Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Follow Me Home Yardım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Follow Me Home Yardım

Merhaba aracımda durduk yere Follow Me Home gitti aracı acınca devreye gırmıyor . Kitapcığında bulamadım devreye almaya anahtardan veya arac bilgisayarından etkinleştirmesi varmıdır Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Bu arada karşılama ışığıda aynı şekilde
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Aslı Madforester tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bu arada karşılama ışığıda aynı şekilde
      Sen acamazsin onu alet edevatsiz. Obd cihazi alman lazim oncelikle kullandigin telefona gire ios ise wifi android ise blutooth
      Sonrasinda carly for bmw programi gerekiyor 120tl civarinda sonrada web den ilgili parametrelerini degistirmen lazim. Tonla katabilecegin ozellik var. kumanda dan cam kaldirip indirme yok efendim kumandadan actiginda sisler yansin mi yaniyorsa nasil yansin arka parklar da yansin mi vs vs . Mesela ben kemer ikazini kapattim gecenlerde o derece yani. Ama bir bilene danisarak yapmani tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı selim.ilgaz.5 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sen acamazsin onu alet edevatsiz. Obd cihazi alman lazim oncelikle kullandigin telefona gire ios ise wifi android ise blutooth
        Sonrasinda carly for bmw programi gerekiyor 120tl civarinda sonrada web den ilgili parametrelerini degistirmen lazim. Tonla katabilecegin ozellik var. kumanda dan cam kaldirip indirme yok efendim kumandadan actiginda sisler yansin mi yaniyorsa nasil yansin arka parklar da yansin mi vs vs . Mesela ben kemer ikazini kapattim gecenlerde o derece yani. Ama bir bilene danisarak yapmani tavsiye ederim

Forumumuzun IT modu ve sponsoru (Mını Cooper Codıng) Serkan görünce yardımcı olacaktır.
        http://www.minicoding.net/ Bu adresten de iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.
        sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Forumumuzun IT modu ve sponsoru (Mını Cooper Codıng) Serkan görünce yardımcı olacaktır.
          http://www.minicoding.net/ Bu adresten de iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.
          Vayyy supermis !! [emoji1360]

Yorum Yap

tam yazicaktim onur yazmis serkan yardimci olabilir bu konuda, nicki SRKNZCN
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Merhaba aracınızda follow me home özelliğinin durduk yere gitmesinin sebebi, akü bitmesi yada serviste yazılım güncellemesi yapılması nedeniyle olabilir. Bahsedildiği gibi carly isimli uygulama ile araç parametrelerini açabiliyorsunuz fakat herangi bir obd cihazı ile bunu yapmak oldukça tehlikeli. aracı kullanılmaz hale getirebilir diğer obd cihazları. ben bazı basit kodlama işlemleri için carly firmasının orjinal adaptörlerini kullanıyorum. daha gelişmiş ve detaylı özellikler için ise bilgisayar üzerinden orjinal bmw cihazları ve yazılımını kullanıyorum. size tavsiye, kendiniz yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle orjinal harici adaptör kullanmayın. eğer telefon numaramdan ulaşırsanız kodlama konusunda yardımcı olabilirim
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

benim aküm zayıfladı uyarı veriyor ve bende de ara ara karşılama ışıkları yanmıyor.
                34 DC 0038 / COUNTRYMAN S AL4

Yorum Yap

Evet bu konuda FRM beynini ucurmus biri olarak dikkatli oun derim

Yorum Yap

Aslı selim.ilgaz.5 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Evet bu konuda FRM beynini ucurmus biri olarak dikkatli oun derim

4 kez brick etmisligim var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                    34 NAD 99 '06 JCW
                    34 AR 3221 '11 JCW
                    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Bende gizli özellik açtırmak istiyorum ama tırsıyorum beyni kitlerim diye ki şansımı çok iyi bilirim benim başıma gelir... Dışarda yapan yerde anlamsız pahalı... Nasıl yaparız bilen arkadaşlarla bigün buluşma mı yapsak bunun için

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bende gizli özellik açtırmak istiyorum ama tırsıyorum beyni kitlerim diye ki şansımı çok iyi bilirim benim başıma gelir... Dışarda yapan yerde anlamsız pahalı... Nasıl yaparız bilen arkadaşlarla bigün buluşma mı yapsak bunun için
                        Serkan ile gorustunuzmu acaba

34 NSC 46 TAPATALK
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

serkanla gorusun derim bu konu hakkinda, nicki SRKNZCN
                          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X