Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Arabam çalışmıyor

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ben de iyi niyet garantisi kapsamında değiştirdim garantim bitmesine ragmen ama denildiği gibi bakımların yetkili servis dışında yapılmamış olması gerekiyor.
    Bir de yalnızca parça parası almadılar işçilik ücreti almak durumunda olduklarını söylemişlerdi benim de işime geldi açıkcası. İşçiliği her ne kadar şişirselerde
    ne kadar tutmuştu hatırlıyormusunuz işçilik ücreti, bende aradım şimdi aracın kalması ve almanyaya mail atmamız lazım denildi.

Yorum Yap

Aslı nadir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ne kadar tutmuştu hatırlıyormusunuz işçilik ücreti, bende aradım şimdi aracın kalması ve almanyaya mail atmamız lazım denildi.
      3-5 gün en fazla 1 hafta bekletirler. İşçilik için 200-250 civarı almışlardı sanırım.
      34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
      34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Benimde eski aracimda çıktı.Borusanda garantiden ücretsiz değişim yaptırdım ancak parça yoktu aracım 1ay borusanda kaldı onun yerine bizede sıfır km yeni kasa 3.16i vermişlerdi tabi bi kaç tanıdık vasıtasıyla 1ay onla gezmiştik kıştı fena olmamıştı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

maalesef servis ücretiyle değiştiririz dedi bende dışarıda hallettireceğim. Aracın tüm bakımları Borusan olmasına rağmen.

Yorum Yap

Aslı nadir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            maalesef servis ücretiyle değiştiririz dedi bende dışarıda hallettireceğim. Aracın tüm bakımları Borusan olmasına rağmen.
            Ayn auto tavsiye ederim...
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...