Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bijon sifresi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bijon sifresi

Sifremi kirdilar yarin kastikler degisecek ne yapam ne edem nereye gidem borusan 80 euro dedi oda sifreye degil bijonn sokmeye.

Yarin seni yonlendireyim.
    sigpic

Yorum Yap

Tamam ayhanim ikitelli tarafinda olsa fena olmaz aslinda

Yorum Yap

Ikitelli olmaz maslak sanayi olur .uygunsa haber verirsin .Ben sordum yapariz dediler.
        sigpic

Yorum Yap

Tamasaol sabah ariyacam seni uyaninca

Yorum Yap

Merhaba aynı sorun benım de var suanda bijon şifrem kırılmış durumda nasıl çözebilirim sorunu yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.. şimdiden teşekkürlerrr

Yorum Yap

Sponsorumuz Hurmak ile gorusjn ellerinde 2 set vardi en son.
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Tornacıya giderseniz açıyorlar 15 -20 TL'ye oluyor. Ancak yeni şifreli bijon için Hürmak'ı tavsiye ederiz
                sigpic

Yorum Yap

her aracın şifresi farklı mı oluyor ?

Yorum Yap

Yaklaşık olarak evet 40 - 50 çeşit şifre oluyor markada ve bunlar rastgele araçlara dağıtılıyor. Genelde BMW grubunda çok yaşanan bir durum şifre kırılması. Bunun önüne geçmek için lastik değişimlerinde şifreli bijonu öncelikle bijon anahtarı ile gevşetmek gerekiyor. Malesef lastikçiler direk tabancayla dalınca bir anda gelen aşırı güç şifreyi kırıyor yada aşındırıyor.
                    sigpic

Yorum Yap

Aslı AYDIN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Yaklaşık olarak evet 40 - 50 çeşit şifre oluyor markada ve bunlar rastgele araçlara dağıtılıyor. Genelde BMW grubunda çok yaşanan bir durum şifre kırılması. Bunun önüne geçmek için lastik değişimlerinde şifreli bijonu öncelikle bijon anahtarı ile gevşetmek gerekiyor. Malesef lastikçiler direk tabancayla dalınca bir anda gelen aşırı güç şifreyi kırıyor yada aşındırıyor.
                      Doğru tespit. +1

Ancak şifreler farklı değil diye biliyorum. Yani ben hiç denk gelmedim..
                      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Farklı abi Bizzat denendi. Filoda şifreler kırılınca başka araçların şifreleri deniyoruz önce. Son seçenek tornacı
                        sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X