Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

#9 Halı saha - 26.12.2013

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Çok güzel maçtı gelenlerin ayaklarına sağlık. Benim ufak ateşim biraz da kırıklığım vardı iğne ile oynadım diyebiliriz Şimdi daha kotu olmamayı umuyorum evde boş boş oturup
    sigpic

No It Doesn't Come Off !

insta; mertuzunoglu
    snapchat; mrtuzunoglu

Yorum Yap

Seckini de panter diye getirdik, kedi cikti
      Admin dudaklarim Angelina Jolie oldu bana bu guzelligi yasattigin icin tesekkurler
      MINIci olarak Harun kardesimizede tesekkurler iyiki geldi sereflendik. Sag kanadi Ankara otobani gibi kullandi zevkliydi, haftaya dahada iyi olur Insallah
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Admin dudaklarim Angelina Jolie oldu bana bu guzelligi yasattigin icin tesekkurler
        Hahahahahah ...
        Volkan USER
        34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
        [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Seckini de panter diye getirdik, kedi cikti
          MINIci olarak Harun kardesimizede tesekkurler iyiki geldi sereflendik. Sag kanadi Ankara otobani gibi kullandi zevkliydi, haftaya dahada iyi olur Insallah
          Aslı FU4885 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Hahahahahah ...

BAzen maçlarda seyrederken vurdu vurdu deyip heyecanlanıyoruz ya demekki genelde bu işler böyle değilmiş çarpma olasılığı yüksekmiş farkında olmadan neler oluyomuş
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ceza kestim sana 1000 tl jcw egsoz alican benden hastane masrafini kitliyorum
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X