Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Otomatik katlanır ayna ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ne off topic yaptiniz belli degil

@yigit g. Getir benim garaja koy ama kopeksiz gel senin kopegin benim kopeklerimi hurharca yer sonra [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sen karşıdasın , valla sunroofum şıkır şıkır ses yapıyor , far boyamalarımdan biri kabardı , çamurlugumu değiştirmem lazım , intercooler sonrası yeni yazılım atılması lazım meth ile beraber valla üşengeçliğimden 6 aydır geçmedim maslağa geçmeyi de düşünmüyorum bu trafik oldugu sürece , hatta miniyi satıp servisi bostancıda olan bir araba bile almayı düşünüyorum o kadar zor geliyor AYN ye gitmek kaldı ki senin otoparka bırakacam aracı ? teşekkürler Ayrıca benim köpek sığmıyor zaten mini ye

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Sen karşıdasın , valla sunroofum şıkır şıkır ses yapıyor , far boyamalarımdan biri kabardı , çamurlugumu değiştirmem lazım , intercooler sonrası yeni yazılım atılması lazım meth ile beraber valla üşengeçliğimden 6 aydır geçmedim maslağa geçmeyi de düşünmüyorum bu trafik oldugu sürece , hatta miniyi satıp servisi bostancıda olan bir araba bile almayı düşünüyorum o kadar zor geliyor AYN ye gitmek kaldı ki senin otoparka bırakacam aracı ? teşekkürler Ayrıca benim köpek sığmıyor zaten mini ye
      Hahahha @nDG Yigit nasil araba kullandigini gorduyse arabayi garaja bile birakmak istemiyor o kadar yani
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Otomatik katlanır ayna ?

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sen karşıdasın , valla sunroofum şıkır şıkır ses yapıyor , far boyamalarımdan biri kabardı , çamurlugumu değiştirmem lazım , intercooler sonrası yeni yazılım atılması lazım meth ile beraber valla üşengeçliğimden 6 aydır geçmedim maslağa geçmeyi de düşünmüyorum bu trafik oldugu sürece , hatta miniyi satıp servisi bostancıda olan bir araba bile almayı düşünüyorum o kadar zor geliyor AYN ye gitmek kaldı ki senin otoparka bırakacam aracı ? teşekkürler Ayrıca benim köpek sığmıyor zaten mini ye [emoji3]
        Hahahahaha benim bayim karsida yav benim ev sana cok yakin halbuki [emoji4]

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Hahahha @nDG Yigit nasil araba kullandigini gorduyse arabayi garaja bile birakmak istemiyor o kadar yani
        O nedemek??? uleeeyynnn her kadin keske benim gibi kullansa [emoji48]

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Hahahahaha benim bayim karsida yav benim ev sana cok yakin halbuki [emoji4]

O nedemek??? uleeeyynnn her kadin keske benim gibi kullansa [emoji48]

hadi ya , dolu uyarısı geldiği zaman görüşelim

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yorum Yap

sonuc olarak kim katlıyor aynayı
            • [FONT=verdana] 34 KK 9226 / 2008 R56 cooper S[/FONT]

[FONT=tahoma]Http://www.koraykefal.com[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X