Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

19 Mart 17' (Pazar) Natürköy Sapanca Kahvaltı Organizasyonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bütün MCTR ailesi ne teşekkür ederim. Herşey cok güzeldi. Oncelikle emegi gecen Onur , Serkan ve butun yönetime TSK ederim. Konvoy başımız Cem abiyede tskler. Bir daha ki guzel organizasyonlarda bulusmak uzere. En guzel aile MCTR ailesi 👏👏👏

M. Kemal ATATÜRK
    İnstg™ askin.batur
    ™R55 Clubman 2009
    sigpic
    M.KEMAL ATATÜRK
    İnstg/askin.batur
    GALATASARAY

Yorum Yap

Gercekten cok guzel bir organizasyonu geride biraktik. Yapimda emegi gecenler basta olmak uzere tum mctr ailesine tesekkurler. [emoji4][emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Aslı oguzkursun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bizim mini ailesi ile katıldığımız ilk organizasyondu. Beylikdüzünden geldik.

Çocuklu olduğumuz için zorluk çekeriz diye düşünüyorduk ama organizasyona öncülük eden arkadaşlar o kadar ilgili ve alakalı davrandılarki tanışıpta ismini hatırlayamadığım herkese buradan teşekkür etmek istiyorum. Sizinle tanıştığımıza gerçekten çok memnun olduk.

Bir sonraki organizasyon neresi olursa olsun bizde varız

Ailenin küçük minicilerinden selamlar

Bir Mini ailesi minik üyeler olmadan olur mu hiç[emoji6]Tüm orgazasyonlarımızda yeriniz reverve[emoji106]

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Şahane bir organizasyondu, emeği geçenlere ve katılan herkese sonsuz teşekkürler. Çektiğim fotoları videoları bir-iki editlemeden sonra yayınlayacağım şimdilik tadımlık şöyle bir video hazırladım

Hahahah çok iyi

Yorum Yap

Aslı oguzkursun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bizim mini ailesi ile katıldığımız ilk organizasyondu. Beylikdüzünden geldik.

Çocuklu olduğumuz için zorluk çekeriz diye düşünüyorduk ama organizasyona öncülük eden arkadaşlar o kadar ilgili ve alakalı davrandılarki tanışıpta ismini hatırlayamadığım herkese buradan teşekkür etmek istiyorum. Sizinle tanıştığımıza gerçekten çok memnun olduk.

Bir sonraki organizasyon neresi olursa olsun bizde varız

Ailenin küçük minicilerinden selamlar

Buluşmalarda sizinki gibi kareler görünce bizde özeniyoruz, maşallah

Yorum Yap

19 Mart 17' (Pazar) Natürköy Sapanca Kahvaltı Organizasyonu

Diğer videoları sabırsızlıkla bekliyorum [emoji23]

Yorum Yap

Organizasyonu yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
                eşimle ve biraderimle gelmiştim, hep beraber çok keyif aldık.

Ayrıca aracımız daha çok taze olduğu için kullanmaya yer arıyorduk, bu gezi de vesile oldu

Yorum Yap

Aslı MUSTANG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Herkese hem katılımı hem de katkıları için çok teşekkürler... tüm organizasyon ekibinin emeklerine sağlık; kısa sürede nefis iş çıkardılar...çok güzel bir organizasyondu...

uzak yakın demeyip Ankara'dan, Konya'dan, Sakarya'dan ve hatta Beylikdüzü'nden gelen tüm arkadaşlara çok teşekkürler....

Bu aile birlikte güzel, hepiniz çok güzelsiniz...

Hanım! sana da teşekkürler, eline sağlık güzel organizasyon oldu
                  Konya her zaman aktif Musa abi elimden geldiğince katılmaya çalışacağım Şuan yeni girdim Konya'ya yavaş sakin dinlenerek geze geze Herkesin ellerine canlarına yüreklerine sağlık eğlenceli bol kahkahalı bir gün oldu neşeniz ve kahkahalarınız eksik olmasın Tekrar görüşmek dileğiyle

R55 Clubman S
                  NEA 42 EMN 92

Yorum Yap

Öncelikle katılım yapan tüm aile bireylerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Gerek organizasyonu düzenlemeye çalışırken, gerekse sizinle orada geçirdiğim vakitten çok çok fazla keyif aldım. Organizasyon kağıtta güzel duruyordu, acaba orada da güzel olur mu diye düşünüyordum lakin kağıttakiden kat ve kat daha güzel oldu. Gelen herkes çok içtendi. Tek tek teşekkür ederim. Ailemize yeni katılan üyelerimizle tek tek tanışmaya çalıştım, atladığım varsa affola. Zamanla herkes kaynaşacaktır. Katılımlar bol oldukça organizasyonlarda güzelleşiyor. İnşallah her şey gönlünüzce olmuştur. Yapımda emeği geçen tüm Organizasyon grubundaki arkadaşlarıma ve desteğini bizden eksik etmeyen Yönetim grubuna teşekkür ediyorum.
                    sigpic

Yorum Yap

son zamanlarin en keyifli bulusmasiydi sanirim, katilan herkese tesekkurler
                      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Basta kalabalik katilimlarin ne kadar zevkli oldugunu yogun ilgilerini esirgemeyerek kanitlayan sevgili MINI ailemize ve ilk bulusmasini organize eden yeni Organizasyon grubumuza basarilarinin daim olmasini diler ve huzurunuzda tesekkur ederim, Yonetim olarak ne kadar dogru bir karar verdigimizi bize ispat ettiler ve gercekten 2017ye mukemmel bir organizasyon ile basladik, bundan sonra yapacaginiz organizasyonlarda basarilar diler herzaman destegimizin sizinle oldugunu bildirmek isterim.

Alen
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Basta kalabalik katilimlarin ne kadar zevkli oldugunu yogun ilgilerini esirgemeyerek kanitlayan sevgili MINI ailemize ve ilk bulusmasini organize eden yeni Organizasyon grubumuza basarilarinin daim olmasini diler ve huzurunuzda tesekkur ederim, Yonetim olarak ne kadar dogru bir karar verdigimizi bize ispat ettiler ve gercekten 2017ye mukemmel bir organizasyon ile basladik, bundan sonra yapacaginiz organizasyonlarda basarilar diler herzaman destegimizin sizinle oldugunu bildirmek isterim.

Alen
                          Nasıl altından kalkıcaz şimdi biz bunun[emoji6]

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı Rottenmeier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Nasıl altından kalkıcaz şimdi biz bunun[emoji6]

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
                            kalkacaginizdan hic suphem yok
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Gazla yurur bu isler alen supersin [emoji13]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Buluşmayı düzenleyen yeni Org. ekibimizin ellerine ve katılım gösteren tüm MCTR ailesinin ayaklarına sağlık.. Güzel kareler görünce, kaçırdığıma pişman oldum ancak son anda uyutmayan ve bakıcılık yapmamı gerektiren yeğenlerim sayesinde katılım gösteremedim

Umarım önümüzdeki buluşmalarda görüşürüz.

Herkese keyifli forumlar..
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X