Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İzmir Uyumasın Artık ::((

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Musty sana yetişemeyiz gerek yok

Yorum Yap

Eren bu organizasyon fikri kimden çıktı? Çünkü bugün beni özgörkeyden Sarp aradı ve pazar buluşuyoruz dedi, haberin yok dedim ve minipassion un etkinliği dedi??? Anlamadım? Organizasyon bizim organizasyonumuzsa ben gelirim tabiki ancak diğer türlü garip olur
      sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Aramıza İzmir ve çevre illerden katılan Değerli MINICLUBTR Üyeleri ;

Bu Pazar günü yapılacağı konuşulan IZMIR Buluşması, Forum Yönetimi tarafından onaylanan bir buluşma değildir.
        Tabi ki Mini kullanıcılarının toplandığı bir buluşma görmekten mutluluk duyarız, ancak bir başka kuruluş/ekip ile birlikte ''Ortak'' buluşma yapılmak istenirse, bu organizasyonun MCTR Yönetimine danışılmadan yapılması söz konusu olamaz.

İsteyen üyelerimiz tabiki de katılım gerçekleştirebilirler, ancak tekrar belirtmek isterim ki;

Bu buluşma bir MCTR Buluşması değildir ve yönetiminin bu toplu buluşma konusunda bilgilendirilmemesi dolayısıyla onaylanmamıştır.

Dolayısıyla konuyu kitlemek durumundayız..

Yakın bir tarihte, İzmir ve çevresinde MCTR tarafından KENDİ ÜYELERİMİZ ile bir buluşma planlanmaktadır ve detayları paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,
        MCTR YÖNETİM
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap