Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ayvalik - Selcuklar'da Mangal Keyfi :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkadaslar selcuk'la konustum. Havanin baya kotu oldugunu soyledi. Erteleyelim mi? Devam mi? Ben ikisine de uyarim..

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı Twstrr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Selam herkese Manısadan organızasyon umarım bende katılabılırım..arac ucu ucuna yetısebılır..Henuz manısa ekıbıyle de tanısamadım umarım ozaman kadar cıkar arabam
      Selam, arabanin cikmasina gerek yok. Bir sekilde katilmani isterim maksat birliktelik..

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Selcugun yeri ayvalikta degil yalniz daha ileride...bn katilamiycam malesef annemun rahatsizligi sebebiyle size iyi eglenceler
        Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Abi burda hava yagmura yenik düştü bayram yaz günü gibiydi hemen sonrası ilginç yagışlar başladı burası bizim baglı oldugumuz ayvalıgın ilçesi http://www.hurriyet.com.tr/ege/21843574.asp yagış problemi var minilerimiz için saglıklı olmaz yagıs geceli 2 gün oldu ama heryer çamura büründü aksilik hafta sonuda yagıs ihtimalli buluşmayı İZMİR de mi yapsak acaba .

Yorum Yap

Selcuk'un bilgilendirmesi uzerine Ayvalik cikartmasini uygun olan baska bir zamana erteleyelim.. Onumuzdeki haftalara bakariz..
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

O zaman haftasonu sir winstona gidelim yada pazar bulusup sinemaya gidelim
              Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X