Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

1-2 Subat AYVALIK BULUSMASI fotograflari

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fotoğraflar herşeyin ne kadar güzel geçtiğini açıkça anlatıyor kıskandım fazlasıyla benim en sevdiğim tarzda bi org. du ama malesef katılamadım. Bu oluşumda emeği geçen Kerem Nazlı Alen abi ve Haktan a ayrı bir teşekkür etmeliyim ne kadar uğraştıklarına birebir şahitim. Katılım sağlayan tüm dostlarada ayrı bi teşekkür etmek lazım mesafe seçmeden katıldılar hoş vakit geçirdiler bizlerle.Daha güzellerini beraber yaşarız önümüzdeki zamanlarda inşallah .
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Yorum Yap

Bu da Teaser olsun geri kalanı aksama sd kartımı evde unutmusum:P
        Eklenen Dosyalar
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Fotoğraflar herşeyin ne kadar güzel geçtiğini açıkça anlatıyor kıskandım fazlasıyla benim en sevdiğim tarzda bi org. du ama malesef katılamadım. Bu oluşumda emeği geçen Kerem Nazlı Alen abi ve Haktan a ayrı bir teşekkür etmeliyim ne kadar uğraştıklarına birebir şahitim. Katılım sağlayan tüm dostlarada ayrı bi teşekkür etmek lazım mesafe seçmeden katıldılar hoş vakit geçirdiler bizlerle.Daha güzellerini beraber yaşarız önümüzdeki zamanlarda inşallah .
            Ayvalık organizasyonunda aracımı gören arkadaşlar hep sizden bahsetti, araçlarımızın eküri olacağına inanıyorum, ilk organizasyonda bir araya getirmek dileğiyle...
            16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

Aslı 16CPR31 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ayvalık organizasyonunda aracımı gören arkadaşlar hep sizden bahsetti, araçlarımızın eküri olacağına inanıyorum, ilk organizasyonda bir araya getirmek dileğiyle...
              Bende fotolarda kendi arabami gorur gibiydim ilk firsatta bir araya gelelim

34NSC46
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Beni de aldigin icin bu kareye cok tesekkurler

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

Beyler ve MCTR angels oncelikle belirtmeliyim ki, ayvalik'a bende ilk kez gittim, turizm urunleri genellikle gormeden alinan bir hizmettir. Otel konusunda cok endiselerim vardi en iyi acik oteli secmeye gayet gosterdik, ve sectigimizide gordum, gerceklestirdigimiz Istanbul disi bu 2.event ve eglenceli olacaginaa inanip katildiginizdan dolayi inanin cok mutluyum. Belkide en guzel haftasonu sehirden kacis operasyonu bu event oldu benim icin.. Bursa'dan katilan; Hakan Abi & Ayse abla, Turgay Abi ve Burak sizlerde iyiki varsiniz mutlaka Istanbul'a bekliyoruz Bursadan Ergun, Umut ve Orhan'in da aramizda olmasini cok isterdim, bir dahaki sehirdenkacisoperasyonu eventi icin pesin pesin soz aldim Istanbul Ekibi yine harika katilim gosterdi, gelmesini Coook istedigim yoklugunu hissettiklerimde oldu tabi ama Katilan Doga BuBu seckin Cooperscem, Berna mertsonad baran Ozan mehmetdeniz Anil Cansu Evrim tooncay kubi & ozgur burcu ve Enis' e tesekkur ederim. Onun disinda Izmir 'den dahil olan Wishman, Mustafa Abi,Serencebey, can, Denize ve Sosyal ag vasitasiyla kulubumuze yeni uye olup bulusmaya pazar gunu dahil olan bariscan'a da cook tesekkur ederim.Izmir eventini Ayvalik' a cevirelim onerimi kabul eden Haktan Admine, Bu evente sicak bakan ve Katilan AlenC'ye, ve bu event icin caba gosteren cilgin moderator Kekutime de emekleri icin sonsuz tesekkur ederim. En kotu gunumuz boyle olsun yahu daha ne diyeyim Harika bir aileyiz, Allah nazardan saklasin!!!

Herkese iyi haftalar ve Kucak dolusu sevgiler!

NDG
                    En son düzenleyen NDG; 03-02-14, 15:19.
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Ben şu kadar sölemek istiyorum daha önce mini ve bir sürü başka markanın hem organizasyonlarını yaptım ve katıldım.Bir sürü organizasyonda ve etkinlikte bulundum ama bu etkinlik kadar eğlendiğim ve zevk aldığım org azdır.

Emeği geçen tüm arkadaşlara özellikle NDG ve KEKUTİ arkadaşlarımıza çok çok teşekkür etmek istiyorum.Gayet güzel sorunsuz ve başarılı bir organizasyona el atmışsınız çok çok teşekkür ederim.

Dediğim gibi çok çok zevk aldım ve çok eğlendim bir daha kine bakarsınız kendi MINI'm ile gelirim

Tekrar tekrar teşekkür ederim böle bir org ile bizi bir araya getirdiniz

Yorum Yap

Bu kadar guzel iki yazi ustune hacete gerek yok.

COK GUZELDI COK. Hiiic bir eksik gedik yoktu, gittikce daha iyi kotarmaya basladik. Kadi Kizi bile sasti kaldi. Tebrikler emegi gecenlere, Tesekkurler katilanlara ve gonlu bizimle atanlara....

Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu kadar guzel iki yazi ustune hacete gerek yok.

COK GUZELDI COK. Hiiic bir eksik gedik yoktu, gittikce daha iyi kotarmaya basladik. Kadi Kizi bile sasti kaldi. Tebrikler emegi gecenlere, Tesekkurler katilanlara ve gonlu bizimle atanlara....

Wish

Wish mavi istiridye diyorum

Yorum Yap

Sevgili Üyelerimiz,

Gokhan Haktan ve ben MINI Club TURKIYE yönetimi adına öncelikle Kerem ve Denize emekleri için (Stickerlar Takvimler otel ve restoran ayarlamaları ve daha bir sürü şey) çok tesekkur ederiz, sonucta Her ne kadar MINI marka sahiplerinin otomobil kulübü olsak da organizasyonlar en güzel turizm acentesinden daha profesyonel bir bicimde hazırlanmıstı, gerek otel gerek restoran hem çok kaliteli hem çok uygun hem de problemsizdi. Konvoyumuz da gayet zevkli gecti kücük bir kaza harici (gidişte ) sağ salim feribota da yetistik ucu ucuna. Bir dahaki organizasyon için fikirlerinizi bekliyoruz. Bu arada yönetim olarak bu tür organizasyonları yaptıkca tabii ki biz de tecrübeler ediniyoruz, kurallarımızda birkac güncelleme ihtiyacı duyduk ve yakında duyurular kısmından okuyabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Gokhan Haktan ve Alen

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

evet gayet başarılıydı ellerinize sağlık ama en berbat yerde de olsa bana hiç fark etmezdi bu kadar miniyi bulmuşum kim takar odaya yemeğe, "kesinlikle doğru"
                              her şey için tekrar tekrar teşekkürler.... NDG beni unutmuşun sessizsiz biz napalım başka copilot ayarlıycam bidahakine yeni organizasyonlarda görüşmek üzere tanıştığım tanışamadığım bütün minicileri gördüğüme çok memnun oldum. sevgiler....
                              34 NL 2551 "KUBİ"

Yorum Yap

Aslı Minikubi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                evet gayet başarılıydı ellerinize sağlık ama en berbat yerde de olsa bana hiç fark etmezdi bu kadar miniyi bulmuşum kim takar odaya yemeğe, "kesinlikle doğru"
                                her şey için tekrar tekrar teşekkürler.... NDG beni unutmuşun sessizsiz biz napalım başka copilot ayarlıycam bidahakine yeni organizasyonlarda görüşmek üzere tanıştığım tanışamadığım bütün minicileri gördüğüme çok memnun oldum. sevgiler....
                                Yoo unutmadim sen atlamiissin Sekerim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X