Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Radyo Ekranı Sorunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Radyo Ekranı Sorunu

Arabayi aldiktan snr yaklasik 500. Km'de radyo ekranimdaki pixel'ler sapitmaya basladi goturdum resmini cektiler Almanya'ya gondericez dediler butun yaz ses seda cikminca ve gecen gun ekranimdan hic isik alaminca ve bunun park sensorunude etkiledigini farkedince cok sinirlendim bu sbh tekrardan gittim ve cektiim video ve resimleri biraktim fakat bnle ilgilenen kisi olmadigindan pst USB'yi tesli edip bana hbr vereceklerini soylediler, bu isin uzamamasi icin ve ekranimn degismesi icin nasi bi yol izlemem gerekir diye danismak istedim size ??

Chris borusan istinyeye git yesim hanimla gorus MINIClubTR uyesi oldugunu ve benim onlarin yardimci olacagini soyledigimi soyle hangi servise gittin bilmiyorum ama bugun bir baskasindan daha duydum servisle ilgili ilgilenmeme sikayeti

Sent from Cobanogullari mobile system )
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Zannediyrum bizim Cem'de bu skintiyi yasamisti, bilgisi vardir konuyla ilgili..
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Zannediyrum bizim Cem'de bu skintiyi yasamisti, bilgisi vardir konuyla ilgili..
        cem eskıyurt ıse bahsettıgın onda aldıgı gun ollmustu bu sorun degıstırdıler onu.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Chris borusan istinyeye git yesim hanimla gorus MINIClubTR uyesi oldugunu ve benim onlarin yardimci olacagini soyledigimi soyle hangi servise gittin bilmiyorum ama bugun bir baskasindan daha duydum servisle ilgili ilgilenmeme sikayeti

Sent from Cobanogullari mobile system )
          Bostancı Kosiflere gittim bide saka gibi gelicek ama 1 aydirda servisten kimseye ulasamiorm bost. kosiflerde direk masa telefonlarini aramama ragmen bi turlu acan yok ben bi ara Borusan İstinye'ye ugrim o zmn tesekkurler Alen Abi…

Yorum Yap

Fatih V. ile görüş Chris..

tel : 0532 263 9599 kendisi hemen yardımcı olacaktır sana..

bu arada arabayı yıkatıcaksan goruselim
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Kosiflerden bu ara cok sikayet var bencede garanti kapsaminda en iyisi istinye borusan

Yorum Yap

isim vermek istemedim ama Aren acıklamıs ismi evet Kosiflerin servisinden asırı derecede sikayet var bilginize.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Fatih V. ile görüş Chris..

tel : 0532 263 9599 kendisi hemen yardımcı olacaktır sana..

bu arada arabayı yıkatıcaksan goruselim
                  Smdi okudum msg'ini ama bu hafta firsat bulamadim goturemedim ama bi ara bnce toplanip bi meguiars'a gidilebilir

Bu arada telefon icin tesekkurler arayip bi gorusim…

Yorum Yap

Aslı Chris tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Smdi okudum msg'ini ama bu hafta firsat bulamadim goturemedim ama bi ara bnce toplanip bi meguiars'a gidilebilir

Bu arada telefon icin tesekkurler arayip bi gorusim…
                    Bana da haber geçersiniz önceden bu gün ses çıkmayınca anladım gitmediğini

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Chris Borusan İstinyeden Musteri ilişkilerinden Yeşim Hanımı iste problemini anlat, ben MINI Marka mudurlugu ile gorustum hemen halledecekler problemi.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Chris Borusan İstinyeden Musteri ilişkilerinden Yeşim Hanımı iste problemini anlat, ben MINI Marka mudurlugu ile gorustum hemen halledecekler problemi.
                        Alen Abi cok tesekkurler, aradim fakat bugun ofiste olmayacagini soylediler yrn gelicekmis Yeşim Hnm, yrn tekrar arayacagim gelismelerden haberdar ederim…

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X