Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

far içi boyama

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

far içi boyama

arkadaşlar farın içindeki krom hiç hoşuma gitmiyor açıp siyaha boyamayı düşünüyorum aranızda daha önceden açıp boyayan varmı zorluk derecesi nedir elimizde kalırmı ?

cooper icin hic fikrim yok ancak ford focus icin canli yapilisini izleme imkanim oldu.Pek zor bi sistem değil.Fırınlama ile camından ayırmanız gerekiyo öncelikle.Ardından boyayacagınız yerin tutmasi icin zimpara yapmalisiniz ardindan sprey boya isinizi gorur

Yorum Yap

Daha onceden bi konuda geciyordu galiba siyah far. Yanlis hatirlamiyorsam biraz mesakkatli ve titizlik gerektiren bir is. En iyisi siyah far almak. eskileride satmak

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Daha onceden bi konuda geciyordu galiba siyah far. Yanlis hatirlamiyorsam biraz mesakkatli ve titizlik gerektiren bir is. En iyisi siyah far almak. eskileride satmak
        ben zamanında kıyamadığım için açtırmadım, 0 siyah far aldım. Sonra arabayı 3 ay kullanmadım, farlara taş gelmesin diye

içini açıp boyatan bir kaç arkadaşımız var. Ayhan zannediyorum bir dönem uğraşmıştı bu işle ilgili, ama mevcutta kullanan eski Minici dostumuz Ege var.. Ege içini açtı boyattı, fena da olmadı ancak Xenonlar far içinde sıcaklık yarattığından ötürü boyada dökülmeler vs başladı. Bide kendi kanımca, Orjinali ile boya arasında ciddi fark oluyor görüntü açısından..
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bizim Ej ye yapılmıstı ama ne dokulme oldu ne bırsey.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

daha önceki araçlarımda bende çok yapmıştım bu işlemi fakat her arabanınki farklı oluyo bazıları çekomastik gibi sert malzeme kullanıyo onları açmak çok sıkıntılı

Yorum Yap

r53 için sahibinden'de gördüm bi link. İlgilenenler bi görüşsün bence..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...08352155/detay

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                r53 için sahibinden'de gördüm bi link. İlgilenenler bi görüşsün bence..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...08352155/detay
                Bu angel far bildigin junyan cin mali bisi ve mercekleri fln cok kalitesiz.

Far boyama konusunda florya da cok iyi referansli birisi var
                En son düzenleyen GRKM; 31-12-12, 18:27.

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Kanka ben anlamam siyah far diye baktim

Semih mi bahsettigin boyaci

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Kimdir bu nasıl ulaşırız?
                    sigpic

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      ben zamanında kıyamadığım için açtırmadım, 0 siyah far aldım. Sonra arabayı 3 ay kullanmadım, farlara taş gelmesin diye

içini açıp boyatan bir kaç arkadaşımız var. Ayhan zannediyorum bir dönem uğraşmıştı bu işle ilgili, ama mevcutta kullanan eski Minici dostumuz Ege var.. Ege içini açtı boyattı, fena da olmadı ancak Xenonlar far içinde sıcaklık yarattığından ötürü boyada dökülmeler vs başladı. Bide kendi kanımca, Orjinali ile boya arasında ciddi fark oluyor görüntü açısından..
                      Ben orjinal siyahlari aldim balans falan takim .Malum siyah farin balansi farkli full orjinaliz yani kargo bekliyorum.Black line facelift stopda almistik ama stopdaki sorun yuzunden kaldi .Boya isi tamamiyle keyfi belirtim eklemek istedim.
                      En son düzenleyen AYHAN; 15-01-13, 01:27.
                      sigpic

Yorum Yap

ayhan senin farlar güzeldi boyası sıkıntımı yaşadın

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          ayhan senin farlar güzeldi boyası sıkıntımı yaşadın
                          Orjinallik korunsun .Tekrar boyamak gerekebilir.
                          Az paraya acip kapamiyorlar .
                          sigpic

Yorum Yap

Bostancı Oto Sanayi'nin orada Stopçu Altan'a boyatmıştım ben zamanında 4-5 araba, hiç bir problem yaşamadık. Ne atma, ne dökülme, ne buhar.

Ama açıkçası şu an cesaret edip boyatamam
                            [CENTER]
                            VENI, VIDI, MINI.
                            [/CENTER]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X