi olmalıydi..
                        - ve son olarak bi süpriz herkese wow dedirtecek bisey.. Supriz sanatci.. Etkinlik.. Herhangi bisey..

Ama genel olarak guzeldi.. Esim organizasyon isinde olunca detaylarla ilgilenme kismi bana da bulasti..

tooncay
                        34 NIJ 84
                        Tuncay Karaman

Yorum Yap

zaten beklentimi sadece arkadaşlarla görüşmek olarak belirlediğim için herhangi bir olağanüstü durumla karşılaşmadım
                          sigpic

Yorum Yap

Merhaba herkese,

Kucuk bir yorum da ben yapayim.
                            Bence kaliteli bir organizasyondu.
                            Cogu kisi birbirini onceden taniyordu zaten yeni katilanlarin kaynasabilmesi icin de oyunlar duzenlenmisti.
                            Soguk konusunda birkac noktaya isinma amacli isitici veya varilde ates gibi duzenleme olsaydi hem insanlarin kaynasmasina yardimci olurdu hem de o kadar usumezdik.

Selamlar
                            Mehmet

Yorum Yap

dj ahunun allah cezasını versin erken gitme sebebim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X