Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Paceman hakinda bir kaç soru ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Paceman hakinda bir kaç soru ?

Öncelikle herkez e selamlar benim merak ettigim temel 2 sorum olacak muhakkak bu konu hakinda bilgisi olan arkadaslar vardir.1.anahtari kontağa takip dügmeye bastik arac calisti stop edip anahtari cikariyoruz ve anahtari takmadan tekrar dugmeye bastigimizda arac calisiyor bunun mantigi nedir ? Ama ilk basta anahtari takmassak calismiyor.2.kullanim kitapciginda iphone ve ipod lardan media oynatabilecegimiz belirtilmis kullanan arkadaslar varmi varsa tam olarak nasil oluyor simdiden tsk ederim

Aslı bkr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Öncelikle herkez e selamlar benim merak ettigim temel 2 sorum olacak muhakkak bu konu hakinda bilgisi olan arkadaslar vardir.
    1.anahtari kontağa takip dügmeye bastik arac calisti stop edip anahtari cikariyoruz ve anahtari takmadan tekrar dugmeye bastigimizda arac calisiyor bunun mantigi nedir ? Ama ilk basta anahtari takmassak calismiyor.
    2.kullanim kitapciginda iphone ve ipod lardan media oynatabilecegimiz belirtilmis kullanan arkadaslar varmi varsa tam olarak nasil oluyor simdiden tsk ederim
    İlk olay, bir nevi aracı anahtarsız çalıştırmanıza yarıyor. Kapıları kapatmazsanız çalışmaz mesela.
    KeyLess gibi bir sistem yapmaya çalışımış ancak bence bir anlamı yok. Tek avantajı, anahtarı cebinize koyup, arabayu sürebiliyorsunuz. Zannediyorum ki 2010'dan sonra bu sistem geldi. Çünkü ben suan kendi aracımda yapamadım. Ama Seçkin 2011 olmasına rağmen yapabiliyor.

İphone ve İpad ile ilgili bağlantı kablosu vardı. Görüntüyü ekrana atabilmek için Y Kablo denen bir parça 80 dolar civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam..
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      İlk olay, bir nevi aracı anahtarsız çalıştırmanıza yarıyor. Kapıları kapatmazsanız çalışmaz mesela.
      KeyLess gibi bir sistem yapmaya çalışımış ancak bence bir anlamı yok. Tek avantajı, anahtarı cebinize koyup, arabayu sürebiliyorsunuz. Zannediyorum ki 2010'dan sonra bu sistem geldi. Çünkü ben suan kendi aracımda yapamadım. Ama Seçkin 2011 olmasına rağmen yapabiliyor.

İphone ve İpad ile ilgili bağlantı kablosu vardı. Görüntüyü ekrana atabilmek için Y Kablo denen bir parça 80 dolar civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam..
      Tsk ederim sagolun bilgi icin

Yorum Yap

Ben de merak ettim denedim
        bende olmadi anahtar olayi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Bende de olmadı

instagram.com/minicooperaksesuar
          sigpic

Yorum Yap

oluyor ya, biz lam'da kesfetmistik onu
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              oluyor ya, biz lam'da kesfetmistik onu
              Ben ilk Seckinde gordum. Sonra dedim ki bu adam King, ama bir sefer bile kullanmadim

Yorum Yap

Ben simdi denedim fakat bu bi ozellik olmadigini kabul ettim cunku arabayi calistiracaksiniz stop edip kapiyi acmadan anahtarsiz tekrar calistoriyorsunuz bence fabrikanin tamamiile anahtarsiz calistirma sisteminin yarim yapilmis hali

Yorum Yap

Bu arada bahsi gecen o kablo samsung icin mevcutmudur acaba veya nerden bilgi alabilirim veya nasil aramaliyim ?

Yorum Yap

Samsung desteklemiyor malesef.

Yorum Yap

Samsung desteklemiyor malesef.
                      Tsk ederim peki degermi iphone gecip o kablodan almaya sizin fikriniz nedir ?

Yorum Yap

Aslı bkr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Tsk ederim peki degermi iphone gecip o kablodan almaya sizin fikriniz nedir ?
                        Gerek yok iphone 4s ve oncesib(30 pin) icin oluyor.

Yorum Yap

Aslı pmptrmstt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Gerek yok iphone 4s ve oncesib(30 pin) icin oluyor.
                          Tsk sagolun gerek yok ozm

Yorum Yap

Belki bu aparat ile olabilir mi acaba

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı efecansozer tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Belki bu aparat ile olabilir mi acaba

Sent from my iPad using Tapatalk
                              Bu farkli bisey sanki 4s grubunu 5s veya 6 ya cevirici galiba bilemiyorum ama

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X