Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

E hadi ayarlayın bişiler yönetim :D

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Murat Abi biz sanayide bir mangal organizasyonu ayarlamaya çalışıyorduk sonuçta eylül ayı birçok kişi için yoğun bir ay bu kadar yoğunluğun arasında birşeyler yapmak istiyoruz elimizden geldiğince birşeyler yapma çabasındayız
    @ Cem

Cem ben anahtarlığın parasında değilim ben kosiflerde ne kadar olduğunuda biliyorum ama sana gelip şurda şu para burda bu para muhabbetini sevmem ticarette etik değil bana bu şekilde yaklaşana kusura bakmayın ben o rakama inemem karşı tarafın teklifi daha iyi oradan tedrik edin diyorum

senin stoğunda 2000 kalem mal olablir benimde depomda 650 çeşit kumaş var pamuğu polyesteri naylonu ipliği güpürü Tüm vero moda ve J&J un kumaşını neredeyse ben ithal edip satıyorum ayrıca zara ve H&M ede ürün tedarik ediyorum şu bırak elimdeki mal mevcutun fiyatını rakiplerimin bile fiyatlarını çok iyi biliyorum bu bi bahane değil ama serbest piyasa burada 3 5 kişi söylediği için fiyatta değişiklik yapmanız tabiki mümkün değil mal sizin parada müşterinin ama unutmayın

bu muhabbet sıktı amacını şaştı sanayide biz dükkan dükkan dükkan gezmiyoruz AYN de oluruz bilemedin Özgünde yada İskender abide yada Hürmakta ticareti koy bir kenara sadece firma patronları ile değil tüm çalışanları ile inanılmaz bir dostluğumuz var bayramda seyranda iş dışında görüştüğümüz insanlar var

Cem madem açıldı konu yazalım ne zaman sana firmanın ismini kaldırttılar sen siteye bir tavır koydun yok yazmam etmem dedin bu site kurulduğundan beri gerginlik polemik olmadı

zaten olmasın biz bize olalım diye kuruldu minisi olmayan bir sürü adamı kabul etmedik siteye sadece mini kullanıcıları olsun istedik zamanında çok şeyler yaşandı Cem

Servis olsun site olsun sen o dönemleri pek yakalayamadın ama inan sıtkımız sıyrıldı saçma sapan muhabbetlerden Biz doğru olan dürüst olan her insanı destekledik

Sanayide ben ve benim çevremdeki herkez uzun zamandır gelir gider kim nedir ne değildir bilir biz bu kadar AYN Hürmak İskender diye bastırıyosak sanma ki bi çıkarımız var ben o sanayide havaya 2 tane JCW parası saçtım kimin boku ne renk biliyorum bu gün GTR al seni Cemal le tanıştırırım daha iyisi yok aram inanılmaz samimi 997 Turbo al İbrahim Levente götürürm yaptırırım EVO al Peak garage a gidelim Subaru al yine Cemale gidelim sen bana istediğin arabayla gel ben sana sanayide üzülmeden en kısa terminde ve fiyatta işini hallettirim

Gerek siteden gerek sanayiden bir sürü insanın işi için koşturdum fiyat için pazarlık ettim benim çok şükür bişeye ihtiyacım yok maksat iş görülsün diye benim bu işten bi karımda yok zamanında bizi çok si... ler başkaları si... mesin diye çabamız bunca sene si... ler çok sevildi tutuldu iyi reklamla şunla bunla daha yok kardeşim (

Yorum Yap

Yazım şahsına ve firmana değil ama herkezde bi şapkasını önüne koysun arkadaş bu konuya daha fazla post kasmayın varsa hafta sonu bize katılmak isteyen beni keremi alen abiyi arar kimseyi kimseden ayırmıyoruz çoğunluk neredeyse uyulur uymayanında neşesi bilir

Yorum Yap

Aren kardeşim sen haklısın eywallah

Yorum Yap

topiic olmasin kisa ve net +1
          cts aksamustuyse is cikisi gelirim

iyi calismalar hepinize ...

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Topicde dediği gibi yönetim bir Karting vs. bir organizasyon ayarlayında toplanalım.

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Aren kardeşim sen haklısın eywallah
              Biliyorum sağol kardeşim saçma sapan yuvarak cevaplara gerek yok adam gibi sana yazdık Cem

Yorum Yap

Aslı Erhan.Demirisci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Topicde dediği gibi yönetim bir Karting vs. bir organizasyon ayarlayında toplanalım.
                karting dedin beni benden aldin, bende karting olayina katiliyorum

Yorum Yap

Aslı ONRCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  karting dedin beni benden aldin, bende karting olayina katiliyorum
                  Bende katılıyorum ama son karting maceramızı hatırlatırım cönem adam gibi kaskı olan bir yere gidelim :P yanlarken kask duzeltmek zor oluyor bir saat midem bulandı
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bizim burada perla vistanınkini çok methediyolar ben gitmedim ama aklınızda olsun.
                    sigpic

Yorum Yap

Zincirlikuyu var. Dar pist değil

Yorum Yap

vayyy bulusmalar olmusbenı habersız bırakmayın admınler modlar teknık modlar saygılar

Yorum Yap

Karting hakkaten cok keyifli olur

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Zincirlikuyu da uyar valla bi gece cıkıp gidelim madem arabaları hızlı mı peki?
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

9hp olmayan karting araçları hiç tat vermiyor.Genelde %90 araçlar 6 hp.
                              sigpic

Yorum Yap

perlavista cidden guzel pist antremanlarimi orada yapmaktayim :P zincirlikuyudakini kekutiye sormak lazimm
                                darulsafaka'nin otoparkndakinden var mi haberiniz? orayaa hic gitmedim ama buyuk dioolar
                                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X