Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Neden olmasin?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Neden olmasin?

Gunaydin keyifli cumartesiler

Hep gezip tozup yemek yiyip sohbet muhabbet ederek eventlerimizi gecirirken bir organizasyonumuzuda sosyal sorumluluk projesi haline getirelim .. benim aklima bunu MINI concord getirdi .. ve Neden olmasin ya dedim

Dusunsenize bizde boyle asagidaki gorsel gibi hazirlayip MINI'lerimizi LOSEV'e, Cocuk Esirgeme Kurumuna bir ziyaret duzenlesek cocuklar mutlu olsa ? Biz 1 gunumuzu buna ayiramaz miyiz? Bence ayirmaliyiz!

Sent from my iPad using TapaTalk HD
    En son düzenleyen NDG; 15-12-12, 15:04.
    sigpic

IT'S TIME

Çok güzel bir düşünce bu ama bunu gercekten yapmalıyız havada kalmasın
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Afferin bize olur, cok hayirli bir is yapariz ustunede dua aliriz. En en kotusu gonlumuzu rahatlatiriz. Cok guzel dusunce...
      Katiliyorum.

Murat

Yorum Yap

Losev cocuk esirgeme kurumu Darülaceze gibi yerler olabilir
        Yada daha sonra hayvan barınağına gidip mama alınabilir

Yorum Yap

Aslı 34tb9544 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Losev cocuk esirgeme kurumu Darülaceze gibi yerler olabilir
          Yada daha sonra hayvan barınağına gidip mama alınabilir
          yeni yil ile beraber sosyal sorumluluk projelerinde de bulunmamiz gerektigini dusunuyorum.. MINIclubTR ailesinin duyarli bireylerden olustugunu dusunursek bize yakisania budur ve inaniyorum ki herkes hemfikirdir bu konuda..

hayvan barinaklari .. engelli ogrenciler okulu.. huzurevleri bunlar hep gidebilecegimiz yerler.. ulasilmasi zor degil yeterki yurekten istenilsin..

en basitinden bir ornek vereyim "Rahmetli Dedecigim Balikli-Rum geriatri'deydi. oraya her gittigimde Dedemin yanina gidene kadar binanin en az 15 yasli sakini ile kisa bile surse hal hatir sorup sohbet ediyordum.. o insanlarin gozlerinde parildayan mutlulugu gormek beni mutlu ediyordu.. "

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Cok guzel bir fikir gercekten havada kalmasın. Kendi eglencemizin dışında başkalarınıda dusunelim

Yorum Yap

Bende desteklerim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
              sigpic

Yorum Yap

sadece ne gerektiğini söyleyin. Bence sorumlulugu NDG'ye bırakalım. Projemizi o yurutsun, ne lazım nereye yardım vs.. Bunu yanlız düzenli bir hale getirtmek gerekli..

Atıyorum ; ilk ay kimsesiz cocuklar 2 ay sonra Lösev 5. ayda mehmetcik vs.. kime nereye ne kadar yardım gerekli duyuralım ve bunu konu altında toplayalım.. Event başlığı altında..

hadi NDG başlat kararlaştır paylaş bizimle konuyu açalım 2013'de ilk projeyi yaptır bize
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hatta katilim artmasi acisindan badge stickeri yapabiliriz mesela x stickeri x yardim kampanyasina katildigi icin veya forum icindede olur
                  [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
                  [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

Cok guzel fikir. Elimden geldigince yardımcı olurum ben de.

Yorum Yap

Eveeet! Arkadaslar konuya olan ilginiz icin tesekkurler ben en kisa zamanda hepsinin planlamasini yapip sizlerle paylasacagim. benimle dusuncelerinizi paylasmaniz cok onemli ..

Ben bi plan program cikartip bu konu basligi altinda duyuracagim oy birligi ile ilk ssp eventimizi gerceklestirelim 2013 itibari ile

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Takipteyiz konuyu hatta abone olayım şimdi konuya her mesajdan haberim olsun.
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Güzel fikir. Bende seve seve katılımda bulunurum.

Yorum Yap

Katılım Sağlanır Kesinlikle

Yorum Yap

Başarılı... Aferim Nazlı ben katılamam muhtemelen ama elinden gelen yardımı yapmaya hazırım. Gökhan'ın dediği gibi lafta kalmasın...
                              sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X