Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

26 Ekim Kosifler'e Fatih'i Ziyarete Gidiyoruz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tamam o zaman hsbc nin onu genisse orada bulusalim 10.30 da gelmek isteyen gelir artik su anda can shemsy ndg berna ve baran kesin

Yorum Yap

Ben de geliyorum) ama hsbc nerde anlamadim

Yorum Yap

Adres: Kadıköy tarafından gelirken, Kızıltoprak BP'nin tam hizasında SAĞ kolunuzun üzerinde kalıyor. Banka kapalı olduğu için yola paralel bekleme rahat olur ve merkezi rahat bir nokta. Bulamayanlar benzinciye girip beklesin ben görürüm

26.10.12 CUMA GÜNÜ SABAH SAAT 10:30

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Adres: Kadıköy tarafından gelirken, Kızıltoprak BP'nin tam hizasında SAĞ kolunuzun üzerinde kalıyor. Banka kapalı olduğu için yola paralel bekleme rahat olur ve merkezi rahat bir nokta. Bulamayanlar benzinciye girip beklesin ben görürüm

26.10.12 CUMA GÜNÜ SABAH SAAT 10:30

Kalamış marina'ya gelmeden solda ki Bp'den mi bahsediyorsun?

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Kalamış marina'ya gelmeden solda ki Bp'den mi bahsediyorsun?
            Aynen solda BP sağ kolda da HSBC zaten. Geldiğin o yolda durmuş olacaksın

Yorum Yap

Tamam 10:30'da ordayız ozaman. Kahvaltı yerine karar verdik mi peki?

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Aynen

Yorum Yap

Ndg saray veya midpoint olabilir dedi ama orada can önderliğinde karar veririz artık

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ndg saray veya midpoint olabilir dedi ama orada can önderliğinde karar veririz artık
                  Araba parkedicek yer olsun da

Yorum Yap

Aynen park sorunu olmayacak bir yer lazım. Midpoint onun için pek uygun değil. Saray güzel fikir aslında sabah erken olacağı için bir ihtimal yer bulma şansımız var, dip dibe olmamakla birlikte 3-4 arabalik yer bulabiliriz kahvaltısı zaten tartışılmaz alternatif olarak hemen ilerisinde Komşu Fırın ve onunda çaprazında Beyaz Fırın var. Hangisinin önünde yer ayarlarsak ona otururuz

Yorum Yap

evet dediğiniz gibi yer olan yere çökeriz hemen

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        tabi siz kasım'da gidin ben ekim'de gideceğim:P admin beyler fix plss
                        duzeltıldı .( naptın garı nettın garı dınleyınce bakneler olmus gordunmu kasım yazmıssın)
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

arkadaşlar benim yarın önemli bir işim çıktı size katılamayacağım çok üzgünüm size iyi eğlenceler

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            duzeltıldı .( naptın garı nettın garı dınleyınce bakneler olmus gordunmu kasım yazmıssın)
                            Gökhan adminim evde zeytin yok

Yorum Yap

10.30 erken biraz gece alalim yaw

Bide beni goztepeden falan birisi alabilirmi? Araba dunyanin obur ucundada
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Kahvalti plani varsa, Caddebostan Namli guzel olur onunde park edebiliorsunuz
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X