Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Bagaj Düğmesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 Bagaj Düğmesi

Arkadaşlar merhaba ; aracımın bagaj açma butonu bozuldu şuan sadece kumanda ile açılabiliyor.Bu konu hakkında bilgisi olan biri varsa yardımcı olabilirmi? Malum avm girişlerinde çok zor oluyor
    16 BJK 78
    Lounge Redwood Red Interior Cooper S

Kendi araclarimda hic basima gelmedi ama degisen cok gordum. Parca degisiyordu yalnis hatirlamiyorsam 300tl civari kalmis aklimda ama rakami sallamis olabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Abi burmota goturmeni tavsiye ederim

16 AK 223 JCW09
      34 AKS11 JCW13

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Kendi araclarimda hic basima gelmedi ama degisen cok gordum. Parca degisiyordu yalnis hatirlamiyorsam 300tl civari kalmis aklimda ama rakami sallamis olabilirim

Fiyat doğru kalmış aklında Doa29 300 tl siyah ; krom olanı 400 tl diyorlar.Belki tamiri mümkündür diye sordum ama tamir edebilen kimde yok galiba.
        16 BJK 78

Yorum Yap

Aslı AK223 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Abi burmota goturmeni tavsiye ederim

Orhan , burmota götürdüm ama onlarda biçözüm bulamadılar mecbur değiştircez galiba.
          16 BJK 78

Yorum Yap

Aslı insomnia tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Fiyat doğru kalmış aklında Doa29 300 tl siyah ; krom olanı 400 tl diyorlar.Belki tamiri mümkündür diye sordum ama tamir edebilen kimde yok galiba.
            Ben tamir ettim. Maliyeti 70 lira tutmadı bile kendim yaptım. Fakat şunu belitmeliyim elin girdiği bölme iptal oluyor. İstanbul'daysaniz yardimci olabilirim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Aslı Deniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ben tamir ettim. Maliyeti 70 lira tutmadı bile kendim yaptım. Fakat şunu belitmeliyim elin girdiği bölme iptal oluyor. İstanbul'daysaniz yardimci olabilirim.

Aslında ben biraz önce söktüm çıtayı, içinde elektronik kart var butonun olduğu yer oksit yapmış oksidi kontak sprey ile temizledim ama çalışmadı şimdi butonu söküyorum eğer elektronikçilerde bulursam butonun aynısından değiştiricem.Bu arada teklifin için saol ama Bursadayım ben. Eğer yapamazsam çıtayı söküp yollarım sana
              16 BJK 78

Yorum Yap

Aslında ben biraz önce söktüm çıtayı, içinde elektronik kart var butonun olduğu yer oksit yapmış oksidi kontak sprey ile temizledim ama çalışmadı şimdi butonu söküyorum eğer elektronikçilerde bulursam butonun aynısından değiştiricem.Bu arada teklifin için saol ama Bursadayım ben. Eğer yapamazsam çıtayı söküp yollarım sana
                Hallederim sorun yok yeterki problem çözülsün çok sinir bozucu bir durum çünkü bagajı el ile açamamak.

Yorum Yap

aynı sorun bendede var....Deniz istanbuldayım...nereye geleyim..?

Yorum Yap

Aslı apo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Dayanışma grubu açın abi siz bu sorun için
                    sigpic

Yorum Yap

Aslı apo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben bulduğum çözümü paylaşayım eğer beğenirsiniz sizede yaparız.

Yorum Yap

Aslı Deniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ben bulduğum çözümü paylaşayım eğer beğenirsiniz sizede yaparız.

Deniz 'Kendin Yap (DIY)' bölümünde paylaşırsan faydalı olur valla

http://www.miniclubtr.com/forums/for...%DDN-YAP-(DIY)
                        sigpic

Yorum Yap

Arkadaşlar ben çıtayı tamamen dağıttım içindeki buton elektronikçilerde var 4bacaklı dokunmatik buton diye geçiyor.Fakat kart üzerinde lehim yapmak için çok dar bir alan var.Bu sebepten işçiliği çok iyi bir elektronikçiye götürmek gerekli kendim yapamadım.Bu arada bilginiz olsun bu elektronik kart üzerinde plaka aydınlatmalarıda var yani hepsi bir bütün.Lehim yapacak ustaya bunu mutlaka söyleyin sonrasında yerine takınca sorun olmasın.
                          16 BJK 78

Yorum Yap

Arkadaşlar ben çıtayı tamamen dağıttım içindeki buton elektronikçilerde var 4bacaklı dokunmatik buton diye geçiyor.Fakat kart üzerinde lehim yapmak için çok dar bir alan var.Bu sebepten işçiliği çok iyi bir elektronikçiye götürmek gerekli kendim yapamadım.Bu arada bilginiz olsun bu elektronik kart üzerinde plaka aydınlatmalarıda var yani hepsi bir bütün.Lehim yapacak ustaya bunu mutlaka söyleyin sonrasında yerine takınca sorun olmasın.
                            Tam olarak benden bahsettiniz sanırım[emoji14]

Yorum Yap

Hehehe aynen Zaten Bursada bulamazsam iyi bir elektronikçi (ki kesin bulamam :P ) hemen yollıcam sana
                              16 BJK 78

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X