Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İftar Buluşmasına Ne Dersiniz?

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben de gelirim. İftar buluşmaları lezzetli ve keyifli olur.

Yorum Yap

Ben avrupa yakasından gelcem ,Herkez ne taraftan gelecegini belirtirse ona göre tercih edilir..
      2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Anadolu yakasından geleceğim

Yorum Yap

Avrupa yakasından geleceğim..

Yorum Yap

iş çıkışı gelirim ben nasılsa Anadolu yakasında işim
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Anadolu...

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

Yorum Yap

Avrupa yakasından gelecegim ama çalışmadığım icin bana hava hos nerede olsa gelirim

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  İftar için benden önce davranmışınız katılıcakların isimlerini alalım ona göre güzel bi kebapçıya bende varım aralarımızı ve trafiğide hesaba katarak ilerleyelim öncelikle.Ama bi tarih belirleyelim bence ilk adım olarak.
                  su siralar idealtepe kucukyali arasinda bir kebabci trafigi var eskiden balikcilar arasi rekabet vardi simdilerde kebabcilar rekabette..5-6tane oldular..

kucukyali sahilde adanali sukru usta var mekanda sahane hizmette sahane .. parking sikintisi olmaz genis bir otoparka sahip.dusunurseniz iyi bir fiyat alabilirim

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

bende küçükyalı yeni dostlardan yanayım o civarda bir kebapçı

Yorum Yap

Anadolu yakası olursa katılamayacağım köprü trafiği hele hele 1 şerit ve boğaziçi kilitken kusura bakmayın...

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        bende küçükyalı yeni dostlardan yanayım o civarda bir kebapçı
                        evet kagan yeni dostlarin sahibi mehmet abiyide iyi tanirim iyidir kebablari lezzetlidir ama sukru'de yeni dostlar gibi muthis o yuzden bahsettim zira kuzenler turkiyeye geldiklerinden beri her aksam bi kebabciya dusuyoruz

En son düzenleyen NDG; 25-07-12, 14:30.
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Anadolu yakası olursa katılamayacağım köprü trafiği hele hele 1 şerit ve boğaziçi kilitken kusura bakmayın...
                          boyle bastan trafik bahane edilecekse isimiz is. ayrica gelmek istedikten sonra birsuru alternatifler uretebiliriz sanirim?

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Seçilen yaka hangisi olursa olsun, trafik yüzünden gelemeyecek arkadaşlar belki arabasız katilmak isterlerse; metrobüs ya da vapur iskelesi civarında bi saat kesip orada o yakada ki arkadaşlardan bazıları arabaları ile diğer taraftan gelenleri alabilir. Hiç katılmamaktansa bence böyle bir çözüm de olabilir. Fakat geri dönüş geç saat olursa tek secenek metrobüs kalır.

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Seçilen yaka hangisi olursa olsun, trafik yüzünden gelemeyecek arkadaşlar belki arabasız katilmak isterlerse; metrobüs ya da vapur iskelesi civarında bi saat kesip orada o yakada ki arkadaşlardan bazıları arabaları ile diğer taraftan gelenleri alabilir. Hiç katılmamaktansa bence böyle bir çözüm de olabilir. Fakat geri dönüş geç saat olursa tek secenek metrobüs kalır.

aynen oyle meslektasim can

ben toplarim kadikoye gelenleri vapur metrobus falan ama ido var kabatastan 6.30da binildiginde 25dk'da bostanci oradanda alirim ama tek kapi a3'e kac kisi sigar bilmiyorum :P
                              donustede avrupa yakasindan arabasiyla gelenlere katilabilirler donuste onlarla da donebilirler olmazsa yine bi olaya el atar birakiriz yani ne olacak?

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                evet kagan yeni dostlarin sahibi mehmet abiyide iyi tanirim iyidir kebablari lezzetlidir ama sukru'de yeni dostlar gibi muthis o yuzden bahsettim zira kuzenler turkiyeye geldiklerinden beri her aksam bi kebabciya dusuyoruz

Tamam ozaman ilk fırsatta orayı da deneyeyim. Buluşma anadolu yakasında olursa bostancı yakınlarında herhangi biryerden yada metrobüs durağındanda olabilir 3 kişiyi alabilirim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X