Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hoparlörden gelen cizirti

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hoparlörden gelen cizirti

Arkadaslar bugun farkettimki kolonlardan bass yerine cizirtilar geliyor. Dün bassi mükemmel derecede hissettiren sarki bugun cizirtidan gecilmiyor. Acaba kolonlarmi patladi

Bass ayarını kıs biraz orta seviyeye getir cızırtıyı bir arıza olsa bile keser

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bass ayarını kıs biraz orta seviyeye getir cızırtıyı bir arıza olsa bile keser
      Kisiyorum ama kolonlar patladimi yoksa baska bir sorun mu var acaba. Bassi kisip gecistiremem sonucta.

Yorum Yap

Aslı BurakBabanoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Arkadaslar bugun farkettimki kolonlardan bass yerine cizirtilar geliyor. Dün bassi mükemmel derecede hissettiren sarki bugun cizirtidan gecilmiyor. Acaba kolonlarmi patladi
        Bass ayarını biraz fazla açmış olabilirsin eğer normal seviyesinde ise ve ses arttıkça cızırtı yapıyosa patlamıştır yenisi gerekir.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bass ayarını biraz fazla açmış olabilirsin eğer normal seviyesinde ise ve ses arttıkça cızırtı yapıyosa patlamıştır yenisi gerekir.
          Söyle söyliyim ara sira bassi tamamen aciyordum. Dün actim mesela ve sorunsuzdu sarki ama bugun arabaya bindim bass ayarini kismadan sarki acildi ve ses baya boguk cikiyordu basslarda. Ne oldu acaba durup dururken ya

Yorum Yap

..........
            En son düzenleyen Kayhan; 18-11-13, 23:43.

Yorum Yap

Yok idareten kıs bass ayarını veya yaptırmak istemiyosan o şekildede bir sorun olmaz ama bana sorarsan yakın bi zamanda göster soketlerdende belki yapabilir uçları oksitlenmiştir spreyle temizlerler eğer arada bir yapıyo dersen kablosundada bi temessızlık olabilir ancak büyük ihtimal patlak kolon

Yorum Yap

Arkadaslar kendi kendine duzeldi

Yorum Yap

Aslı BurakBabanoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Arkadaslar kendi kendine duzeldi
                  Nazar boncugu tak, ama yapistir, sonra ses yapar.. :-)

Yorum Yap

..........
                    En son düzenleyen Kayhan; 18-11-13, 23:43.

Yorum Yap

Düzeldiyse sıkıntı yok ama aklında olsun öyle bi durumda yapılana kadar bass ayarını normal orta seviyeye getirdiğinde cızırtıyı tamir olana kadar kesmiş olursun..

Yorum Yap

Tamirlik bir durum var mi acaba? Birde bugun bu cizirtinin arada sirada geldigini farkettim. Mesela arabayi calistiriyorum müzigi aciyorum gayet temiz ses geliyor fakat örnegin aksamüstü calistirdigimda ses bozuk cikiyor yine. Cok sacma bir durum ya

Yorum Yap

dediğim gibi bass ayarını kıs normal seviyeye getir cızırtı kesilmezse oto elektrikçiye göster

Yorum Yap

bir sorum daha olacak konu kirliligi olmasin. Anahtardan camlar aciliyor(sunroof acilmiyor) fakat sunroof acikken ve camlar acikken hic biri anahtardan kapanmiyor nedense. Sebebi ne olabilir acaba

Yorum Yap

daha önceden anahtardan camları ve sunroofu anahtarın kumandasından açabiliyormuydun ? birde normalde camlar ve sunroof manuel olarak açılııp kapanıyormu ? eğer öyleyse sigortası atmış olabilir. Anahtarı kilide takıp sonuna kadar çevir ve oynatma yani manuel olarak aç bakalım sadece camlarmı açılacak gene, birde aynı şekilde anahtarı kilide sokup çevir ve çevrili dursun kapattığında kapanıyormu bir dene eğer eskisi gibiyse ilk aklıma gelen sigortaları atmıştır. Sigorta kutusunu açıp 5 liralık bir sigorta ile değiştirecek ancak başka birşeyde olabilir. Görmek lazım...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X