Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Halı paspas ve cam çıtaları ???

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Halı paspas ve cam çıtaları ???

arkadaslar yenıden merhaba, yeni sorularımla burdayım. aracımı yarın kromlarını kaplatmak uzere verıyorum ancak bununla ilgili son birşey var aklımda.cam çıtalarının kromlarını kaplatmak galıba mumkun deil buyuzden bıyerden almak mı lazım? diğer bir sorum ise aracıma halı paspas arıyorum ama hıcbıyerde guzel bır halı paspas bulamadım r56 ya uyumlu. borusandada yokmus sadece kaucuk paspas var dedıler, bilen varsa cok sevınırım.şimdiden tesekkurler.

Çıtalar kaplana biliyor ama çoğu kaplamacı zahmetli iş olduğu için uğraşmıyor.

Cam çıtaları için özel bi bant var,ondan getirtip kendin yapabilirsin.Sadece Amerikada var diye biliyorum.Ben getirttim 4-5 ay oldu hala uygulayamadım. [emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

evet kaplayamayacaklarını sölediler demmekki ugraşmak istemediler. hangi siteden aldınız acaba ?

Yorum Yap

Aslı Anılt. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        evet kaplayamayacaklarını sölediler demmekki ugraşmak istemediler. hangi siteden aldınız acaba ?
        Siteden almadım,forumdan bi arkadaşım Amerika'dan gelen arkadaşına getirtti saolsun ama intertte vardır kesin satışı, aratmak lazım. [emoji5]

2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

ben ozaman araştımalara başlayım yavastan Teşekkür ederım ilginize saolun..

Yorum Yap

Outmotoring.com'da var o banttan ama uygulamasi cok zor, ben bi kere yaptim baya kotu oldu

doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Ben bu haftasonu o arkadaşlarında dediği outmotoringden alınan özel boyutlu folyo ile kapladım kendim. Sabredebilirseniz ortaya harika bir görüntü çıkıyor ancak bantın boyutu %100 aynı değil çıtalarla. Bazı çıta parçaları; mesela ön yan camlarda, bir miktar taşma oluyor ve çok ince işçilikle artan parçaların alınması gerekiyor. Onun dışında zaten arka yan cam ve bagaj hariç tüm parçaları söküp evde yaptım. Değermi değerr56jcw.jpg

Yorum Yap

Cok iyi oldu tesekkur ederim hemen alip yapicam. dedginiz ugrastirdigina degmis. yapar yapmaz fotolarida yuklicem

Yorum Yap

Ben kaplattım, Anadolu yakasındaki protac a giderseniz kaplıyorlar. Ben komple arabayı kaplattım,far çerçeveleri,bagaj kısmı,alt panallerdeki kromlar vs
                  Önce telefonla bir sorun,ondan sonra randevulu gidebilirsiniz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X