Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Izmir ile Istanbul'u ortada bulusturalim. ASOS !!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Izmir ile Istanbul'u ortada bulusturalim. ASOS !!!

Bir dusunce;

Sanirim iki tarafada guzel uzakliklarda, kalinacak yerleri uygun ve guzel. Gorulesi bir yer.
    Diyorum ki iki ayri grup organize olsa, Izmir, cevresi ve Istanbul , karsilikli yola cikilsa, Asos, Behramkale gibi bir deniz kenarinda iki gun bir gece birlikte zaman gecirilse?

Hem katilim Izmir veya Istanbul diye ayrilmadigi icin daha buyuk olabilir. Hem de cok cok guzel bir haftasonu gecirilebilinir.

P.S: Bu olsun, pastayi ayarlayin, icinden cikmayanin Mini'si dura dura paslansin!!!!

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 29-05-12, 13:09.

Sen ne diyorsun abi Asos ta bir balık rakı off off off derim

Yorum Yap

Siz bakin ayarlariz
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ben alkol almıyorum pasta yerım olabılır ama herkes tatıle kacmadan bı program yapmak lazım
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Avatar a bak bide alkol almıyorum diyor

Herneyse Ben Varım ama 1 hafta önceden haber verilmesi lazım ki bana izin işini ayarlayayım

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          ben alkol almıyorum pasta yerım olabılır ama herkes tatıle kacmadan bı program yapmak lazım

Yorum Yap

Alen abiyle yengem CM'lerle bize otobüsçülük yaparlarsa güzel olur
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Reis süper fikir..

Yorum Yap

çok güzel olur derim herkes tatile çıkmadan yakın bir tarihte yapalım
                sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Ben yazdim, siz bakin, katiliriz....

Wishman

Yorum Yap

tarih uyarsa +1. seve seve katilirim
                    sigpic

Yorum Yap

Abi başka yer yokmuydu behramkalede bizim ev var 4 senedir git gel soğudum artık yaa Hatta bu haftasonu oradayım. Ben seve seve katılırım sorun yok benim için... +1

Yorum Yap

Aslı Levent tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Abi başka yer yokmuydu behramkalede bizim ev var 4 senedir git gel soğudum artık yaa Hatta bu haftasonu oradayım. Ben seve seve katılırım sorun yok benim için... +1
                        Bu bilgiyi bizimle paylasmiyacaktin Levennnnnttttt!!!
                        Haklisin ama Asos cok guzel bir yer, hem de butun gelebilecekler icin uygun. Romantik bir bulusma olabilir.
                        Zaten ben konuyu bir fikir olarak actim, burdada konusup sekillendirebilecegim kimse yok. Tabbiki herkesin ortak istegi ile karar verilecektir.
                        Toplanabilelimde mekan bahane....

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bir dusunce;

Sanirim iki tarafada guzel uzakliklarda, kalinacak yerleri uygun ve guzel. Gorulesi bir yer.
                          Diyorum ki iki ayri grup organize olsa, Izmir, cevresi ve Istanbul , karsilikli yola cikilsa, Asos, Behramkale gibi bir deniz kenarinda iki gun bir gece birlikte zaman gecirilse?

Hem katilim Izmir veya Istanbul diye ayrilmadigi icin daha buyuk olabilir. Hem de cok cok guzel bir haftasonu gecirilebilinir.

P.S: Bu olsun, pastayi ayarlayin, icinden cikmayanin Mini'si dura dura paslansin!!!!

Wishman
                          Basa tasinmistir.

Yorum Yap

Levent büyük hata yaptın bak ben benim OTEL ile alakalı bişi dedim mi

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Levent büyük hata yaptın bak ben benim OTEL ile alakalı bişi dedim mi
                              Hatta agzimizdan SAROZ ile ilgili bir 'S' bile cikmadi. :-p
                              P.S: Dalardik beraber ne guzel yumisak yimisak!!! Ama SAROZ'da kalcak yer yok ki ???

Wishman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X