Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

E hadi ayarlayın bişiler yönetim :D

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

E hadi ayarlayın bişiler yönetim :D

Ewt herkez sustu kaldı ayarlayın bişiler de görüşek

ekim ayinda insallah eylul ayi herkes icin yogun bi donem olacak gibi diye dusunuyorum ...

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Arkadaşlar bu cumartesi için bir program ayarlıyorum istediğim şeklide olursa buraya yazarım hatta yeni bir konu açarım bu akşama kadar netleştireceğim aslında sürpriz bir org olucaktı ama neyse beklemede kalalım bol sohbetli yemekli güzel bir cumartesi akşam üzeri ayarlıyacağım

Yorum Yap

yapın bakalım yapın şimdiden hepinize iyi eğlenceler

Yorum Yap

Bu arada her ctesi bulusuyoruz zaten Cemcim seni de bekleriz arada, NDG öglen yemeginde Nisantasından kacıp geliyor sen sanayinin içinde gelemiosun.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bu arada her ctesi bulusuyoruz zaten Cemcim seni de bekleriz arada, NDG öglen yemeginde Nisantasından kacıp geliyor sen sanayinin içinde gelemiosun.
            abi merhaba nasılsın

Yorum Yap

Her yere yetisiyorum tabi bu fitligimi neye borcluyum sanioosunuz gencler (sakaydi okuz gibi yiyoorum su siralar)

cts 5ten sonra katilabilitem var elbette

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Nihat varya ) 4gozle bekliyorum gelmeni
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Her cumartesi sanayi ye gelip bir merhaba demek için bile gelmiyorsunuz dükkanıma.Benim gelememem gayet normal çünkü dükkandan çıkamıyorum ama sizin sanayi ye muhabbet için gelip uğramamanız bana garip geliyor ya neyse.

Ben hepberaber dışarıda havalar iyice bozmadan bişiler yapalım dedim ama hayırlısı o zaman

En son düzenleyen cemeskiyurt; 06-09-12, 11:53.

Yorum Yap

Cem alinganliga luzum yok sonucta biz sanayiye en az 4 araba geliyoruz ve oturdugumuz zaman kalkmama gibi bi durumumuz oluyo ya AYan de yada meguiarda oluyoruz arabalari yikatip geri ayn ye geciyoruz park sorunu yok hem araclarin eksikleri tamamlaniyo inan biz senin oraya gelsek ne sen rahat edebilirsin nede biz sonucta bi yerde zor duruma duseceksin tamam AYN de sohbet ediyoruz oturuyoruz ama isimizde oluyo kaldiki benim isim olmasa bile Yusuf ve Ahmet benim icin ayridirlar yanlis anlama sahsina ait bi muessesen olsa cekinmeden geliriz sanayiye geldgimizde firsat buldukca gel basimizin ustunde yerin var

Yorum Yap

Kardeşim olay müesse se ise gelirsiniz kapının önünde çay kahve içeriz kimse ile muhattap olmazsınız ayrıca içeride de biz adam yemiyoruz Olsun kardeşim canınız sağolsun problem değil kapımız herkeze her zaman açık .Ben dükkan dan çıkamadığım için ancak bir müşteri işi olduğu zaman sanayi içinde dolaşabiliyorum.

Ayrıca bizim otoparkımız da yeterince geniştir işin şakası

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Cem alinganliga luzum yok sonucta biz sanayiye en az 4 araba geliyoruz ve oturdugumuz zaman kalkmama gibi bi durumumuz oluyo ya AYan de yada meguiarda oluyoruz arabalari yikatip geri ayn ye geciyoruz park sorunu yok hem araclarin eksikleri tamamlaniyo inan biz senin oraya gelsek ne sen rahat edebilirsin nede biz sonucta bi yerde zor duruma duseceksin tamam AYN de sohbet ediyoruz oturuyoruz ama isimizde oluyo kaldiki benim isim olmasa bile Yusuf ve Ahmet benim icin ayridirlar yanlis anlama sahsina ait bi muessesen olsa cekinmeden geliriz sanayiye geldgimizde firsat buldukca gel basimizin ustunde yerin var

Yorum Yap

Cem isin sakasini bosverelim sahsi alinma ama atamotorsdan pek haz etmiyorum mumkun oldgunca ugramiyorum gecen hafta Can M3 aldi anahtarlik alicaktim gidelim gidelim diye tutturdu Hürmak ta yoktu Can'da yine hemen olsun istedigi icin sana geldik 65 TL istedginiz anahtarliklar Kosiflerde 42 TL yanlis anlama para bi yerimde oldugundan degil madem borusan ve kosiflere muadilsiniz bi avantajiniz olmali gerci pek umruda degil ben tum isimi Hurmaktan hallediyorum cok firma ismi vermeyi sevmiyorum ama isin ozü sana gelmememiz senle degil calistigin firma ile orantili umarim yeterince acik olmusumdur
                        En son düzenleyen ARENIMO; 06-09-12, 13:32.

Yorum Yap

Arkadaşlar bu cumartesi için bir program ayarlıyorum istediğim şeklide olursa buraya yazarım hatta yeni bir konu açarım bu akşama kadar netleştireceğim aslında sürpriz bir org olucaktı ama neyse beklemede kalalım bol sohbetli yemekli güzel bir cumartesi akşam üzeri ayarlıyacağım
                          Aren ne yaptın org. işini?
                          sigpic

Yorum Yap

Peki Aren ne diyeyim nasıl isterseniz öle olsun sen bana anahtarlığın Kosiflerde o fiyata olduğunu sölese idin bende sana o rakama vermeye çalışırdım her ürünün yaklaşık 2000 kalem nerede hangi fyata satıldığının bilgisine %100 olarak sahip olmamız çok zor herneyse sizler nasıl isterseniz öle olsun arkadaşlarım benim yerim belli yurdum belli içeri girmek istemiyorsan ben sana kapının önünde çilingir kurayım Canlarınız sağolsun

Cem isin sakasini bosverelim sahsi alinma ama atamotorsdan pek haz etmiyorum mumkun oldgunca ugramiyorum gecen hafta Can M3 aldi anahtarlik alicaktim gidelim gidelim diye tutturdu Hürmak ta yoktu Canda yine hemen olsun istedigi icin sana geldik 65 TL istedginiz anahtarliklar Kosiflerde 42 TL yanlis anlama para bo yerimde oldugundan degil madem borusan ve kosiflere muadilsiniz bi avantajiniz olmali gerci pek umru
                            Da degil ben tum isimi Hurmaktan hallediyorum cok firma ismi vermeyi asvmiyorum ama isim ozu sana gelmememiz senle degil calistigin firma ile orantili umarim yeterince acik olmusumdur

Yorum Yap

Yazmayin artik. Ulen kardesim, 'karsilikli fikir teatisi' yaparken bu kadar cabanizi bir 'balata sikintisi' konuma cevap yazarak gostermediniz yahu...
                              Tamam ben de kendi kendime ''ellerindeki kucuk ekranli teknolojik aletler' ile ne yazmaya calissinlar bre Wishman, sonra karsilikli konusursunuz' diye kendimi kandiriyordum.
                              N'apin biliyor musunuz?
                              Bir kerede isiniz AYN Otoda bittikten sonra 'zortlata zortlata' gidin Cem'in calistigi mekana, maksatin Cem'i gormek oldugunu belirtircesine 'CoopersCem disari, CoopersCem disari' diye bagiriverin.
                              Hem Cem'in nbu suprize ne kadar mutlu oldugunu gozlerinden kendiniz gorursunuz. Hem de dukkan sahipleri 'yahu bu kadar adam geliyor ama neden biz onlari iceri alamiyoruz' diye dusunur. Hatta Cem'e bile danisir. Belkide bir milad yasanir.
                              Bir kucucuk iltifat, kocaman bir kalbi acarken yazmaya gerek yok arkadaslar.
                              Ayricana CoopersCem bastan disarida bir organizasyon icin soru sordu. Maslak sanayide kucuk ziyaretiniz bir 'ugramak' olur, hatta disarida nerde bulusacaginizi bile konusabilirsiniz.

Hadi bakalim......

Murat

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X