Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İzmir Uyumasın Artık ::((

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

İzmir Uyumasın Artık ::((

Arkadaşlar;

İzmir'de birçok cooper olduğunu biliyoruz. Diğer şehirler gibi şöyle bir toplanalım. Ne dersiniz. Moderatorlerden destek bekliyoruz. Cumartesi uyanları görelim ya da başka tarih alternatifleri?

Cumartesi uyar. Toplanaalim tanisalim ben izmirin ilcesindeyim ama gelirim.

Yorum Yap

İzmirin de bursa ve istanbul gibi aktif bulusmalar yapmasi guzel olur, haberlerinizi bekliyoruz
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Ben de aynı fikirdeyim, güzel bir buluşma organizasyonuna istanbuldan gelecek arkadaşlarla buluşup Bursa olarak biz de katılmak isteriz, konaklamalı bile olur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
        16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

Konaklamalı organizasyonu iple çekiyoruz o ayrı ancak izmir olarak bizim önceden bi kaynaşmamız buluşmamız lazım forumda İzmir admini konuya bir el atsa iyi olcak. Zaten biz arkadaşımla 2 cooper s sahibiyiz şöyle kalabalık olsa daha iyi olur yok mu artıran

Yorum Yap

Arkadaslar bu cumartesi en yakin arkadasimin nikahi var. Haliyle sagdic gibi butun aksiyonlarda bulunmam gerekiyor. Bir sonraki haftasonu da yurtdisinda olacagim.
            Size uyarsa Carsamba gunu/aksami (10 Aralik) kahve icelim yada birseyler yiyelim.
            Haftaici zor derseniz ve bu hafta bulusmak isterseniz de anlayisla karsilarim ancak dedigim gibi ben katilamam.
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Haktan bana uyar siz adminsiniz galiba iletişimde olduğunuz kaç kişi var şöyle az biraz kalabalık bir organizasyon yapalım Çarşamba bana da uyar

Yorum Yap

Herkese toplu bir mail atarim. Telefonu olan arkadaslarimizi da ararim. Rahatca parkedebilecegimiz, yemek yiyebilecegimiz yada icebilecegimiz bir yer bulalim.
                Alsancakta genel olarak park sıkıntısı var.
                Bornova Forum civarinda kolaylikla park edebiliriz.
                Bostanli da olabilir.
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bostanlı reci's sonrası park etmek için biraz daha musait alsancak bu konuda sıkıntılı dediğin gibi ama forumdaki alınacak ortak karara uyarım ben

Yorum Yap

Benim icin balcova bile olur sorun degil.
                    Yemek derseniz Bostanli icin LaVie olabilir. Porsiyonlari doyurucu ve nispeten uygun fiyatlidir.
                    Sadece Kahve\Cay derseniz Bostanli icin Cafe Ponte Cheesecake olabilir.
                    Forum icin Midpoint kalabalik olacaktir. Belki LeMan Kultur?
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bahsettiğin her mekan çok kalite benim için de çok uygun bende yer yere gelirim foruma yeni üye olan birkaç arkadaş daha var sizin irtibatta olduklarınız var herkesin ortak kararına göre bir değerlendirme yapabiliriz.

Yorum Yap

Otoparkında kapatalım derseniz levent marina monthelier bile olabilir

Yorum Yap

Otopark icin mekan secmeyelim, guzel yiyip icelim bence
                          Dedigim gibi bana orasi da uyar. Ama foto cekmek icin otoparki da dert etmeyelim. Yolun kenarina cekip foto cekeriz bi sekilde
                          Ben zaten MINI'siz Admin'im artik
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

yer farketmez fakat bu sıralar vize dönemim bu cumadan salıya kadar müsaitim onun dışında yine gelmeye çalışırım izmirde bi buluşma ne zamandır bekliyodum

Yorum Yap

guzel fotograflar bekliyorum bu bulusmadan instagram icin
                              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X