Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

minici olmak :) ve sorular jant-silecek-gizli özellik.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hayırlı olsun aracınız fotolarınıda görmek isteriz kurşuna boğmakla sorun çözmeye çalışan bi ustaya gittiyseniz bidaha gitmemenizi tavsiye ederim Hatta imkanınız varsa eğer istanbulda sorunlarınıza tam anlamı ile çare bulacağınız AYN auto var
    teşekkür ederim. İstanbul'da olsam daha uygun şekilde en iyi alacağıma eminim fakat Ankara' da Borusan'a kaldım artık düzgün olsun derdindeyim. Allaha ödeme kolaylığı verir inşallah

Yorum Yap

SZL sorunu için borusan ın eline düştüyseniz gerçekten Allah ödeme kolaylığı versin demekten başka bir şey kalmıyor
      34 NAD 99 '06 JCW
      34 AR 3221 '11 JCW
      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Szl yi yaptırdık şimdi de turbo ilk turbo elektrik valfi dediler sonra yanlış söylemişiz turbo basınç sensörü değişicek dediler yandımki ne yandım işin garibi arabın çekişinde hiç bir problem yok

Yorum Yap

Aslı wizard tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Szl yi yaptırdık şimdi de turbo ilk turbo elektrik valfi dediler sonra yanlış söylemişiz turbo basınç sensörü değişicek dediler yandımki ne yandım işin garibi arabın çekişinde hiç bir problem yok
          basınç sensörü arızalı yada kirli ise hata verdiriyor olabilir. değişimden önce bence sensörü bir temizlemeyi deneyin.
          34 NAD 99 '06 JCW
          34 AR 3221 '11 JCW
          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            basınç sensörü arızalı yada kirli ise hata verdiriyor olabilir. değişimden önce bence sensörü bir temizlemeyi deneyin.
            Turbo hortumu yırtılmış, daha önceden bir debenzin hortumuna spiral çekip sıkıştırmışlar şimdilik düzeldi inşallah başka birşey yoktur.
            En son düzenleyen wizard; 14-05-18, 16:09.

Yorum Yap

Maalesef gene düzelmemiş bugün gene yaktı ışığıı deliricem aldığımdan bu yana 20defa gitmişimdir ustay her seferinde bşka birşey çıkarttı szl denildi değişti szlden hemen sonra motor ışığı başladı szl motor ışığı ne alaka

Yorum Yap

Bence bir haftasonu vakit kaybetmeden AYN autodan randevu alip gelin Istanbula kesin cozum.
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bugün götürdüm bağlattım verdiği uyArı : 002d13 katalitik konvertör sonrası lambda sezici ısıtması fonksiyon iç direnç çok yüksek ve 003106 katalik konvertör verimlilik sınır değerinin altında. Die bu iki uyarı veriyor usta yakıttandır abi çünkü senin bujileri fln mahvetmiş dedi inşallah yakıttandır bunuyarı alanınız var mı ? Teşekkürler

Yorum Yap

Hayırlı olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X