Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Çok nadir olan gaz yememe.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı painlessly tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Problemi çözebildiniz mi bilemiyorum, yakın zamanda aynı durumla karşılaşmıştım, gaza bastığımda öksürüyor gaz yemiyordu araba. Bende yüksek basınç pompası arızalıydı. Parçanın yan sanayii gibi muadilleri yok N18 motor PSA olduğu için Peugeot - Citroen parçacılarında BMW'ye göre çok uygun fiyatlarda bulabileceğiniz bir parça. 5,200 TL fiyat almıştık. Antalya'da bir parçacıdan 1,750 TL'ye aldım.
    yok hocam neredeyse 1.5 ay mı olmuş o zamandan beri hiç yapmadı.Hatta cuma karşıya geçtim , ilk defa bu araçla çok uzun uzun gazladım , arabada arkadaşlarım vardı onlar ohaaa nasıl gidiyor dedikçe dayanamadım verdim gazı Normalde hayatta böyle basan biri değilim gaza getirdiler ama araç banamısın demedi... Ya kirli yakıt idi benimkisi yada belki enjektorlerimde kurum vardı.Daha gidemedim AYN ye gidince onuda sölicem bi baksınlar tepeden tırnaga.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      yok hocam neredeyse 1.5 ay mı olmuş o zamandan beri hiç yapmadı.Hatta cuma karşıya geçtim , ilk defa bu araçla çok uzun uzun gazladım , arabada arkadaşlarım vardı onlar ohaaa nasıl gidiyor dedikçe dayanamadım verdim gazı Normalde hayatta böyle basan biri değilim gaza getirdiler ama araç banamısın demedi... Ya kirli yakıt idi benimkisi yada belki enjektorlerimde kurum vardı.Daha gidemedim AYN ye gidince onuda sölicem bi baksınlar tepeden tırnaga.

Geçmiş olsun tekrarını yaşamamanız dileğimle, dikkatli gazlamalar gidişiniz çok olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X