Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hali saha maci

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

birazdan Gokhan baskan acıklama yapacak birazdan
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bekliioruzzz

Yorum Yap

Bu hafta yokum arkadaslar haberiniz olsun Yurt disinda olacagim ama haftaya cuma falan olursa oraya kosarak gelebilirim

Yorum Yap

noldu yalan olduk yaa

Yorum Yap

Ramazan sonuna kdr da kimse oynamaz saniyorum .. Butun kadro tatilde

Yorum Yap

kramponlarimi alir gelirim ama boyle basketbol voleybol yapsanizda karma 2takim cikartsak diyorum kadinlar toplanip altin gunu yapcak halimiz yok yani hatta oncesinde tavla turnuvasi yapilsin

hem ayrica evli mutlu cocuklu MINIliler halisaha maci yapmasin yas kemale erdi artik kalp rahatsizliklari olmasin .. allah korusun.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Halı saha maçında adam eksikse ben de oynarım arkadaşlar ne zaman nerde düşünülüyor?

Yorum Yap

dediklerinin hepsine katılıyorum, gayet de mantıklı. burdan yetkililere sesleniyorumm: sosyalleşmek istiyoruz !!!
                  Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  kramponlarimi alir gelirim ama boyle basketbol voleybol yapsanizda karma 2takim cikartsak diyorum kadinlar toplanip altin gunu yapcak halimiz yok yani hatta oncesinde tavla turnuvasi yapilsin

hem ayrica evli mutlu cocuklu MINIliler halisaha maci yapmasin yas kemale erdi artik kalp rahatsizliklari olmasin .. allah korusun.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

Aslı serhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    dediklerinin hepsine katılıyorum, gayet de mantıklı. burdan yetkililere sesleniyorumm: sosyalleşmek istiyoruz !!!
                    baskan acılısımız yaz baslangıcı oldugundan halı saha macımızı gerceklestıremedık ama ılk fırsatta futbol vs ne varsa yeterlı cogunlugu hangı bransa toplayabılırsek hepsını gerceklestırırız.
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

motor sporlarında yeterli sayıyı toparlayabileceğimizi düşünüyorum
                      sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        baskan acılısımız yaz baslangıcı oldugundan halı saha macımızı gerceklestıremedık ama ılk fırsatta futbol vs ne varsa yeterlı cogunlugu hangı bransa toplayabılırsek hepsını gerceklestırırız.
                        bende geçen hafta plaj futbolunda sakatlandım, zaten şimdi de yola çıkıorum yokum bi süre. aralıkta da askere gidicem, öncesinde ayarlarsın artıkkk başkaannnn

Yorum Yap

bende geçen hafta plaj futbolunda sakatlandım, zaten şimdi de yola çıkıorum yokum bi süre. aralıkta da askere gidicem, öncesinde ayarlarsın artıkkk başkaannnn
                          ooo aralığa kadar kesinlikle ayarlarım başkan
                          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

serhan sana bi asker konvoyu yapalım forum olarak

Yorum Yap

Sessizce gitmeyi planliyorum ama kismet neden olmasin

Yorum Yap

Sessizce gitmeyi planliyorum ama kismet neden olmasin
                                ne zaman serhan tarıh bellımı
                                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X