Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Otomatik katlanır ayna ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Otomatik katlanır ayna ?

Benim bildiğim aracımda otm katlanır ayna yok.. Yani sormadım alırken ama çok gariptir son 10 gündür aynam katlanıyor.Gizli özellik açtırdım acaba o zaman mı oldu bişeyler anlamadım ben ayna katlamam hiç , 10 gündür arabayı park ediyorum sabah bir geliyorum yol tarafı aynam katlanmış.. Karşı kaldırıma koyarsam da diğer taraf katlanıyor (hep yol tarafı) Hani biri katlıyor dicem kendi sokağıma da koymuyorum inşaat var diye yan sokağa koyuyorum düşündüm biri katlıyor herlade.. Biraz önce gece eve geldim (gece 2) , içeri girmedim kapıdan köpeği aldım geri çıktım (3 dakika) döndüm ki aynam katlanmış yine

İnler cinler mi katlıyor anlamadım ki , kim katlıyor benim aynamı Normal de nasıl katlanıyor içerden ayna otomatikse ?

edit
    En son düzenleyen Yiğit G.; 05-10-17, 03:31.

Hangi aynaya ayar yapilacagi secilirken sag ve sola cevrilen dugmeyi, biraz daha saga veya sola cevirince katlaniyor normalde. Ben carly’den acmaya cok ugrastim anahtardan ayna kapatmayi fakat anladigim kadariyla isitmali ayna modulu olmadikca uzaktan kapanmiyor aynalar.

Yorum Yap

birisi aynayı kapatıyordur çünkü kodlama ile böyle bir şey mümkün değil. ama düzenli olarak aynayı kapatan arkadaşı bulursan bana gönder işe alayım onu.
      34 NAD 99 '06 JCW
      34 AR 3221 '11 JCW
      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı Ouz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Hangi aynaya ayar yapilacagi secilirken sag ve sola cevrilen dugmeyi, biraz daha saga veya sola cevirince katlaniyor normalde. Ben carly’den acmaya cok ugrastim anahtardan ayna kapatmayi fakat anladigim kadariyla isitmali ayna modulu olmadikca uzaktan kapanmiyor aynalar.
        minilerin bir çoğunda katlanır aynalar merkezi kilit sistemi ile bağımsız çalışıyor. bu nedenle hiç bir şekilde kumandadan ayna katlama yapamazsın. şuana kadar kodladığım araçların içerisinde 3 tane CM ve 1 tane R56 da kumandadan katlanır aynaya denk geldim. ilginçtir aynı model bmwlerin hemen hepsinde var bu özellik.
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          minilerin bir çoğunda katlanır aynalar merkezi kilit sistemi ile bağımsız çalışıyor. bu nedenle hiç bir şekilde kumandadan ayna katlama yapamazsın. şuana kadar kodladığım araçların içerisinde 3 tane CM ve 1 tane R56 da kumandadan katlanır aynaya denk geldim. ilginçtir aynı model bmwlerin hemen hepsinde var bu özellik.
          Evet aynı şekilde geri viteste aynanın aşağıya inmesini de ayarlayamadım malesef. En çok aradığım iki özellik olmadı, geri kalan her şey çalıştı

Yorum Yap

Evet aynı şekilde geri viteste aynanın aşağıya inmesini de ayarlayamadım malesef. En çok aradığım iki özellik olmadı, geri kalan her şey çalıştı
            geri vitese takınca şöför tarafını yada her iki tarafı birden aşağı indirip, geri vitesten çıkartınca eski haline getiren harici bir modül bulmuştum yabancı bir sitede ama fiyatı yüksek geldiği için almamıştım. (90$ dı yanlış hatırlamıyorsam)
            34 NAD 99 '06 JCW
            34 AR 3221 '11 JCW
            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

tebrikler, bir sapığınız oldu
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ayna ısıtma var bende ? O düğmeyi hertürlü denedim olmadı.

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  tebrikler, bir sapığınız oldu
                  Sadece ayna katlıcaksa sorun yok

Yorum Yap

@Yiğit G. bu kapama işi sadece mahallede oluyor galiba buda aynaları aman birisi takıp kırmasın diye düşünen bir arkadaş yapıyordur Ben olsam bir kamera kaydına ihityaç duyardım merak gidermek adına
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

birisi aynayı kapatıyordur çünkü kodlama ile böyle bir şey mümkün değil. ama düzenli olarak aynayı kapatan arkadaşı bulursan bana gönder işe alayım onu.
                      Koparttin beni is konusu ne olacak merak ettim
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Koparttin beni is konusu ne olacak merak ettim
                        ayna kapatma uzmanı yapıcam ahahaha aynalarınız itinayla katlanır
                        34 NAD 99 '06 JCW
                        34 AR 3221 '11 JCW
                        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

ayna kapatma uzmanı yapıcam ahahaha aynalarınız itinayla katlanır
                          Arkadasim uyusana hahhah evet 2011 oncesi araclar icin aksamlari evlere gonderirsin tek tek katlar :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Arkadasim uyusana hahhah evet 2011 oncesi araclar icin aksamlari evlere gonderirsin tek tek katlar :P
                            daha çok erken çook... hem ayna başı 5 tl den yapsak olmazmı
                            34 NAD 99 '06 JCW
                            34 AR 3221 '11 JCW
                            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

daha çok erken çook... hem ayna başı 5 tl den yapsak olmazmı
                              ekeltrikli motosiklet verirsen cocuga olabilir Cok uzun soluklu bir is gibi gelmedi bana :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X